Auspuh

Weseli

New member
Pozdrav svima... Zanima me jel iko zna da li ima neka radnja u Osjeku koja prodaje auspuhe tecnigas-a Trek za kymca super 9? Pitam ovo posto nisam iz Hrvatske pa ne znam sta imate na stanju, posto kod mene nema. Zanima me samo Osjek posto imam coveka koji redovno dolazi tu. Hvala unapred
 
a jesi izabrao auspuh :?

zasto mora biti iz osijeka? potrazi gdje hoces auspuh i neka ti posalju tom poznaniku u osijek...

 
Izvinjavam se sto nisam stavio temu gde treba. Jesam naravno kao sto sam i napomenuo, u pitanju je tehnigas Trek...a to sto mora biti iz Osjeka sam isto napisao :) zato sto imam coveka koji redovno dolazi u Osjek pa bi mi ga on pazaraio ako ima naravno... Ako neko zna da li ima tako nesto u Osjeku bio bih mu zahvalan :) Pa to je malo komplikovano posto nemaju gde da mu posalji posto on tu nezivi vec vozi kamion pa bi ga jedino mogao iz radnje pokupiti.
 
aha mislio sam da taj covjek zivi u osijeku...

a kad sam napisao " a jesi izabrao auspuh" sam mislio na to da kupis neki bolji auspuh tipa leovince,arrow,polini,malossi,top performanse...

tehnigas auspuh kod nas je tesko naci a ima puno boljih auspuha...

a od kud si ti? sta kod tebe nema auspuha?
 
Aha, nisam te onda razumeo. Pa vidi, rado bi ja kupio i polini i yasuni i stage6 al nemam ja toliko para. Mnogo sam citao i ovaj trek ima sirok powerband tako da mi je to super i jako dobro se pokazao kao bestbuy. Ja sam iz Srbije i kod nas ih trenutno nema, tj mogu da ga narucim al trebam da cekam 2 meseca sto mi je puno. Cilndar sam poslao na preradu tako da sam mislio odma da kupum i spuh i par stvarcica pa da sam miran ;) Aj ako mozes da saznas ili bilo sta jel ima auspuha tamo pa da mi javis. :)
 
vidjet cu,frend je neki dan prodao kromirani tehnigas za 300-400kn...
pogledaj neki polovni auspuh ako vec nemas novca za novi...
 
Pa opet volim novo posto ne dajem ja pare. Aj molim te ako budes gledao nekog ili pitao gledaj tehnigas Trek ;)