ATT MOTO SUZUKI Split

Trziste novih motocikala povlači uski broj kupaca za sobom....

Što je nekima kao jeftino, drugome je nedostizno.
Brkate kruske i jabuke.



Tako je kod svega..Kod auta, motora ili televizija..Tko ima kupi, tko nema ne kupi..Ili kupi rabljeno..Nije nitko o tome govorio..Kod nas je u svemu uzak broj potencijalnih kupaca u odnosu na zapadne zemlje, pa se opet radi..Moraš raditi svoj posao..
Novi Strom 1050XT je 109.990 kn, a ovaj novi/stari MY 2019. je bio 95.490..14.500 kn jeftinije..Nije mala razlika..Zato se je i prodao..
Vidio sam u Splitu ovo ljeto 4 nova Indiana..Nisu jeftini, egzotika su, nema ovlaštenog servisa, a opet su se prodali.Dobro izgledsju i kvalitetni su....Svaka roba ima svog kupca..
Uz jednu bitnu stavku..
Lošu robu možeš prodavati samo jednu sezonu, a kvalitetnu možeš prodavati stalno..
 
Last edited:
....Svaka roba ima svog kupca...

Jedino je pitanje koliko dugo možeš čekati ;)

Motori su ušli u modu. Meni je drago da se prodaju, jer za par godina će bit više za nas male škrtice :mrgreen:


Lošu robu možeš prodavati samo jednu sezonu, a kvalitetnu možeš prodavati stalno..

Ovo stoji (y)
 
  • Like
Reactions: Bob Rock
Bobe, Caberg Tourmax enduro flip-up kaciga, recenzije odlične, ima li je i koliko piza?
 
Valjate gluposti ,BMW proda par motora dnevno od 24000 Eur i to u HR u jednom salonu npr u Splitu a u jednoj njemackoj necu ni spominjat.

Prosli tjedan poslovno sam isao u Linz Austija i svratio do BMW mottorad centra vidit R18 BMW onaj cruiser ,kaze mi covik da su prodali na nevideno 20 ak komada samo u par dana i dok sam tamo bio i gledao covjek je uzeo jednog pricamo o motoru od cca 27000 eur s opremom a kamoli pupust na nekoj katani ili sta ja znam.

Ono sta valja prodaje se ono sta je u kur.. stoji i kupi prasinu ,dan kad budem prodavo svoj GSA znam da ce se prodat u roku 2 dana i t za cijenu vecu nego novi novcati vstrom iz ducana
 
Istina.
Prijatelj stavio na Njuškalo GS 2 godine star. Kupio novi.
Za doslovno 10 minuta čovjek nazvao i tražio broj računa i uplatio mu 60t kn kapare na neviđeno.
Taj dan je još toliko poziva bilo da je ugasio mob.
Bob sorry na upad u temu.
 
Je..BMW GS se prodaje ko blesav, ali nije baš da se proda nekoliko novih dnevno u Splitu..Motor je vrh u svojoj klasi i ima takvu cijenu.. Postao je statusni simbol i u tomu je njegova tajna.. Puno je po Splitu glumaca koji se lome na njemu naoružani opremom ko da će do majke Rusije..A voze se nedjeljom do Makarske i nazad..
Hebi ga , ne možemo svi prodavati BMW, ili Piaggio koji su konstanta..
Samo, nemaju svi para za BMW, pa se eto prodaju Suze, Yamahe, Kawe, Honde itd..:)
Netko ima više, a netko manje posla..Nema veze, bitno je da svi rade i da ljudi imaju izbora..Mi deremo po svome..Digli smo Suzukija, sada dižemo Fantica, uskoro još jednu marku..Zato smo i otvorili Prizmić Moto da imamo multibrending..Polako, gradimo budučnost(y)
 
Last edited:
Valjate gluposti ,BMW proda par motora dnevno od 24000 Eur i to u HR u jednom salonu npr u Splitu a u jednoj njemackoj necu ni spominjat.

Prosli tjedan poslovno sam isao u Linz Austija i svratio do BMW mottorad centra vidit R18 BMW onaj cruiser ,kaze mi covik da su prodali na nevideno 20 ak komada samo u par dana i dok sam tamo bio i gledao covjek je uzeo jednog pricamo o motoru od cca 27000 eur s opremom a kamoli pupust na nekoj katani ili sta ja znam.

Ono sta valja prodaje se ono sta je u kur.. stoji i kupi prasinu ,dan kad budem prodavo svoj GSA znam da ce se prodat u roku 2 dana i t za cijenu vecu nego novi novcati vstrom iz ducana
Nije to BMW-ova posebitost
Ja recimo neman BMW a skoro svaki dan me ljudi zaustavljaju i pitaju kako i sta
Na semaforima spustaju stakla i pitaju
Kad parkiran bilo di.....
Triba samo pogodit ukus publike
Recimo vstrom 650 je pogodia dok Vstrom 1000/1050 se bori a Katana je poginila
 
Aaa..Sabilo me danas na poslu, pa sam zaboravio..Nemam je u dućanu, ali sutra ću staviti cijenu..Samo da vidim nabavnu..
Ne moraš, isto hvala, riješija san popodne u Global+.