Bacanje noge na SM i enduro da ili ne ??

makazica said:
Prvo se nauči vozit s nogama uz rezervoar, onda nakon jedno 10-12 godina kad to apsolviraš počni bacat noge.
Ako voziš off road, noga je dobrodošla.....

Ma naravno da necu izbacit nogu na širokoj dugoj okuci... ali kad naletis na okuku koju nemos proc priko 70kmh... moras bacit nogu (y)
 
http://www.youtube.com/watch?v=6EMo1f4HyfU&feature=player_embedded

evo ovdje se bas lijepo vidi to "bacanje noge"  :mrgreen:
mislim da bi pao da ju nije ispružio...znaci ipak ta noga nesto vrijedi :D
 
Gle, kao sto vidiš na večini filmića i slika svi koji bacaju noge imaju i enduro (SM) čizme. Tako da ti to nebi preporučio da radiš ako ne misliš nositi enduro (SM) čizme po gradu jer bi mogao zaraditi nekakav neugodan prijelom noge. Posebno to nemoj raditi dok se voziš po cesti od granitnih kocaka :LOL:
 
Pretjerujes, nista mu nece biti u obicnoj cizmi. Bitno je samo da noga ne bude skroz ispruzena vec malo savijena u koljenu. Tako moze amortizirati udarce.  (y)
 
na cizmi je bitno da ima cvrsti klizavi đon ...

nikako spustati nogu u tenisicama ...  :bonk: :mrgreen:
 
CvJeTiC said:
Gle, kao sto vidiš na večini filmića i slika svi koji bacaju noge imaju i enduro (SM) čizme. Tako da ti to nebi preporučio da radiš ako ne misliš nositi enduro (SM) čizme po gradu jer bi mogao zaraditi nekakav neugodan prijelom noge. Posebno to nemoj raditi dok se voziš po cesti od granitnih kocaka :LOL:

Ma ispraksira san se ja sa tim, tu nema problema (y)
Samo me zanimalo jesan li ja lud ili ovi sta govore da je to sta radin debilno( oni inace voze skutere    :nasilni: )... :mrgreen:
 
markookram said:
na cizmi je bitno da ima cvrsti klizavi đon ...

nikako spustati nogu u tenisicama ...  :bonk: :mrgreen:

Ako ide na more u japankama i uhvali ga grda okuka???  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Nek te frend poslika da vidimo o kojem je nagibu rijeć kad "bacaš nogu".
S mx ili sm čizmama ok al bez opreme moš samo nogu polomit, a na kraju i sebe. Kad ti vrh čizme zapne za neki .urac na cesti jako je bolno.