ATT MOTO SUZUKI Split

Bobe ajde molim te nemoj bit joke. Pa pisat sta ste prodali itd. Nebitno a iritira, bar mene. Volim ovaj thread, ali ovo me bas iritira. Onaj sve sta dovede, slika i kaze danas dva , pet, a u biti kua. Ako je itko zgadija yamahu to je on. Nemoj ti suzu


neki dan na fb ; ponediljkom samo 3 tmaxa
bogati da je tako prodavali bi godišnje 600 komada,ali nije tako :ROFLMAO::ROFLMAO:
istina djeluje jaaaaako iritirajuće i dobro prozirno
 
Last edited:
Bobe ajde molim te nemoj bit joke. Pa pisat sta ste prodali itd. Nebitno a iritira, bar mene. Volim ovaj thread, ali ovo me bas iritira. Onaj sve sta dovede, slika i kaze danas dva , pet, a u biti kua. Ako je itko zgadija yamahu to je on. Nemoj ti suzu
Malo si ti licemjeran, sam sebe iritiraš:cool:
"Kako mrzim strane rijeci u 3 pm. Template, scrn , in, out i ostale bedastoce"
 
  • Like
Reactions: Spori and Igor28
Ima u tome šta Nike11 piše istine..Tko me ne zna, pomislio bi da se hvališem u nekim postovima..
Teško je pogoditi tu granicu između nekakve obavijesti i hvalisanja..
Mene stvarno veseli kad mi se ostvari neka ideja, ili plan, pa to objavim uz sliku..
U ovom momentu mi je drago šta smo se othrvali ovoj krizi uzrokovanoj tim nesretnim virusom..
Prodaja nije puno pala, ali ne toliko zbog našeg zalaganja..
Mislim da je tu zaslužna ona osnovna razlika između kupaca auta i motora..
Auti se kupuju glavom, a motori srcem..
Je..Možda koji put pretjeram u objavama(y)
 
  • Like
  • Love
Reactions: Kasho and sanchez
Samo ti ljuljaj i stavljaj slike i dalje.
Lijepo je, barem meni, vidjeti da je netko zadovoljan sa svojim poslom i da uživa u onome što radi.
Mogu samo misliti kako se tek osjećaju tvoji kupci i koliko su oni zadovoljni.
Em usluga na nivou em se ponovili u novo vozilo. Kud ćeš više sreće.
 
  • Like
Reactions: Elias
Samo ti stavljaj slike i obavijesti, nije to nikakva samoreklama već obavijesti o poslovanju.(uspješnom)
Evo ja za tog Burgmana 400 MiVV nisam ni zna, a sad nakon tvojih obavijesti počeo mi se morati po glavi, 😀
To je znak da radiš pozitivno 👍
Pozz
 
Ubolo te, aaa prika. Ra

ma top si internt policija. 👍
Nije me nista ubolo, niti sam ikakva policija.
Jednostavno, sam sebi skačeš u usta.
Šta se mene tiče, ti se nastavi pravit' glup, ali pazi da ne bi takav osta'.
Očito nisi shvatia da sam, ovo pod navodnicima, tebe citira.
 
Sorry ekipa. Priko mo
Nije me nista ubolo, niti sam ikakva policija.
Jednostavno, sam sebi skačeš u usta.
Šta se mene tiče, ti se nastavi pravit' glup, ali pazi da ne bi takav osta'.
Očito nisi shvatia da sam, ovo pod navodnicima, tebe citira.
aj skoci u more i utopi se. 😎
 
Samo ti ljuljaj i stavljaj slike i dalje.
Lijepo je, barem meni, vidjeti da je netko zadovoljan sa svojim poslom i da uživa u onome što radi.
Mogu samo misliti kako se tek osjećaju tvoji kupci i koliko su oni zadovoljni.
Em usluga na nivou em se ponovili u novo vozilo. Kud ćeš više sreće.

Još je za naglasiti privilegiju koju uživa obitelj takvog zadovoljnog prodavca.
Dođe doma sritan, kez oduva-douva, širi pozitivnu energiju koja utječe na kvalitetni razvoj dice...
Bobe staj nam dobro.
 
Još kad bi znso staviti slike na ovom novom forumu:ROFLMAO:..Sad ću..
A..Ne ide..Neka greška...


Good job Mr.Bob! (y)(y)(y)

pitanje,
ako uz onaj dječji 650 ide gratis kaciga, zašto ne ide i uz 1050XT? :p
 
A hebate..Ne pišem sve šta prodamo...Stavim šta mi je interesantno.Sad imam još 2 Stroma u salonu prodana za isporuku, ali crni i plavi..Nije mi interesantno....Ovaj crno zlatni nismo još imali...Žaj mi je šta ovaj crnac ne ostaje bar malo u salonu, dok dođe drugi opet 10-ak dana...
A oni Burgmani šta smo sklopili model Katana..To me veseli da su ljudi prepoznali..Dobije Mivv na kojem piše Burgman za malo veću cijenu....
Za par dana dolazi još jedan Strom1050 narančasto bijeli...Stavit ću sliku bez komentara da je prodan.. ;)
Suzuki nije baš poznat po tome šta ćesto mijenja modele..Tako da ustvari stslno stavljam slike istih motora..Moram nešto napisati..
Ajde..Kontrolirat ću se, da svi budu zadovoljni..
prijedlog... s obzirom da je uvijek problem sa dodatnom opremom i izborom iste, bilo bi dobro da stavljas info o mogucnostima, brandovima, opcijama za one stvari koje ne drzis niti planiras. takoder, info sa opcijama za nekakve upgrade za motocikle (chipiranja, spulje, ...), vizualni upgrade (vjetrobrani, kitovi plastika, naljepnica, ...)... ;):mrgreen: