Bandit na Ducatiju i BMW-u

banditR

Well-known member
Evo,ukratko...bez neke velike price.
Dobio pozivnicu koja je za mene znacila photo-shoot u vezi nove Multistrade 1200.Motor nije neki MOJ slucaj ali sam znao kuda idem,znao sam da ce biti i mojih hitova,pogotovo na BMW-u. Iskreno,nije mi se bas islo.Nagovorio me neki moj osjecaj.
Dosao tamo,mirisi kuhano vino i kolaci...motora kao u prici. Odmah me skuzio njihov covjek koji je zaduzen za reklamu i internet-promociju te firme. Par rijeci,kako-sto......slikao sam vec za njih...
Rijesio Ducati - paletu,presao na BMW (nije bilo K 1300 R  :( ), a na kraju su izvukli naprijed Diavel i Streetfighter.
Zakljucak price : organizator se potrudio,sve je bilo dobro pripremljeno i za svaku pohvalu.
Dakle,svi zadovoljni. Organizator - jer je vec danas dobio slike. Bandit - jer ga njegov osjecaj nije prevario : bilo je uistinu dobrih motora.
Kad bolje razmislim...naslov bas i nije odgovarajuci  :mrgreen:. Bandit nije uspio sjesti ni na jedan Ducati,niti BMW. Kolace i kuhano vino isto nisam probao.
Neka,nema veze. Evo par (nadam se) zanimljivih slicica.
To je,ustvari,smisao cijele price.
 
Jolly said:
E tako ti je to kad srce kuca jače kad vidi suzukiiiiiiii.... :mrgreen:
Ah...Suzuki vise-manje.
Srce bi jace zakucalo da sam vidio masinu zbog koje sam isao...
Steta sto nije bila tamo...  :(
K 1300 R
 
Skripter said:
:misli:

Tako dugo već rade motore, čovjek bi rekel da su već mogli naučiti raditi dva ista svijetla napred.  :mrgreen:

Ali ozbiljno, dobre fotke i dobre pile  (y) (y)
Hvala.