Azurnom obalom do Barcelone

Cortez said:
Ako ti nije problem, kad sve istipkas, mene zanima osvrt na GP800 kao vozilo za ovakva putovanja,
kako si zadovoljan s njim, komfor, ponasanje u voznji i potrosnja ako si ju biljezio bar otprilike.

(y)

MOTOR
Nakon 29 000 km (2 i pol godine) nije imao ni jedan kvar ili problem.
do sad sam obisao pola Europe a znao sam i preko 1000 km u danu napraviti
potrosnja s bocnim koferima i 2 osobe oko 5.5-6 l.
napominjem kad sam isao u alpe da mi je trosio tocno 4.65(bez kofera i sam)
udobnost....treba li sta o tome pricati zadnji dan smo napravili 774 km,zena je prezadovoljna kao i ja.
grijane rucke,veliki vizir koji se spusta i dize,ogroman sic,zastita od vjetra i vode su sve sto treba na dugim putovanjima.
snage ima dovoljno,auto putem se vozim izmedu 140 i 160 km/h,vizir kad ga dignem,stiti cijelu kacigu i musice nemam nakon 1000 km
kad se zazelim musica i prljavstine jednostavno  ga spustim :mrgreen:
ma sve 5,ja sam prezadovoljan..
 
vlais ng said:
MOTOR
Nakon 29 000 km (2 i pol godine) nije imao ni jedan kvar ili problem.
do sad sam obisao pola Europe a znao sam i preko 1000 km u danu napraviti
potrosnja s bocnim koferima i 2 osobe oko 5.5-6 l.
napominjem kad sam isao u alpe da mi je trosio tocno 4.65(bez kofera i sam)
udobnost....treba li sta o tome pricati zadnji dan smo napravili 774 km,zena je prezadovoljna kao i ja.
grijane rucke,veliki vizir koji se spusta i dize,ogroman sic,zastita od vjetra i vode su sve sto treba na dugim putovanjima.
snage ima dovoljno,auto putem se vozim izmedu 140 i 160 km/h,vizir kad ga dignem,stiti cijelu kacigu i musice nemam nakon 1000 km
kad se zazelim musica i prljavstine jednostavno  ga spustim :mrgreen:
ma sve 5,ja sam prezadovoljan..

Fenomenalno (y) (y) napisano i dokumentirano. Svaka čast tebi i naravno GP 800, koji ti je nudio sve užitke koje znamo vozači GP-ja  :021:

LP i jedva čekam sledeči putopis :D
 
Ixs Sepic....ne znam, koji model...
 
Sličnu turu sam odradila na maturalcu u srednjoj.  :mrgreen:I bilo je super. Nadam se ubrzo i s mopedom. Lijep putopis.
 
Super  :wink: 

Mene žena isto "tenta" na Azurnu obalu, ja bih je isto volio vidjeti ali ja sam vidio Alpe, ona ne. Ja kao Dalmatinac obožavam more i mislim da je naša obala predivna ali Alpe su mi čudo. Čudo.
 
nista se ne moze usporediti s Alpama.


DoONV_3cpiu5uodULl5x5-liaM6JCoZUxbt1phLkNGo=w823-h617-no

ja sam si vec napravio plan za slijedecu godinu,kao ove godine 3 dana ali sam.
 
vlais ng said:
Ixs Sepic....ne znam, koji model...

Frende, imamo istu jaknu. Na moju žalost ne i isti broj. :mrgreen:
Model je Capricorn, a na njoj još piše i GT experience.

Sljedeće ljeto bih ti se i ja mogao pridružiti na nekom điru, pogotovo kad mi žena i kćer odu na more!  (y)
 
Morat ću se dobro pripremiti. Vizir i udobniji sic su tu, kao i stražnji kofer! Ali prije toga, svakako javi za koji kraći đir po susjedstvu...  :021: