Bajker

Biker Boy [BB]

New member
Ovo baš nije neka proča ali nisam znao di da je stavim pa je
ušalto tun ...

Za sve koji znaju vozače motocikla ...... Vidio sam vas da približavate svoju torbicu da vam bude bliže . Ali vi ne vidite mene da stavljam dodatnih $ 10,00 u „kasicu za pomoć“ prošle nedjelje. Vidio sam vas da povlačite svoje dijete bliže, kada smo prolazili jedno pored drugog pločniku. Ali niste me vidjeti da sam u ulozi Djeda Mraza na lokalnoj cesti. Vidio sam da ste se predomislili o odlasku u restoran. Ali niste me vidjeti, da sam na sastanku i želim prikupiti više novca za uragan koji je bio(kao pomoć). Vidio sam kako „treseš glavom“ dok si otvarao prozor a ja prolazio tvojom ulicom. Ali niste me vidjeli,dok sam vozio iza vas i kada ste bacali opušak vaše cigarete kroz prozor automobila. Vidio sam kako me mrko gledate kada sam se nasmiješio Vašoj djeci. Ali niste me vidjeli kad sam uzeo pauzu od posla za odnijeti igračke beskućnicima. Vidio sam vas kako gledate moju dugu kosu. Ali niste vidjeli mene i moje prijatelje kako režemo deset inča kose za „bedem ljubavi“(slobodni prijevod S). Vidio sam da vas bole oči zbog naših kožnih jakni i rukavica. Ali niste me vidjeli kad smo ja i moja braća donirali naše stare jakne i rukavice onima koji ih nemaju i kojima su najpotrebnije. Vidio sam da gledate u strahu na moje tetovaže. Ali vi ne vidite kako plačem kao i moja djeca i imam njihovo ime napisano iznad i u mom srcu. Vidio sam vas da mijenjate put dok žurite negdje. Ali vi ne vidite kad idem kući da budem sa svojom obitelji. Vidio sam vas da se žalite kako bučni naši motori mogu biti. Ali niste me vidjeli kad ste mijenjali CD i prelazili u moju stranu ceste. Vidio sam vas da se derete na djecu u automobilu. Ali vi ne vidite mene kada mazim ruke moga djeteta, znajući da je siguran iza mene. Vidio sam vas dok čitate karte dok ste vozili po cesti. Ali vi ne vidite stisak( i vrisak) moje žene kada mi govori da naglo skrenem. Vidio sam vas da jurite niz cestu po kiši. Ali niste vidjeli mene na motoru pokislog do kože samo zato da moj sin može uzeti auto i otići na spoj. Vidio sam vas da žurite na žuto svjetlo samo zbog „uštede“ nekoliko minuta vremena. Ali, vi ne vidite mene da pokušavam skrenuti desno. Vidio sam vas da ste mi odsjekli put, jer vam je potrebno da ste u traci. Ali vi ne vidite da slijećem sa ceste. Vidio sam vas da čekate nestrpljivo moje prijatelje da prođu. Ali niste me vidjeli. Nisam bio tamo. Vidio sam Vas da idete kući svojoj obitelji. Ali niste me vidjeli. Budući da sam umro tog dana,odsjekli ste mi put. Bio sam samo biker. Osoba s prijateljima i obitelji. No, niste me vidjeli. Proširite ovo okolo u nadi da će ljudi shvatiti moto zajednicu. Ako ne proširiš,tebi ide na dušu. Nadam se da nikad nećete izgubiti nekoga tko vozi motor,izgubiti bikera....
 
limit said:
Dobro je ali mi je ljepši video uradak  :D

link  :misli:
 
aaa sad se sjećam...to je bilo već  (y) (y)
 
Phobocaster said:
aaa sad se sjećam...to je bilo već  (y) (y)
....nema veze,ponekad je bolje ponoviti gradivo  :wink:
 
Prosljedi neka ljudi znaju ...
 
Prosljedila već..
priča je prva liga  (y) :wink:
 
Hvala...
 
:shock: :shock:

Nekad je Mate i za bezazlenije napise banniral  :mrgreen: :mrgreen:
 
vidio na fejsu :mrgreen: to mi je isto kao ono "ne vozi brze nego sto tvoj andeo cuvar moze letjeti" ....katastrofa :mrgreen: