auspuh iz RS

pa jel ima kod vas tih auspuha na skuterima? ili cemo mi morati testirati :D
 
mrcina said:
ok samo da znam.

test bi vam jako dobro došao a tek reklama ijuuuuuuuuu.

sa ovim cijenama pokopali bi i ove naše ukukuljene muštre od meštara.

ako je imalo kvalitetno kako izgleda dobro bu to prošlo i kod nas a tek kad uđemo u EU evo tržišta.

bilo bi dobro da dobijete u skoro vreme potvrdu za cestovnu upotrebu radi buke.

tako bi imali moguč i legalni izvoz za RH pa i u EU.

Pokazali su se ok. Možda nisu u rangu sa vrhunskim ali za te pare su više nego dobri.
Znaš kako je... Ne možeš očekivati takvu cenu ako ima sve sertifikate i ako se napravi dilerska mreža.
Mislim da kada bi zvanično došli na tržište HR ne bi bili ništa jeftiniji od auspuha iz vaših radionica. Kada se dodaju troškovi izvozne papirologije, carine, poreza, dilerski rabat...

To je ono što svima objašnjavam za Akrapoviča, Leo Vince i sl. Nisu oni toliko bolji koliko je razlika u ceni. Ali ta razlika postoji sa velikim razlogom. Oni imaju dilersku mrežu i pokriveni su svim sertifikatima za prodaju na celom svetu. Tu je i marketing, pogoni za proivodnju, zaposleni... To sve košta i to sve mora da se uračuna u cenu.

Dakle, uživajte dok može, a posle...  :wink:

malaguti said:
pa jel ima kod vas tih auspuha na skuterima? ili cemo mi morati testirati :D

Iskreno, mi nismo ni jedan prodali za skuter. Ima ih sigurno ali su kupili direktno u radionicama u Adi. Probaćemo da nađemo neki. Pitaću Ištvana da li ima neki klip da vam okačim link.
 
http://www.youtube.com/watch?v=cB21wiEmM2s

http://www.youtube.com/watch?v=583ogKz7uN4&feature=related

evo link kako se cuje na Malaguti Madison RS250 licno sam pricao sa covekom rekao mi je da je dobio na momentu kod manjeg broja obrtaja..
 
jako lijepo (y)  (y) to je to,otvorenim auspuhom se dobije taj bolji odaziv na gas,malo ubrzanje i lakse se postigne krajnja brzina...
 
Novi program RACE auspuha, full karbonski, znaci ne obloga od karbona preko prohroma, nego cist karbon. :wink: Jako dobar kvalitet, a cene nize 2 do 2,5 puta u odnosu na renomirane firme. :) Ima svega, samo nema za skutere. :D
 
hočemo napraviti verzije za skutere .

sviđaju mi se one dvije prve verzije. imateli i dbkillere sa njima ili su samo otvorene verzije.
 
    ......hm, uopće se ne bih sramotio s ovim hexom u full karbonu, nego dajte novu temu u motociklima, tako i tako ih nema za skutere, a nekog će sigurno zanimati..... :wink:
 
Mislim da imaju db kileri za njih,nije problem da se stavi na skuter samo reducir i to je to!!
Cena prvog na slici ti je 150E  (y) A ovaj full karbon ce biti 230E
 
misliš na ove dvije u sredini jer ove dvije na vrhu nisu full karbon.

bi išla kakva promotivna cifra. razmišljam na test tog auspuha te vidjeti koju razinu buke ima sa db killerom i bez njega te izvjestiti ljude o kvaliteti izrade.

moguče je da bi imao tržište jer zagreb je siromašan kvalitetnim a jeftinim izvedbama auspuha za motore/skutere.
 
ako bude sto za skutere, ima jos zainteresiranih
 
mrcina said:
misliš na ove dvije u sredini jer ove dvije na vrhu nisu full karbon.

bi išla kakva promotivna cifra. razmišljam na test tog auspuha te vidjeti koju razinu buke ima sa db killerom i bez njega te izvjestiti ljude o kvaliteti izrade.

moguče je da bi imao tržište jer zagreb je siromašan kvalitetnim a jeftinim izvedbama auspuha za motore/skutere.

Da taj model na prve dve slike je 150 E,materijal prohrom!

A ispod njega je full karbon koji jos nije usao u proces proizvodnje a okvirna cena za njega ce biti  230E.
 
Bandit S said:
Novi program RACE auspuha, full karbonski, znaci ne obloga od karbona preko prohroma, nego cist karbon. :wink: Jako dobar kvalitet, a cene nize 2 do 2,5 puta u odnosu na renomirane firme. :) Ima svega, samo nema za skutere. :D
ovo je skuter podforum!!!
 
CIKA ZUBA said:
Da taj model na prve dve slike je 150 E,materijal prohrom!

A ispod njega je full karbon koji jos nije usao u proces proizvodnje a okvirna cena za njega ce biti  230E.

nisi konkretan na cijeli post.