"Back to the routes" - ADAC trening program

zt

New member
Citam na ADACovom siteu, za 99 eura se dobija Honda CBF600 sa ABSom, kombinezon, kaciga, rukavice i protektori. Trening se sastoji od 8 sati u kojima se uci o izbjegavanju prepreka, slalomu, naglom kocenju, najboljim putanjama, ....
Kad zatopli mogao bi ih posjetiti, zanimljivo zvuci.
 
samo posjeti, tak nest svima preporucam.
 
Samo u Njemackoj?

Ajd pukni neki link, ja imam sestru u Njemackoj pa kad ju odem posjetiti mogu otici u najblizi ADAC centar koji to radi...

:cool:
 
vlucic said:
Samo u Njemackoj?

Ajd pukni neki link, ja imam sestru u Njemackoj pa kad ju odem posjetiti mogu otici u najblizi ADAC centar koji to radi...

:cool:

http://www.adac.de/sicherheitstraining/Motorrad

A na tu se moze naci karta s centrima.
 
speed attack said:
samo posjeti, tak nest svima preporucam.

Jesi bio? Iskustva?
 
zt said:
Kad zatopli mogao bi ih posjetiti, zanimljivo zvuci.
Kod mene u FRA imaju samo ponedjeljkom jer se skolica vodi na nekom velikom parkiralistu koje se koristi u ostale dane ;) Fakat nije skupo a moze bit korisno.

ib
 
Imate poligon ako idete prema Grazu....tj ako se vracata iz Graza prema Slo...na desnoj strani...vidi se iz autoputa
 
LiQuId said:
Imate poligon ako idete prema Grazu....tj ako se vracata iz Graza prema Slo...na desnoj strani...vidi se iz autoputa

Ima hrpa poligona svugdje po njemackoj.
 
ma htio reci,da mozes i tamo uplatit trening.....nemoras u D zbog toga:)
A i kod nas ti jednom ili 2x godisnje organiziraju treninge...samo kaj moras bit sa svojim motorom :mrgreen:
 
LiQuId said:
ma htio reci,da mozes i tamo uplatit trening.....nemoras u D zbog toga:)
A i kod nas ti jednom ili 2x godisnje organiziraju treninge...samo kaj moras bit sa svojim motorom :mrgreen:

U D sam i nije mi problem otici, 50ak km od mene je prvi poligon. :)
 
Ma dođite kod mene imam ja livada koliko hoćete, i ćak ću vam puštat životinje u susret da i to naućite izbjegavat, a ima i blata na mjestima do jaja :mrgreen: