Auspuh za Hornet 600 2003

sski001

Member
Pozdrav,

Imam problem oko homologacije motora jer je na motoru akrapovičev auspuh.
Motor sam kupio u Belgiji sa navedenim auspuhom, registrirao ga tamo i vozio. Nakon povratka u Hr, napravio sam unis motora, ali ne prolazi homologaciju jer nema originalni auspuh.
Račun od auspuha nemam, jer ga prijašnji vlasnik nije mogao naći.
U stanici za tehnički pregled su mi rekli da s tim auspuhom neću proči homologaciju, te da mi je najbolje staviti originalni auspuh.
E sad, tražim originalni auspuh za hornet 600 iz 2003. za kupiti/iznajmiti/posuditi kako bi obavio homologaciju i registrirao motor na Hr tablice.

Sve ideje i prijedlozi su dobrodošli!

Lp
 
Pa skini si s akrap stranice pdf s homologacijom i bok. Kakav problem?
https://www.akrapovic.com/en/moto/product/1004/Honda/CB-600F-HORNET/2003/Slip-On-Line-Titanium?brandId=30&modelId=148&yearId=679&archived=true&programId=true
 
sski001 said:
Pozdrav,

Imam problem oko homologacije motora jer je na motoru akrapovičev auspuh.
Motor sam kupio u Belgiji sa navedenim auspuhom, registrirao ga tamo i vozio. Nakon povratka u Hr, napravio sam unis motora, ali ne prolazi homologaciju jer nema originalni auspuh.
Račun od auspuha nemam, jer ga prijašnji vlasnik nije mogao naći.
U stanici za tehnički pregled su mi rekli da s tim auspuhom neću proči homologaciju, te da mi je najbolje staviti originalni auspuh.
E sad, tražim originalni auspuh za hornet 600 iz 2003. za kupiti/iznajmiti/posuditi kako bi obavio homologaciju i registrirao motor na Hr tablice.

Sve ideje i prijedlozi su dobrodošli!

Lp
Kontaktiraj nekog dilera u vezi homologacije ili direktno Akrapovica...

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk

 
Riješen problem. Našao sam originalni auspuh, pa ću s njim na tehnički.

+marek+ said:
Pa skini si s akrap stranice pdf s homologacijom i bok. Kakav problem?

Imam taj papir, ali me na tehničkom traže i račun od akrapa.
A da bi prošao homologaciju, auspuh mora i na atest.
Jednostavnije i jeftinije mi je bilo nabaviti originalni auspuh.
 
ne kužim zašto ne traže i račun od motora dok je kupljen nov, ako već tražimo dlaku u jajetu, sam motor kao cjelina je valjda bitniji od jebenog auspuha :LOL:
do kraja posvađani s mozgom
 
Problem riješen.
Stavio sam originalni auspuh i prošao homologaciju.
Sa akrapom cu se pozabaviti kasnije.
Hvala svima.