Auspuh LV

darko_b

Well-known member
cijena Leovincea Zx i RR i tko je uvoznik ili distributer za RH???
 
oko 1000-1100 kn rr se više ne proizvodi to možeš kupiti u sve jednoj boljoj trgovini sa skuter opremom
 
Prema njemačkom LeoVince site-u, RR se još proizvosi, ali se RS više ne proizvodi i nije više dobavljiv...

http://www.leovince.de/index.php4?h=s3h1n=s3n1m=s3m1
 
Doomsday said:
Prema njemačkom LeoVince site-u, RR se još proizvosi, ali se RS više ne proizvodi i nije više dobavljiv...

http://www.leovince.de/index.php4?h=s3h1n=s3n1m=s3m1

prema scooter-centru i scooter-attacku rr se ne proizvodi vise...bila tema ili tu ili na ss-u...nema ga nigdje u hrv za kupit (mozda ako je ostalo negdje na lageru  :misli: )
 
znam da ima kupit ajmo reci za ovaj ZX di hoces al me zanima tko je uvoznik ili distributer,jer ovdje ubijaju s trgovackim marzama,a posto bi ga sam zamijenio nebi narucivao preko nikog nego sam ....i jel se s spuhom dobije i grana ili to ide posebno
 
dobiješ sve, cijena ti je 1065kn za keš
 
moto mond u zagrebu
 
darko_b said:
cijena Leovincea Zx i RR i tko je uvoznik ili distributer za RH???
Auto Bill
 
neznam dal je najpovoljnije ali vidim da si iz zagreba pa pitaj u auto bill,oni drze leovince auspuhe...
 
Oni su najskuplji... 2999kn, s tim da daju nekakvu "shit" kacigu made in china na poklon. Uglavnom, pretjerano.
Nije bitno di u Hr ili obližnjim zemljama samo da košta manje !
 
pjadjox7 said:
Oni su najskuplji... 2999kn, s tim da daju nekakvu "shit" kacigu made in china na poklon. Uglavnom, pretjerano.
Nije bitno di u Hr ili obližnjim zemljama samo da košta manje !

Navodno je LV u Italiji dosta jeftiniji nego kod nas (logicno)... probaj mozda potraziti dućane u ovoj temi... (y)
> http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,79852.msg1514185.html#msg1514185

Inace, ako se ne varam, 4Road bi se trebao naci za taman nesto sitno ispod 2 t kn, mislim da je netko bio pisao o tome... :misli:
 
pjađox7 - odi na stranicu "motostar trieste" dućana
na mail im pošalji upit koliko dođe auspuh za tvoj skuter
bilo bi dobro da prethodno na stranicama LV odnosno sito group nađeš šifru auspuha za tvoj skuter, pa da im mail bude potpuniji
komotno im možeš mail napisati na hrvatskom jer tamo rade i dečki koji znaju naš jezik
za detaljnije upute oko motostar trieste - potraži na ovom forumu u podforumu rasprava o servisima i dilerima
ja sam kod njih uzeo auspuh za mali skuter
cijene su im odlične
jako su uslužni
i auspuhe nabavljaju u roku 10 dana

(y)
 
liberty said:
pjađox7 - odi na stranicu "motostar trieste" dućana
na mail im pošalji upit koliko dođe auspuh za tvoj skuter
bilo bi dobro da prethodno na stranicama LV odnosno sito group nađeš šifru auspuha za tvoj skuter, pa da im mail bude potpuniji
komotno im možeš mail napisati na hrvatskom jer tamo rade i dečki koji znaju naš jezik
za detaljnije upute oko motostar trieste - potraži na ovom forumu u podforumu rasprava o servisima i dilerima
ja sam kod njih uzeo auspuh za mali skuter
cijene su im odlične
jako su uslužni
i auspuhe nabavljaju u roku 10 dana

(y)

Hvala na odgovoru. Poslah mail, pa čemo vidjet. Nije problem baciti đir to Trsta!