BAJKER ili .....??

ADAM said:
Silvio,za priču  (y)
Ali fali malo dramaturgije,pa čak bih rekao i parapsihološkog elementa,na koji smo navikli u tvojim pisanjima- šta je?
Nije bilo dosta rakije?  :mrgreen:

ma nekako sam i pisanje pokušao spustit na nivo razmišljanja dotičnog bajkera.... bez previše parapsihologijskih elemanata.... jednostavno vodeći se konkretnim činjenicama.... "sve racing a ja pao" ... ili 1+1=2  :mrgreen:  ...kako ????  :misli:  :LOL:

Direktor said:
Jel ovo istinita priča ili izmišljotina?

izmišljotina,....nadahnuta realnim elementima!

Zapru said:
btw, kolki je bil tlak u gumama kaj pao  :misli:

  :lolcry: :lolcry:  :lolcry:    (y)
 
jel mi se samo čini ali nemogu se otet dojmu da tih racing priča ima dosta po forumu ,mnoge prepoznajem u priči po njihovim postovima  :LOL:
 
Svaka slučajnost sa realnim osobama....priča je ok, i mogu se kladit da drži vodu!  (y)
 
I ja sam takav. Samo što ništa ne prodajem nego još posudim love od prijatelja pa si još nešto sitnog nadokupim. :mrgreen:
 
Silvio said:
jednostavno vodeći se konkretnim činjenicama.... "sve racing a ja pao" ... ili 1+1=2  :mrgreen:  ...kako ????  :misli:  :LOL:
Murphy`s law...? :misli: :mrgreen:
 
Silvio .... priča je odlična... ali nekako mi se čini da nisi baš dao sve od sebe.... navikli smo mi na bolje od tebe... ;)  (y)

ovo je više nekako kao sažetak ...  :mrgreen:
 
strasilo said:
Silvio .... priča je odlična... ali nekako mi se čini da nisi baš dao sve od sebe.... navikli smo mi na bolje od tebe... ;)  (y)

ovo je više nekako kao sažetak ...  :mrgreen:
Štonobisereklo... Rezime.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
dobar story  (y)

poanta priče je  :starac:

ako se registriraš na forum ne bacaj novce na arhivu motočasopisa    :misli:  :LOL:
 
Silvio said:
Kupio jedan čovjek motor,jer je i njegov jedan prijatelj isto bajker... pa će se malo vozat zajedno...
nakon izbora najboljeg motora usljedila je i kupovina najbolje racing opreme,racing kacige,racing čizama,racing rukavica,racing kornjače,racing spreja za lanac s najmanjim otporom gibanja lanca oko lančanika,racing pokazivača temperature gume,racing štendera,cerade i police u garaži s natpisom racing ...  te ostalih racing drkalica... 

kupio je kompletnu arhivu motočasopisa od jednog starog bajkera a registrirao se i na forum.... i tako informirajući se na forumu i drugim medijima o tome koliko su gume važne odmah je one sa svog novog racing motora proglasio neodgovarajućim za njegov temperament i stil vožnje.... jednostavno mu nikako nedrže.... ove što je skinuo s svog racing motora prodao je svom prijatelju bajkeru za čevape i pivo... njemu su dobre... vjerojatno je to zbog drugačije koncepcije motora... obadvojica se složiše pa nazdraviše u lokalnoj birtiji!

međutim ni druge gume nisu baš nešto držale.... pa je i njih prodao svom prijatelju bajkeru za 2 piva i mješano meso.... ipak tom racing motoru jednostavno nepaše bilo kakva guma i pošto je racing model motora treba isključivo specijalno specificiranu racing gumu određene racing smjese i tvrdoće... obadvojica se složiše pa nazdraviše u lokalnoj birtiji!

nakon 1000 pitanja i 100 otvorenih tema po raznim forumima uspio je naći racing gumu specijalno napravljenu za njegov racing motor.... napokon je bio zadovoljan s gumom.... iako je podsvjesno znao da ni ona baš ne drži...ali ipak je to specijalna racing guma za njegov racing motor i bolje nema!

jednom se krene vozit na svom racing motoru s svojim prijateljem bajkerom..... međutim kroz jedan zavoj njegov je prijatelj prošao a on ga naime nije uspio savladati iako je imao racing motor s racing gumama .....pa je prošao ravno u kukuruzište i uvaljao se u blato.....
dok mu je prijatelj pomogao da ustane i da izvuče racing motor iz kukuruza ovaj mu reče da je najbolja racing guma na najboljem racing motoru jednostavno pustila u zavoju....

i čovjek tada reče : JEBEŠ TO!!

I tako netom prije prvog servisa kad se taman počeo informirat koje je racing ulje najbolje usljedila je prodaja racing motora s racing gumama,najbolje racing opreme,racing kacige,racing čizama,racing rukavica,racing kornjače,racing spreja za lanac s najmanjim otporom gibanja lanca oko lančanika,racing pokazivača temperature gume,racing štendera,cerade i police u garaži s natpisom racing ...  te ostalih racing drkalica... 

njegov prijatelj bajker je sve to kupio u pola cijene pa su otišli na cugu i zaključili da je taj racing motor novije generacije iznimno osjetljiv i da su prije motori bili puno bolji ...
obadvojca se složiše pa nazdraviše u lokalnoj birtiji....
a od nekadašnjeg bajkera osta samo neaktivan forumski nick....  te priča koju će pričati unucima kako je i on jednom davno vozio velike motore!
To je to netko to ima u sebi a netko ne...  :wink:
 
Zgodna priča. Nekima je motor opsesija i nešto što im čini život ljepšim a nekima samo stvar za šminkanje i isfuravanje filmova. :rolleyes: Takvih primjera ima masu i mislim da su dobri za moto zajednicu, imamo od koga kupovati polovne˝racing˝ motore za manje novce. :jesus:
 
singlica said:
Zgodna priča. Nekima je motor opsesija i nešto što im čini život ljepšim a nekima samo stvar za šminkanje i isfuravanje filmova. :rolleyes: Takvih primjera ima masu i mislim da su dobri za moto zajednicu, imamo od koga kupovati polovne˝racing˝ motore za manje novce. :jesus:
luzeri....i jedni i drugi
 
Zapru said:
(y) (y) (y) za pricu



btw, kolki je bil tlak u gumama kaj pao  :misli:





:LOL: :mrgreen:
vjerovatno nedovoljno racing  :LOL:



btw imao sam takvog prijatelja  (y)








i sve kupio od njega  :LOL:  :LOL:  :LOL: