auspuh

dani83

Active member
jel zna neko kolko dodje novi auspuh za gileru runner50sp, oboćni ovaj što dodje uz njega. trebo bi prodat ovaj polovni a ne znam kolko da tražim za njega.
 
to ti se ne isplati prodavat, stavi sa strane, mozda ti jednog dana zatreba, mozes dobiti jedno 150-200kn, a i pitanje je tko ce ti kupiti serijski auspuh
 
a traži neki tip iz rijeke, sam ne znam kak bi se dogovorili za plačanje. bed mi poslat, sutra malo će platit kad dobije a vjerojatno je i njumu bad platit pa da mu ja pošaljem
 
posaljes u paketu....i napises otkupnina....tip plati u posti prilikom preuzimanja...a tebi postar kasnije donese lovu.
 
2400kn dodje novi, ne mogu vjerovat. on je kao našo negdje u zg-u za 1500kn laže ko pas i dao bi 800kn najviše ne znam da ga dam, je onda dost ispod cijene. al kom ću prodat taj seijski auspuh.
 
imam ja dva takva nova, prodam ti ga ja za 300, pa ti njemu za 800...
 
exfreerider said:
ako ti nudi 800kn odmah uzmi pa za te novce skoro kupiš novi zx :wink:

ne mogu mu prodat kad neće uplatit na računpa da mu ja pošaljem, a ne može fizička osoba poslat pouzećem tak da naja izgled od prodaje
 
kak može auspuh od gilere koštat 2400kn kad malossijev dodje novi 1600kn koji je bolji auspuh od ovog? ili to sam u os košta tolko?
 
dani83 said:
ne mogu mu prodat kad neće uplatit na računpa da mu ja pošaljem, a ne može fizička osoba poslat pouzećem tak da naja izgled od prodaje

tko kaze da fizicka osoba ne moze poslat pouzecem, vjerovatno si isao u city express, oni ti rade samo sa firmama, idi u postu i posalji hp ekspresom, ja sam vec 100 puta slao dijelove, a sto se tice auspuha, serijski dijelovi su ti uvijek skuplji od tuning dijelova, tak da se uopce ne cudis, a ta cifra od 2400 je puno, to mi je malo cudno
 
dani83 said:
ne mogu mu prodat kad neće uplatit na računpa da mu ja pošaljem, a ne može fizička osoba poslat pouzećem tak da naja izgled od prodaje
Nazovi 062/202-202
HP Express ti doće na kuću i uzme auspuh, za 4-5 dana dobiješ pare
 
išo sa u city ekpress, nazvo sam ovaj broj što mi nike dao doće po paket danas. hvala