Automatik ne pali

Tomix19

New member
Evo mene opet.
Naime nakon sto sam procistio karburator stavio sam ga nazad promjenio svjecicu i opet nista. Nakon kurblanja svjecica ostaje suha, a protok goriva ima. Danas sam slucajno isao kurblati dok je dotok zraka bio zatvoren, čulo se kao da je nešto puklo i miris gorenja. Ali nakon sto sam opet pustio zrak motor je skoro upalio ali samo taj jedan put jer nakon je sve po starom. Što mi je raditi?
 
Kakav zrak?
Daj slikaj molim te taj " dotok zraka"
 
Kakav zrak?
Daj slikaj molim te taj " dotok zraka"
1721161227309.png

Ovu sam ruckicu spustio prema dole a kad sam ga skinuo sam pomislio da je to mala plocica koja daje dotok zraka
 
Ako je original dellorto 14 12 mora biti spojeni na zračni filter gumom, otraga okrugli mrežasti filter; ovo je čok. Ako je kineska kopija nećeš ga upaliti bez mjerenja difuzora i mjerenja centralne dizne i prilagodbi dizne.
 
Ako je original dellorto 14 12 mora biti spojeni na zračni filter gumom, otraga okrugli mrežasti filter; ovo je čok. Ako je kineska kopija nećeš ga upaliti bez mjerenja difuzora i mjerenja centralne dizne i prilagodbi dizne.
Original je skroz. Spojen je na zracni filter skroz. Motor je u stanju kakav je izaso iz tvornice 1991. Nije otvaran od tad. A nije ni vozen nekih 30ak godina. A na satu ima nekih 4800 km