Auspuh za z-750

Ohit

New member
S originalom sam prešao 8500 km te se raspao zadnji lonac.Sad ga krpaju u servisu te mislim da neče još dugo trajati.Koji da uzmem akrapovića,leovincija ili microna te koliko da se nadam da če trajati jer ovo sa originalom je katastrofa.
 
Ohit said:
S originalom sam prešao 8500 km te se raspao zadnji lonac.Sad ga krpaju u servisu te mislim da neče još dugo trajati.Koji da uzmem akrapovića,leovincija ili microna te koliko da se nadam da če trajati jer ovo sa originalom je katastrofa.

Do sada 30000 km, kao novi, samo Akrapović. (y)
 
Ohit said:
S originalom sam prešao 8500 km te se raspao zadnji lonac.Sad ga krpaju u servisu te mislim da neče još dugo trajati.Koji da uzmem akrapovića,leovincija ili microna te koliko da se nadam da če trajati jer ovo sa originalom je katastrofa.

Da,to si dobro rekao...KATASTROFA.Original se ne cuje,dosta je tihi i nist posebno,preporucila bi ti akrapovic,malo je skuplji od ostalih al imat ces kvalitetu i sigurnost. (y)
 
2Ohit - kakvo krpanje  :misli:
Ak ti je motor pod garancijom imaju ti ga zamjenit kao i većini Z-ovaca  :mrgreen: kojoj je prdnul auspuh

Ak hoćeš novi originalni imam ti ja jednog za prodat. Bio na motoru od Karlovca do Zagreba  :mrgreen:
 
Fakat se malo voziš ako si u dvije godine napravio samo 8500 km
 
Moj orginal auspuhje presao samo 1500km i sve pet (y)  Kupljen je LeoVince i ja sam zadovoljan... presao sam 6500 s njim i sve je jos kakav je i bio. Tako da sam zadovoljan s njim