ATT Suzuki

Andrija00

New member
Dobra vecer ljudi. Proda san brod tipu u Rijeku i pod racun dobija skoro  novog Suzukija Burgmana.
Vracan se danas doma i blizu Zadra mi covik oduzme prednost. Srica u nesrici je sta nikome nije bilo nista,malo san se natuka ali dobro. Covik je odma prista sve platit,sve smo rjesili bez pandura!
E sad motor je skoro novi jos je pod garancijon i bia je do sad kod ovlastenog. Zato bi volija da mi procjenu stete i popravak sredi ovlasteni Suzuki servis.

Molia bi vas ako mi mozete pomoc savjeton i preporukon je li ko od vas bija u att i kakvi su. Ima li jos koji ovlasteni tu blizu. Tako da znan kod koga otic u ponediljak hvala svima na pomoci
 
Andrija00 said:
Dobra vecer ljudi. Proda san brod tipu u Rijeku i pod racun dobija skoro  novog Suzukija Burgmana.
Vracan se danas doma i blizu Zadra mi covik oduzme prednost. Srica u nesrici je sta nikome nije bilo nista,malo san se natuka ali dobro. Covik je odma prista sve platit,sve smo rjesili bez pandura!
E sad motor je skoro novi jos je pod garancijon i bia je do sad kod ovlastenog. Zato bi volija da mi procjenu stete i popravak sredi ovlasteni Suzuki servis.

Molia bi vas ako mi mozete pomoc savjeton i preporukon je li ko od vas bija u att i kakvi su. Ima li jos koji ovlasteni tu blizu. Tako da znan kod koga otic u ponediljak hvala svima na pomoci
"Pandure" budes zvao ako se sutra taj predomisli.... (y)
najbitnije da nije nikom nista!
 
Mislin da ti clan bob rock radi tamo
 
stkaos said:
Jesi li ti slika njegovu policu, prometnu i vozačku?

Slikali smo sudar,stetu,odma isli u osiguranje,covik je odma reka da je kriv bia je maksimalno korektan. Kopira mi je osobnu i vozacku i sve,ono da iman ako sta zapne
 
Andrija00 said:
Slikali smo sudar,stetu,odma isli u osiguranje,covik je odma reka da je kriv bia je maksimalno korektan. Kopira mi je osobnu i vozacku i sve,ono da iman ako sta zapne
Nemaš problema onda. Odeš u ovlašteni i ako nisi zadovoljan poslom, vratiš ga nazad dok ne naprave da je ka iz tvornice. Ja san prošle godine vraća auto tri puta. Neću sad reklamirat servis, jer in i nije neka reklama kad za istu stvar moran vraćat auto na doradu, ali san ih odma prvi put natira da mi na račun napišu šta još moraju napravit, šef servisa potpisa i udrija pečat. Njih ne zanima dali plaćaš ti ili osiguranje, oni moraju vratit motor u prvobitno stanje, a to je, kako ti kažeš, novo. Prema tome, nema brige ;).
 
Zovni na 021 507 919, javit če ti se prijemnici Stipe ili Mitja... Zakaži termin i to je to... Radili su nekoliko šteta več na Burgmanima šta ja znam, bez problema...Direktni su uvoznici dijelova ,nema nekog dugog čekanja i sl...