Automobili (nisu motori znam, ali mislim da ove zaista vrijedi pogledati)

Za one kaj nisu znali ili pogodili kaj je na prethodne 3 slike tu sve piše :mrgreen:
Još k tome znak u koso, a kotač sa imenom naopako! Kakav nemar :palacdolje:
 
Još malo otočana pa opet odoh na pauzu. Prvo jedan junfer
 
Opet sam bio prebrz. Inače ovo i ono prije je Sunbeam :D Mat koža, kad uprži sigurno mu je vruće :mrgreen:

Za ovaj put toliko. Guštajte, bit će još kad uhvatim vremena (y)
 
Bravo Pinta  (y)
 
Pinta  (y)

Btw, prošli tjedan sam ulovio jednog Sunbeama u Austriji, ali nikako vremena skinut s moba. Budem, uskoro...
 
Skripter said:
Wartburg 353 :0648:

Bez kuplunga u prvu i rikverc, ako se dobro sjećam  :mrgreen:

Ne sjećaš se dobro  :mrgreen:

Wasu je imao moj stari godinama. Bolji izbor od stojadina u to vrijeme: prostor, održavanje, nema komaraca  :mrgreen:
A poslije sam radio i u servisu za Wartburga  :eek:mfg:
 
Fino fino,, bas mi za sta mi stoji moja kramica neuredjena nesredjena..
 
Skripter said:
To mi se često dešava :oops:  :mrgreen:

Ali znam sigurno da nije baš kočil s mašinom, jer sam zbog toga skoro izletel s ceste na poligonu sa starim.  (y)
ta radnja se sigurno u zavoju dogodila  :wink:
 
Petar Crniokser sa  4  said:
Koji je ovo auto?

Tatre , siva je T87, a ta plava 600 (najgornja) Tatraplan -tako mi se čini  :misli:  i Tatra 603(v8) plava sa 3 svjetla ispod poklopca.

siva je V8 zrakom hlađena (3litre motor iza-ispod "peraje"),bila omiljena kod gestapovaca-ali izginilo ih pun quac na kiši jer joj je sva težina nazad,a taj v8 išao solidno (i zamisli kako troši istočni osmak  :mrgreen:)
Tatraplan 600 je bokser sa 4 cilindra (2 litre) -jako lijepa isto, auti za Batmane  :mrgreen: :wink:

odeš u međimurje u Selnicu i sve modele  vidiš i čuješ uživo-sve su fora  (y) čovjek ih sakupio.(Muzej Šardi)

James1100 said:
Pinta  (y)

Btw, prošli tjedan sam ulovio jednog Sunbeama u Austriji, ali nikako vremena skinut s moba. Budem, uskoro...

te slike čekam- po tvojem SMS opisu mogao bi biti Sunbeam Tiger ( igračka sa V8 motorom) ili Alpine (taj je obični) ali lijepi auti  :wink:

pinta  (y) deri dalje, sve pile su super..naročito ona MB100 coupe-nisam znao da postoji..
 
rocky6 said:
te slike čekam- po tvojem SMS opisu mogao bi biti Sunbeam Tiger ( igračka sa V8 motorom) ili Alpine (taj je obični) ali lijepi auti  :wink:

Mislim da je redni 6. Ali starac. Ima onaj prigušivač kao motori nekad, i fishtail završetak ispušne cijevi. Nisam ga našao na googlu (nisam se puno ni trudio  8). Probam kasnije staviti direktno sa moba, kad se napuni baterija.

Za MB coupe sam znao jer sam je negdje vidio, ali ubij me ako znam gdje  :misli: Samo znam da mi je uvijek bila čudna/neobična ta linija krova i zadnjeg stakla. NIsam siguran, ali mislim da je bilo dok sam bio u JNA u Sarajevu. Tamo sam odgledao jedan jebeni oldtimer rallye. Znam da sam onda vidio i Feliciu cabrio