Automobili (nisu motori znam, ali mislim da ove zaista vrijedi pogledati)

Otvorena je nakon što sam se konzultirao sa starijim kolegama na forumu koji su sudjelovali u oldtimer temi (i temama sa sličnom tematikom) o tome gdje da stavim fotke (kojih sam dosta imao, a vidio sam da bi mogle biti interesantne još nekim ljudima) nekih starih automobila. I tako je sa starih auta pomalo došlo i do novih, ali rijetkih, pa preko traktora, kamiona sve do buseva i drugih raznih vozilica za koje ljudi smatraju da ih je interesantno vidjeti. Savjetovali su da je postavim tu, pa eto jesam i koliko vidim živa je, ljudi u njoj sudjeluju i nadam se da ih veseli isto kao i mene. Jedino kaj sam već dugo (od kad imam novi mobitel sa kamerom sumanute rezolucije) ljen prebacivati fotke jer mi smanjenje rezolucije da bi ih stavio u temu uzima puno vremena. Kad ulovim nešto za što mislim da je fakat interesantno, pošaljem fotku Atraxu pa ju on zaljepi u temu.
Eto zato:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: alpine
Alfa Jankovits! Fenomenalno!!!

Zbog takvih stvari tema postoji. Naučio sam svašta u ovoj temi. Fakat je tu bilo svega.
 
Dalara,...da Dalara, a ne Galara.
AC26B547-8C90-4FF7-82E0-7B9EAEA53082.png
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dene and Napier
1.1 benzinac, ali sa malo km. 1979. godina.
 

Attachments

  • DSCN8172.JPG
    DSCN8172.JPG
    126 KB · Views: 0
  • DSCN8174.JPG
    DSCN8174.JPG
    161.5 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: ZP1993
A ni ovo se baš ne viđa često.
 

Attachments

  • 20211029_075746.jpg
    20211029_075746.jpg
    152.7 KB · Views: 0
  • 20211029_144810.jpg
    20211029_144810.jpg
    142.9 KB · Views: 0
  • 20211029_144826.jpg
    20211029_144826.jpg
    172.8 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: ZP1993
Otvorena je nakon što sam se konzultirao sa starijim kolegama na forumu koji su sudjelovali u oldtimer temi (i temama sa sličnom tematikom) o tome gdje da stavim fotke (kojih sam dosta imao, a vidio sam da bi mogle biti interesantne još nekim ljudima) nekih starih automobila. I tako je sa starih auta pomalo došlo i do novih, ali rijetkih, pa preko traktora, kamiona sve do buseva i drugih raznih vozilica za koje ljudi smatraju da ih je interesantno vidjeti. Savjetovali su da je postavim tu, pa eto jesam i koliko vidim živa je, ljudi u njoj sudjeluju i nadam se da ih veseli isto kao i mene. Jedino kaj sam već dugo (od kad imam novi mobitel sa kamerom sumanute rezolucije) ljen prebacivati fotke jer mi smanjenje rezolucije da bi ih stavio u temu uzima puno vremena. Kad ulovim nešto za što mislim da je fakat interesantno, pošaljem fotku Atraxu pa ju on zaljepi u temu.
Eto zato:mrgreen:
Nađi neki bulk resize online alat i to je čas posla.