ATT MOTO SUZUKI Split

Koliko je bolji novi od starog?


Uvijek je novi model bolji od starog....Uz novi dizajn, ima pregršt elektronike koju stari nije imao..Motion track brake system, cruise control,, hill hold control, klizno kvačilo, multifunkcijski led zaslon, podesiv vjetrobran po visini, sic podesiv po visini itd..Ne može se reči da nije bolji..
Ali 10.000 kn nije malo i moramo biti svjesni da se nekom više sviđa "stari"dizajn..Za tu razliku kupac je nakrcao Mivv ispuh, bočne zaštite, kufer i nosač, tank torbu, centralni nogar, zaštitne folije itd..
 
Za 10 tkn razlike sigurno se ne isplati stari model
Novi ima bolju elektroniku, ABS....


Ne treba više o tome raspravljati jer starog više i nema za nabaviti..😀
 
  • Like
Reactions: Paf and cadjo
Uvijek je novi model bolji od starog....Uz novi dizajn, ima pregršt elektronike koju stari nije imao..Motion track brake system, cruise control,, hill hold control, klizno kvačilo, multifunkcijski led zaslon, podesiv vjetrobran po visini, sic podesiv po visini itd..Ne može se reči da nije bolji..
Ali 10.000 kn nije malo i moramo biti svjesni da se nekom više sviđa "stari"dizajn..Za tu razliku kupac je nakrcao Mivv ispuh, bočne zaštite, kufer i nosač, tank torbu, centralni nogar, zaštitne folije itd..

Klizno kvačilo ima i model L4, a s ovim LCD zaslonom su uprskali stvar. LCD su trebali ostaviti samo baznom modelu (1050), a XT verzija je definitivno trebala prijeći na TFT.
 
Last edited:
Da..Ima SCAS- Suzuko clutch assist system, nemojte me ljudi hvatat za svaku riječ..Trudim se svakom odgovoriti..Nerijetko pišem dok sam vani sa psom, bide svega tu😉 Vidi, sve može biti bolje..Ali, nije ni cijena astronomska..Ovaj Strom je opet evolucija, a ne revolucija..Dosta ljudi to voli..Ja bi volio da su ubacili 3 redna cilindra za promjenu, ali znam da će ih Suzuki imati kad drugi budu imali 3 i pocilindrs😀..
Takav je Suzuki..Tradicionalno, provjereno i kvalitetno..A Suzukijevi kupci baš to traže..Mahom su to ljudi od 35 pa naviše, koji ne žele eksperimentirati i zamarati se bugovima..
 
Last edited:
More se govoriti o Stromu sta oces,ali bio stariji ili noviji,sigurno je da je siguran i dokazano je...sad ga upali i do Irana i nazad i nastavi do Nordcapa i nazad,sigurno ce sve odraditi bez ikakvog kvara i problema... ,iako nisam pobornik bas previse elektronike,al tako napredak donosi... ;)
 
  • Like
Reactions: Bob Rock
Da..Istog smo mišljenja o Stromu..A elektronika donosi sigurnost, ali je nekima i nužno zlo😀
Zadnji Burgman 650 sam prodao jer čovjek nije htio Yamahu koja se "pali na botun"😀..
Htio je ključ i dobio ga je👍
 
  • Like
Reactions: Paf
Tocno,ja sam imao Stroma 2011,da nije imao ABS,neznam bili ga tako lako prodao,ovaj sad novi je 2017.god,ima jos vise toga,meni je OK,sve funkcionira bez ikakvih manira evo trecu godinu,na odrzavanje se trosi minimalno,jer nemas sta odrzavati...osim ulja i filtera,a i to je sad na 12.000 KM,prije bilo na 6.000,al mijenjam na 8-10.000 KM.,zavisi di sam... :)
 
Jučer nam je otišao zadnji RR iz salona..Ostao nam je još jedan GSX-R1000 slobodan u akciji MotoGp..119.990 - 3.000 kn popusta!
 

Attachments

  • 20210109_121523_copy_2064x1548.jpg
    20210109_121523_copy_2064x1548.jpg
    227.1 KB · Views: 100
  • 20210109_121511_copy_2064x1548.jpg
    20210109_121511_copy_2064x1548.jpg
    219.4 KB · Views: 129
Evo prodan i zadnji raspoloživi GSX-R1000..Ostaje u Splitu😀..Nažalost, teško da će ih opet biti na lageru😞
 

Attachments

  • 20210126_123744_copy_2064x1548.jpg
    20210126_123744_copy_2064x1548.jpg
    212.5 KB · Views: 69
  • Like
Reactions: sacs-in-line four
To za ovu godinu ? Ili ce biti ih još?


Ne znamo još..Za sada ih na lageru nema..Ako ih još ima na tvorničkom lageru u Mađarskoj, dobit ćemo ih..Euro4 su, tako da više ne mogu dolaziti iz Japana...Samo ono što je već ušlo u EU..
 
i ti japaneri, nek napišu da je euro,5,,6 ili kaj već.Kak ne kuže s kim imaju posla, (brisrl čate)
 
  • Like
Reactions: exfreerider