ATT MOTO SUZUKI Split

Ma lako za izgled. Ostavili su istu mašinu iz 2005, šasiju 2014, ostavili isti zadnji amortizer koji je bio velika boljka. Komplet elektronika zastarila. Nema imu, nema cornering abs! Ljutim se zato jer ga hoću kupit!
 
Ma lako za izgled. Ostavili su istu mašinu iz 2005, šasiju 2014, ostavili isti zadnji amortizer koji je bio velika boljka. Komplet elektronika zastarila. Nema imu, nema cornering abs! Ljutim se zato jer ga hoću kupit!


Na zalost vrime reciklaze je doslo odavno

Novi soya narastaji plave ili ljubicaste kose sve manje mare za bilo sta sta samo ne vozi pa su proizvodjaci odlucili sisati naivne ovce ( a to smo svi mi naravno ) sa prepakiranjem vec desetljece starih modela

Izracun je jednostavan a to je da se ne isplati ici u neke radikalne promjene dok god ovo prolazi

Tuzno
 
  • Like
Reactions: prpa and Nero
Na sam izgled jedan moj prijatelj kaže: "A gle. Kad sjednem i vozim ja ionako to ništa ne vidim. Kupio sam da vozim, a ne da ga u garaži gledam."
 
Ma taj model je bio skroz ok s obzirom da je daleko najjeftiniji. Često su me ljudi zaustavljali jer im se sviđao i mislili su da je neka jebena zverka...međutim nakon 7 godina ovog modela koji je tad imao staru tehnologiju... mogli su ga ipak više unaprijedit
 
Novi monster ima puno vise novoga pa opet ne valja, a jebote ko ce vam udovoljit 😂😂
 
sad mi nije jasno? jucer sam gledao najavu, ispada da je sve natrpano sa hajabuse sto se tice elektronike?
2022 GSX-S1000 Features and Benefits
Danas cila elektronika stane u manji mobitel pa je i razumljivo da su nesto morali stavit ali jbg. kad ostavis agregat koji je prakticki isti 15 godina ( necu sad o pouzdanosti ) i sasiju koja je ista vec 7 godina onda se malo osjecas privarenim

Sigurno je dobar stroj jer je to i stari bio ali ocito prepakiranje ide malo na nerve
 
Danas cila elektronika stane u manji mobitel pa je i razumljivo da su nesto morali stavit ali jbg. kad ostavis agregat koji je prakticki isti 15 godina ( necu sad o pouzdanosti ) i sasiju koja je ista vec 7 godina onda se malo osjecas privarenim

Sigurno je dobar stroj jer je to i stari bio ali ocito prepakiranje ide malo na nerve
elektronika nije samo "mobitel" vec hrpetina dodatnih senzora, modula, uskladjivanja i sl...
 
Jebo ih novi gsx s1000! Koja prevara!
A šta si ti očekivao? Suzuki je uvijek evolucija, nikad revolucija.. Drže se provjerenog, kvalitetnog i umjerenog dizajna..Mašinu usavršavaju unedogled.. Nekom se sviđa -nekom ne... Nije ni mene oduševio.. Izgleda mi kao GSR750...
 
  • Like
Reactions: BradatiGad