auspuh za warriora

malaguti

Guest
koji auspuh staviti na worriora a da motor ide normalno,a ne da izgubim na krajnjoj brzini 10-15kmh :misli:
 
ha,ha,dopelji ti tog svog aeroxa u kraljevicu,pa ces vidjeti kako warrior ide-malaguti rules :jesus:
 
Na 125 ccm i 4T teško da će ti ispuh pomoči, puno prije izmjena variomata. Ako več mjenjaš ispuh za preporuku bi bio Leo Vince 4road.

Eto odgovor si dobio, a ako nastavite s offom zaključava se tema :x
 
jel imas 125 ili 150 ?

ja san stavia 4road na 150 + crvene malossi federe kumpluga... nemozes usporedit koliko bolje ide, a i jaci je u krajnjoj.. onaj katalizator ga gusi strasno...


u njega ide i multivar za 10 dana pa cu javit razliku.

uglavnom ulaganje ti je  2200 do 2500 (ovisi di kupis) Leo Vince 4road
                                1000kn Multivar
                                140kn malossi federi (set)
dobije se dosta kad usporedis sa istom serijalon, al ako ga mislis prodat u skorom roku ne isplati se ulozit ovo..

ako te zanima zvuk sa 4roadom .. idi na youtube i upisi warrior 150 imas 3 filmica koja san snimia da se cuje zvuk :)
 
imam warriora 125 pa me zanima dal ce mi auspuh i to pomoci ili ce mi gusiti motor
 
pomoc, 4road je napravljen za 125ccm a ne za 150 :)  (y)

 
je 4road sa granom,ili moram rezati stari lonac,jer su neki i to radili :misli:
 
serijski auspuh ti je u jednom komadu i njega spremi, nemoj ga pilat :)

4road ti je dvodjelni.. dobijes top, nosac i granu

ima ti i prigusivac + homologaciju da mos regat skuter s 4roadom

obavezno malossi crvene federe kumpluga stavi gori ako stavis top, a sa kuglicama ces morat eksperimentirat... neznan oce ti ove bas bit dobre sta dodju s auspuhon.. al triba probat


ako imas love i multivar nabaci gori...
 
shacal ti je cisto za zvuk.. za iste novce dobis kucelja koji je bolji 5 puta..


shacal ti ima otvor ko serijski auspuh (unutar velikog) veliki je samo za sminku... shackal prdeka (slabije od 4roada tj plici mu je zvuk) a izgubit ces na krajnjoj.