auto (moto)škola

snake123

Well-known member
za pocetak se ispricavam ako sam u krivom dijelu foruma al nemam pristup birtiji pa neznam gdje staviti pitanje

razmisljam konacno otici poloziti A kategoriju (imam B ) i placem za vremenima dok je razlika bila nekih soma i nes kuna.
sad je nekih 3 soma. dal netko zna jel to dogovorena cijena i svi moraju imati istu ili se da negdje naci jeftinije?
koliko sam vidio to je samo za 15 sati voznje

dal se treba ponovno na lijecnicki?

lijepi pozdrav  :)
 
snake123 said:
za pocetak se ispricavam ako sam u krivom dijelu foruma al nemam pristup birtiji pa neznam gdje staviti pitanje

razmisljam konacno otici poloziti A kategoriju (imam B ) i placem za vremenima dok je razlika bila nekih soma i nes kuna.
sad je nekih 3 soma. dal netko zna jel to dogovorena cijena i svi moraju imati istu ili se da negdje naci jeftinije?
koliko sam vidio to je samo za 15 sati voznje

dal se treba ponovno na lijecnicki?

lijepi pozdrav  :)

Treba novi liječnički i to za A kat. Sve skupa ispadne preko 3Tkn, normalno uz imanje B kat. Parsto kn izađe izlazak na ispit i neke takse.
Mislim da je cijena svugdje ista, možda bude razlike 100-tinjak kn.
 
snake123 said:
za pocetak se ispricavam ako sam u krivom dijelu foruma al nemam pristup birtiji pa neznam gdje staviti pitanje

razmisljam konacno otici poloziti A kategoriju (imam B ) i placem za vremenima dok je razlika bila nekih soma i nes kuna.
sad je nekih 3 soma. dal netko zna jel to dogovorena cijena i svi moraju imati istu ili se da negdje naci jeftinije?
koliko sam vidio to je samo za 15 sati voznje

dal se treba ponovno na lijecnicki?

lijepi pozdrav  :)

Moraš napravit novi liječnički koji ti košta 430,5 kn
Usluge autoškole su ti 3750 kn, to ti je za tih 15 sati vožnje
Moraš platit poligon za ispit+ ispit+1 sat vožnje

Na kraju će te sve skupa izać oko 4800 ili 4900 i ni kune manje.  (y)
 
Ako imaš i voziš svoj motor, prolaziš cca 800 kn jeftinije.

cijena a ako imaš b je oko 2600 kn u zg + liječnički pregled.
 
lajbek said:
Ako imaš i voziš svoj motor, prolaziš cca 800 kn jeftinije.

cijena a ako imaš b je oko 2600 kn u zg + liječnički pregled+ispit+ispitni sat.
 
Zubakis said:
Moraš napravit novi liječnički koji ti košta 430,5 kn
Usluge autoškole su ti 3750 kn, to ti je za tih 15 sati vožnje
Moraš platit poligon za ispit+ ispit+1 sat vožnje

Na kraju će te sve skupa izać oko 4800 ili 4900 i ni kune manje.  (y)
:shock: :shock: :palacdolje:
 
11. mjesec 2009. je ceh za to u ZG bio ispod 3500kn (ukupno)
 
Zubakis said:
Moraš napravit novi liječnički koji ti košta 430,5 kn
Usluge autoškole su ti 3750 kn, to ti je za tih 15 sati vožnje
Moraš platit poligon za ispit+ ispit+1 sat vožnje

Na kraju će te sve skupa izać oko 4800 ili 4900 i ni kune manje.  :palacgore:

WTF????

Ja sam prošle god platio sve oko 3700......  3270 +izlazak na ispit + lječnički koji je bio 150kn.
 
- ja ne znam koliko je, ali mislim si - bilo 3500 ili 5000 previše je  :palacdolje:


 osobito što treba znači, ako imaš B još samo savladati vožnju grad/poligon  :misli:
 
danijel044 said:
WTF????

Ja sam prošle god platio sve oko 3700......  3270 +izlazak na ispit + lječnički koji je bio 150kn.

Ovo ti je cijena koju san ja platija u 9. mjesecu prošle godine u Splitu. Iman još sve račune.  :(
 
DADO+ said:
- ja ne znam koliko je, ali mislim si - bilo 3500 ili 5000 previše je  :palacdolje:
To je cijena ako imaš B. Ako nemaš nego ti je prva kategorija A onda se cifra popne i do 9 iljada.
 
Lječnički ti traje 1,5 god ilitiga 18 mjeseci,ne zaboraviti to!
 
al ak imas B znaci znas se ponasati u prometu (pravila i to sve) zasto nemozes jednostavno doci na ispit na provjeru znanja voznja ak neznas padas ak znas prolazis

ima toliko ljudi koji znaju voziti - zakaj moraju placati nekome tko mozda vozi cak i losije od njih da ih ''nauci''
ja osobno neznam, al imam frendove za koje vjerujem da bi me bolje naucili od vecine instrujtora
 
Gledam sad cijene na netu i uspoređujem. U Splitu je skuplje za 1100 kn polaganje A kategorije ako imaš B. :misli:
Ne mogu virovat da je tolika razlika.
 
snake123 said:
al ak imas B znaci znas se ponasati u prometu (pravila i to sve) zasto nemozes jednostavno doci na ispit na provjeru znanja voznja ak neznas padas ak znas prolazis

ima toliko ljudi koji znaju voziti - zakaj moraju placati nekome tko mozda vozi cak i losije od njih da ih ''nauci''
ja osobno neznam, al imam prendove za koje vjerujem da bi me bolje naucili od vecine instrujtora
Ne bi se složija. Mislim da bi veliki dio od tih tvojih palo na ispitu. Gleda san bajkere koji voze godinama motore kako na testovima padaju jer ne znaju osmicu napravit. I nije isto ponašanje u prometu na motoru i u autu.
 
Auto škola Prečko sa lječničkim 3500kn.Naj jeftinije u Zagrebu (lani) Samoborci dolaze dosta u Zg. polagati jer je razlika kojih 700KN tako ako padneš jednom imaš bar za ponovni ispit.
U Prečkom instruktor za motor stari bajker Egon Bobovnik (MK TNT).