auspuh za aeroxa

nrg-man

New member
evo ovako zanima me koji auspuh da stavim na novog aeroxa...mislio sam zx-a ili arrowa.......dali netko ima nekakva iskustva sa tim.....
 
kupi si leovince rr
on ti je pogodniji za daljnji tuning od zx-a (dobro radi i na 70ccm base kitu)
 
e sada koga da poslušam.....a to nije za mene nego za curu......stavio bi joj samo spuh i to je to.....
 
nrg-man said:
e sada koga da poslušam.....a to nije za mene nego za curu......stavio bi joj samo spuh i to je to.....
Samo spuh bi joj stavio  :no:

Stavi Leovinci zx kromirani onaj, nije ga teško održavati, a nevjerujem da bu cura kasnije stavljala kit.
 
Koliko koštaju ti Leo vincevi, i Arrowi, ja preporučujem homologirani Malossi od 1600 kn.

3212734.gif


Mislim da bi on idealno stajao na liniju Aeroxa, a da bi se njega ugradilo netreba ništa dirati na mašini, i nije puno bučan
 
pichilo said:
zašto da daje toliko love?  :misli: :wink:

Zašto ne, kvaliteta se plača, a uz to izgled je vrhunski uz zvuk koji baku i djeda ne nerivira odveč, a ima i homologaciju za proč tehnički pregled, i što je najvažnije netreba dirati nikakve oprugice kvačila ili utege variomata.

Pitao sam koliko koštaju ti vaši Leo Vincevi i Arowi, a sad me još zanima i treba li se što mjenjati kad se oni stavljaju, jer jedno sam siguran, isti ispuh nemože bit jednako dobar i za tvornički i pojačani skuter. Stoga odgovorite ili nemojte davat krive savjete. Danas sam raspoložen za brisanje glupih postova :x
 
tu se slažem da se kvaliteta plaća i da je izgled i obrada stvarno vrhunska no to bar meni nije bitno..... ja  i još jedan....isti setup osim auspuha...on taj ja zx......ostavim ga na 100m za tri dužine motora+on lakši od mene......;)
vjerojatno bi ja uzea taj ali mi se nekako slabo čuje više volin kad krešti ko leo vincijevi..... :mrgreen: :wink:
 
joke said:
Zašto ne, kvaliteta se plača, a uz to izgled je vrhunski uz zvuk koji baku i djeda ne nerivira odveč, a ima i homologaciju za proč tehnički pregled, i što je najvažnije netreba dirati nikakve oprugice kvačila ili utege variomata.

Pitao sam koliko koštaju ti vaši Leo Vincevi i Arowi, a sad me još zanima i treba li se što mjenjati kad se oni stavljaju, jer jedno sam siguran, isti ispuh nemože bit jednako dobar i za tvornički i pojačani skuter. Stoga odgovorite ili nemojte davat krive savjete. Danas sam raspoložen za brisanje glupih postova :x
sa leom se dobiju roline i šuštice i to se stavi i motor stvarno super ide...za piaggio lc se dobiju 4,8 g i crene šuštice,malo se treba sa karbom igrat ali kad se sve uštela to je stvarno beba onda..
btw.imao sam mhr repliccu i nikad problema,ali frendu na roxu je 2 put puko,neću ulazit u to šta je on radio s njim jer ne znam ali mislim da ipak treba postavit pitanje kvalitete :misli:
 
joke said:
Koliko koštaju ti Leo vincevi, i Arrowi, ja preporučujem homologirani Malossi od 1600 kn.

3212734.gif


Mislim da bi on idealno stajao na liniju Aeroxa, a da bi se njega ugradilo netreba ništa dirati na mašini, i nije puno bučan
Joke pitanje za tebe....
JESI SIGURAN DA NE TREBA MNEJATI ROLICE I FEDERE NA KVACILU????
Nisam ocekivao od tebe takvu glupost
 
100% sam siguran, ako se ne uklone blokade koje se nalaze na ovom homologiranom ispuhu, što ti pokazuje i ova plava zastavica, a ako nastaviš s ovim kretenoidnim izjavama kratko češ ovdje trajati.

P.s. Nisam ja stavljao rezonantni ispuh na 4taktni motor, nego ti, s tim potezom si osigurao 1. mjesto u gluposti u  povijesti Hrvata
 
joke said:
100% sam siguran, ako se ne uklone blokade koje se nalaze na ovom homologiranom ispuhu, što ti pokazuje i ova plava zastavica, a ako nastaviš s ovim kretenoidnim izjavama kratko češ ovdje trajati.

P.s. Nisam ja stavljao rezonantni ispuh na 4taktni motor, nego ti, s tim potezom si osigurao 1. mjesto u gluposti u  povijesti Hrvata
ako ne maknes blokade skut ti ide 50,60 kmh.(mislim na one u grani)... provjereno
neznam jesi probao u praksi... ja jesam...
nisam te mislio vrijedati.... btw kad smo kod rezo spuha na 4 t to je bio vanjski plast...ali to nije tema ako oces dodatno objasnjenje na pm...

Inace taj mhr replica auspuh ima podrucje rezonancije od 10k3  pa do 11000 okretaja i tesko ga je cak i sa nekim base kit cilindrom zavrtiti iako se pravilno nastela prijenos.....a kamoli sa serijskim

Pozdravi mi nikea..
 
A vec kad si me tako napao
za tvoju informaciju i leovinci ima istu blokadu kao i mhr replica i isto je e-pass auspuh
evo ti papirnati dokaz

omologazione_big.jpg


nemoj ovo shvatit kao napad na tebe ili na malossi ali jednostavno mhr replica nije auspuh za serijski motor..i tocka...daleko je bolji i kvalitetniji od leovinicija i od arrowa i meni bi bio prvi izbor,ali pod uvjetom da ce se kasnije frizirati motor,ali nemozete diskriminirat ostale  bez argumenata

 
Probao u praksi bez blokada u ispuhu, na NRG-u sa blokiranim variomatom, i definitivno mu nije ništa trebalo da bi normalno radio. Inače rijetko koji Malossi proizvod nisam probao sam, osim možda nekih dijelova 4T skutera.
Glede konačne brzine i friziranja skutera uopče, zakon je promijenjen i samim time opala je prodaja dijelova za pojačanje skutera od 50 ccm. Kad sam predložio MHR Replicu upravo sam na blokiranu verziju mislio.
 
joke said:
Probao u praksi bez blokada u ispuhu, na NRG-u sa blokiranim variomatom, i definitivno mu nije ništa trebalo da bi normalno radio. Inače rijetko koji Malossi proizvod nisam probao sam, osim možda nekih dijelova 4T skutera.
Glede konačne brzine i friziranja skutera uopče, zakon je promijenjen i samim time opala je prodaja dijelova za pojačanje skutera od 50 ccm. Kad sam predložio MHR Replicu upravo sam na blokiranu verziju mislio.

sve 5...
uzivaj i pozdravi mi nikea.pozdrav.