auspuh iz RS

johnny the boy said:
ovo je pravo otkriće, odoh jedan vikend pogledat to čudo uživo  :misli:, to mi je cca 1,5h vožnje ...

Dobrodošao! Evo ti priike sad za vikend jer predviđaju lepo vreme.
 
ovo je jedan od oblika, ista cijena je za bilo koji oblik inox spulje .... tj. 130 eura inc. db killer ...
 
jako lijepo,950kn+100kn postarina=1050kn,kao nas kucelj(bez db),super cijena (y)

 
Race-exhaust radi topove od pravog karbona, a Dragon radi od prohroma i lepi foliju preko topa, to je velika razlika. :wink:
 
Na prvoj slici je Dragon sa folijom koja se malkice topi na temperaturi. :LOL:  Druga slika je pravi karbon kakve rade u Race-Exhaustu. (y)
 
sta su oni ocekivali da ce folija izdrzati, pa to se toliko zgrije da zgori vuna i probije na plast pa je normalno da ce folija izgorit...a koliko sam ja cuo da ni ovaj drugi nije full carbon,nego je samo karbonski plast preko topa tako da ni to ne valja jer ispod tog plasta ima da inox i vuna zgore brze nego obicno...
 
Bandit S said:
Na prvoj slici je Dragon sa folijom koja se malkice topi na temperaturi. :LOL:  Druga slika je pravi karbon kakve rade u Race-Exhaustu. (y)

Update...

To su prve serije i jednih i drugih koje su imale taj problem a ne samo Dragon.

Kada su i jedni i drugi ustanovili da problem postoji nastavili su sa karbonom. I to je to što se vidi na drugoj slici.

I Dragon i Race sada isto rade: karbonska obloga preko prohroma.

Istini za volju Ištvan je probao da na zahtev kupaca koji su imali prohromske auspuhe koji nisu bili termo izolovani da presvuče karbon ali su rezultati bili loši.

Dakle, svi koji imaju karbonsku oblogu se ponašaju isto - dobro. Bez obzira da li su izašli iz Race ili Dragon radionice.
 
ja sad neznam jel se isplati ubost ova race iz bratske srbije za soma kuna sa db killerom ili uzimato neki brand spuh duplo skuplji.
 
nego jel ima koji spuh na probu da se vidi rad istih na raznim skuterima sa i bez db killera te izmjera buke sa i bez istog.

čuj 1000kn je i nije neka lova ali je zato ipak problem imati sa policjotima.
 
mrcina said:
ja sad neznam jel se isplati ubost ova race iz bratske srbije za soma kuna sa db killerom ili uzimato neki brand spuh duplo skuplji.
cuj ovako,ti auspusi su po kvaliteti i svemu kako nasi,samo imaju bolju cijenu i bolje izgledaju od nekih, bez obzira bio iz srbije ili nas homemade auspuh,svi oni imaju mane i prednosti u odnosu na recimo leovince,cijena im je super i dobro izgledaju(postarina jos dode 15e,nije strasno) moja preporuka bi bila da se uzme obicni top dakle bez carbonskog plasta preko jer i tako se griju i nakon sto vuna pocne gorit onda i plast poprima boju onda mozes mislit kako bi bio plast ispod tog carbona...i trebalo bi vidjeti nakon koliko km mijenjati vunu,a ne vozit dok se ne pocnu vidjeti fleke po topu jer onda je vunu gotova i jos se mora plast polirati...

btw.kompletna izmjena vune ne kosta puno :wink:
 
mv_agusta said:
pa da zato ja ne potrošim 200e na auspuh od kojeg nema nikakve koristi nego to utučem u benz pa se idem voziti

vozim se i ja a doci ce i auspuh samo nemre sve odjednom  (y)
 
mozak na pašu. neznam što, da ili ne ali bilo bi ljepo kad bi se ovi iz rs-a javili sa prijedlogom.
 
mrcina said:
nego jel ima koji spuh na probu da se vidi rad istih na raznim skuterima sa i bez db killera te izmjera buke sa i bez istog.

čuj 1000kn je i nije neka lova ali je zato ipak problem imati sa policjotima.


Pa vidi ne znam šta da ti kažem za to...
Što se nas tiče mi možemo da damo na probu auspuh ali neko to mora da namontira i da skine nakon testa a mi to ne radimo. To rade radionice koje ne verujem da bi bile vesele da rade za džabe. Mogu da proverim...
Ako se vama isplati da zapucate odatle do nas, nešto ćemo morati da organizujemo.
 
markone malo dosađujem ali imate i cijev tj. granu ili samo top.

trenutno imam gianellia a on je dugačak pa bu vjerojatno falilo cijevi do mjesta montaže spuha.

ako imate cijev iliti granu od čega je.
markone said:
Pa vidi ne znam šta da ti kažem za to...
Što se nas tiče mi možemo da damo na probu auspuh ali neko to mora da namontira i da skine nakon testa a mi to ne radimo. To rade radionice koje ne verujem da bi bile vesele da rade za džabe. Mogu da proverim...
Ako se vama isplati da zapucate odatle do nas, nešto ćemo morati da organizujemo.

čuj za takvo nešto tj. za test auspuha nije bed proči 400 km i istestirati ga.

več 400km je dobar test izdržljivosti istog jer je to tura u jednom pravcu, dakle dobra tortura istog.
zašto to kažem zato jer je spuh od jednog našeg prošao manje i izgorio.
 
mrcina said:
markone malo dosađujem ali imate i cijev tj. granu ili samo top.

trenutno imam gianellia a on je dugačak pa bu vjerojatno falilo cijevi do mjesta montaže spuha.

ako imate cijev iliti granu od čega je.
čuj za takvo nešto tj. za test auspuha nije bed proči 400 km i istestirati ga.

več 400km je dobar test izdržljivosti istog jer je to tura u jednom pravcu, dakle dobra tortura istog.
zašto to kažem zato jer je spuh od jednog našeg prošao manje i izgorio.

Ništa ne dosađuješ. Opušteno  (y)

Mi prodajemo samo topove. Grane ostaju originalne, a cevi do topova se izrađuju u radionicama sa kojima imamo dogovor.
Cevi mogu biti prohromske ili aluminizirane. Prohromska teorijski traje doživotno (20-80 EUR u zavisnosti od komplikacije), a aluminizirana 3+ godina (5-20 EUR).
 
ok samo da znam.

test bi vam jako dobro došao a tek reklama ijuuuuuuuuu.

sa ovim cijenama pokopali bi i ove naše ukukuljene muštre od meštara.

ako je imalo kvalitetno kako izgleda dobro bu to prošlo i kod nas a tek kad uđemo u EU evo tržišta.

bilo bi dobro da dobijete u skoro vreme potvrdu za cestovnu upotrebu radi buke.

tako bi imali moguč i legalni izvoz za RH pa i u EU.