Bandit 750

kikiban

New member
dakle ovako ponosni sam vlasnik Bandita iz 2001 god, u papirima 600 a mašina je gore 750, e sad dolazim do jednog problema, malo teze ide u prvu brzinu pa bi htio zamjeniti kuplung prije nekih vecih problema, imam jedno pitanje kako provijerit koji kuplung sada pase na navedenu mašinu, bivsi vlasnik je tako kupio motor i nije imao potrebe ista mjenjati pa se nije nasao u tom problemu ako to mozemo nazvat problemom, uglavnom ako mi neko moze pomoc kako da saznam i provjerim tocno koji kuplung da narucim bio bih zahvalan, platim i pivu ak treba  :wink:
 
Kuplung je sastavni dio mašine, znači tražiš za 750.
Da li si siguran da je do njega? Moglo bi biti i do nepodešene sajle, oštećenog birača brzine, pa čak i do vrste ulja u motoru ili starosti istog.
 
Nisam siguran i nista zato i pitam, to je bila moja neka pretpostavka, kuzim da trazim za 750 ali dali se moze otkrit koji je model masine 750 da znam sta na narucim :misli:
 
To ti je veselje vožnje takvih triperkombinacija. Pitaj bivšeg vlasnika s kojeg godišta je mašina ili probaj po broju mašine skužiti, pa pogledaj na Tokić Motomike npr. da li ima ono što ti treba.
 
PO mojim nekim istrazivanjima je to od GSXR 750 iz 90 e, ali ako ima neki majstor koji se kuzi po slikama da to potvrdi bio bih mu jako zahvalan
 

Attachments

  • mot1.jpg
    mot1.jpg
    78.6 KB · Views: 75
  • mot2.jpg
    mot2.jpg
    80.5 KB · Views: 71
  • mot3.jpg
    mot3.jpg
    71.3 KB · Views: 65
  • mot4.jpg
    mot4.jpg
    80.2 KB · Views: 65
motor ima broj, po tom broju mozes saznati koji je motor i koje godiste i iz kojeg je motocikla.
 
Masina ti je iz 91.ako pocinje s R717  (y)