Automobili (nisu motori znam, ali mislim da ove zaista vrijedi pogledati)

Yes!!! Riker konačno SOC(y). A i Subaru garaža je interesantna. Jesu oni to svi u jednoj garaži u isto vrijeme?

Alpine imaš super interesantnih stvarčica na fotkama(y). Vidio sam i jednog Fiskera pa me to podsjetilo da se jedan mota Zagrebom. Nisam siguran ali mislim da je u ZG došao iz Splita. Naime ima neko vrijeme kako sam vidio oglas da se prodaje Fisker u Splitu (ako se ne varam).
 
Yes!!! Riker konačno SOC(y). A i Subaru garaža je interesantna. Jesu oni to svi u jednoj garaži u isto vrijeme?

Alpine imaš super interesantnih stvarčica na fotkama(y). Vidio sam i jednog Fiskera pa me to podsjetilo da se jedan mota Zagrebom. Nisam siguran ali mislim da je u ZG došao iz Splita. Naime ima neko vrijeme kako sam vidio oglas da se prodaje Fisker u Splitu (ako se ne varam).
Bila je KARMA u ST nemam pojma di je sada
 
Yes!!! Riker konačno SOC(y). A i Subaru garaža je interesantna. Jesu oni to svi u jednoj garaži u isto vrijeme?

Alpine imaš super interesantnih stvarčica na fotkama(y). Vidio sam i jednog Fiskera pa me to podsjetilo da se jedan mota Zagrebom. Nisam siguran ali mislim da je u ZG došao iz Splita. Naime ima neko vrijeme kako sam vidio oglas da se prodaje Fisker u Splitu (ako se ne varam).
Je, bia je Fisker u Splitu.
Znam bivšeg vlasnika.
 
Jesu oni to svi u jednoj garaži u isto vrijeme?

Da da, tamo provode većinu vremena i ima ih još par al jbg ko će ih sve potrefit, inače to je super bunker, ima svačega u svim žanrovima od ovih šta ne pokrivaju ceradom, a tek kakvih čuda pod ceradom pa to je nemoguće :D

DJJ5F3J.jpg
 
  • Like
Reactions: Dene
Da su malo prikladniji kotači, bio bi top.

Ovo je bio moj:

UjHt4gE.jpg



pimnwzT.jpg



9Lafx0i.jpg


Inače, fićo u serijskom izdanju je ozbiljan napor i potrebna je jaka volja u čovjeka da to danas vozi.

Fićo sa malo jačim motorom (Yugo 45) bez ozbiljnije prerade ovjesa/šasije/kočnica je bio najteži auto za voziti u mom životu. A nisam malo opasnih škovaca provoza i/ili posjedovao u životu :D

Malo mi bude žao što nisam uložio više truda/novca/volje u fiću, tako da probam neki dobar, lijepo složen primjerak, ovako će mi u glavi ostati kao simpatičan otpad :D
 
Last edited:
Onaj zavoj u Krilu, pogotovo u smjeru Omisa, sa ficom na 60kmh si bia na fifty-fifty oces proc ili ne :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Nero
Evo jedna moja starudija.
Partizanka...cisto krto meso, nista sala.
 

Attachments

  • IMG_20220104_222443.jpg
    IMG_20220104_222443.jpg
    1.8 MB · Views: 0
  • IMG_20220104_222647.jpg
    IMG_20220104_222647.jpg
    2 MB · Views: 0
  • IMG_20211231_012545.jpg
    IMG_20211231_012545.jpg
    1.3 MB · Views: 0