ATT MOTO SUZUKI Split

Bob Rock said:
Evo, raspakirali smo i V-Strom 250.. Mališa me je skroz ugodno iznenadio  (y)
Inače, spremamo i novi oblik financiranja pri kupovini motora i skutera, kakav još nije bio kod nas u tom svijetu..Sutra ču imati više informacija...
Otvaranje če izgleda ipak biti u iduči ponedjeljak...

ima kaj mukte,bar pola :LOL:/ kako je prika?/
 
prpa said:
ima kaj mukte,bar pola :LOL:/ kako je prika?/


Bit če mukte prekrasne splitske vode iz dioklecijanova vodovoda i kava s aparata  :LOL: ..
Prika gura svoje... Idemo pomalo, ne damo se  :wink:
 
Bob Rock said:
Bit če mukte prekrasne splitske vode iz dioklecijanova vodovoda i kava s aparata  :LOL: ..
Prika gura svoje... Idemo pomalo, ne damo se  :wink:
(y)
 
Stvarno mi je drago da se nesto pokrenulo u gradu u pravom smjeru.
Zdrava konkurencija je uvik dobra za sve a pogotovo zakupce  :mrgreen:

Salu na stranu stvarno mi je drago sta se odlucili na ovaj potez i nadam se da ce cili trud bit i nagradjen
 
Doć ću i ja, tamo sam kupio svog Suzukia (Swifta  :mrgreen:), a zanima me davidim tu Katanu uživo.
Hoće i malamut bit tamo ?
 
geronimo43 said:
šta će biti od ulja u ponudi?

Ne pratiš gradivo  :jesus:
Moga si vidit na GP motoru reklamu...Ecstar
http://www.globalsuzuki.com/after_sales/ecstar/motorcycle/
 
kad smo već kod ecstara, u čemu je razlika ecstar 10w40 premium od ecstar r9000 10w40, koliko vidim oba su ful sintetika . Jesu li bolji od motula 7100 10w40?
 
geronimo43 said:
kad smo već kod ecstara, u čemu je razlika ecstar 10w40 premium od ecstar r9000 10w40, koliko vidim oba su ful sintetika . Jesu li bolji od motula 7100 10w40?

Ecstar je OEM Suzuki ulje a Suzukija nigdi na vidiku zadnjih godina kod nas.Ja osobno neznan nikoga da vozi na njemu.Najčešće se koristilo Motul/Motorex jer su bili najbolje zastupljeni.Ja u DRZa godinama livam Motorex.U početku san probava razne marke i gradacije da bi doša do nečega čime san zadovoljan.
Dat će nam Joke na test oba pa ćemo znat više. :LOL:
 
Ako nekog zanima kupovina modela GSX-R1000, V-Strom 1000 ili Burgman 650, njih je kod nas moguče kupiti na 3 rate uz 0% kamate...Trečinu odmah, trečinu za godinu dana i zadnju za dvije godine...
Dobra stvar za pomorce ili ljude šta se bave turizmom..


 
Bob Rock said:
Ako nekog zanima kupovina modela GSX-R1000, V-Strom 1000 ili Burgman 650, njih je kod nas moguče kupiti na 3 rate uz 0% kamate...Trečinu odmah, trečinu za godinu dana i zadnju za dvije godine...
Dobra stvar za pomorce ili ljude šta se bave turizmom..
Pomorci kupuju samo Tmax-eve i GS-ove. :mrgreen:
 
Oće bit meze na otvaranju?

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone