Bandit

Bandito, sto reci, a da ima smisla u ovim trenucima, cjelo popodne vrtim slike i dogadjaje u glavi koje smo prosli. I buraz suze teku. Bio sam klinjo kad smo se upoznali, a opet uvijek si me dozivljavao kao sebi ravna. Pohvalio kad sam napravio dobro, argumentirano komentirao kad sam napravio lose. Nikad iza ledja, uvijek iskreno. Nisam imao kune u djepu vozio si me na Grobnik, omogucio da budem dio velikih momaka. Kad bi se sam povukao u kut, ti si me potegnuo u sredinu. Igore, siguran sam u jedno, Raj je tvoje mjesto i u to nema sumnje. Mi smo izgubili covjeka, a oni su sad dobili andjela. Leti frende, leti nebeskim cestama. R.I.P.:cry:
 
Počivao u miru.
Slažem se sa libertijevim postom.

Sječam se kako sam slinio na fotkama SV1000 u njegovom vlasništvu.
Sivi....pričao mi je o njemu. Prerada iz s oplatama u bez oplata ili obrnuto

Puno govori o Čovjeku što su povodom ovog teškog događaja okupili i tu na forumu izrazili sućut mnogi a tako i neki kojih dugo nije bilo ili koji malo pišu....High, Jelka, Oracle, Wayander, Shtica...svaka čast ljudi,najbolji ste, kad sam ujutro vidio da ste napisali, emocije su me obuzele....svaka čast.👍
 
Last edited:
Prije nekih mjesec i pol je dobio sepsu, završio u bolnici i bio nutra nekih mjesec dana. Pustili su ga doma i bio je jako slab. Prošli tjedan ga je hitna otpeljala u bolnicu. Bio je toliko slab da nije mogao pričati. Dopisivali smo se preko WhatsApp-a i prekjučer navečer mu pošaljem poruku ali vidim da nije isporučena. Jučer ujutro vidim da je još uvijek jedna kvačica. Nazovem tatu i veli mi da je mobitel ugašen i da je jako loše. Nakon sat dva mi je javio da je Igor umro.
U životu imaš puno kompića ali malo prijatelja. Sad imam jednog prijatelja manje.
RIP Debeli
 
nisam ni ja više nešto na forumu, ali znate kako je:
ljudi jave, pa: dobar glas daleko se čuje, a loš još i dalje, :(



JBG-a, sve nas to čeka, ali ti si ovaj put bio baš brz …brži



počivaj u miru admine, Banditosu :cool:
 
Ispracaj... utorak, 10.40, krematorij.
 

Attachments

  • IMG-20220908-WA0002.jpg
    IMG-20220908-WA0002.jpg
    59.4 KB · Views: 0
Last edited:
  • Sad
  • Like
Reactions: miro and Mocippaldi
bem ti život
zadnji put s njim popio kavu dok je radio u STP u Sigetu prije brdo godina

laka zemlja Bandido
 
Počivaj u miru dragi Bandit... 😢
 
  • Like
Reactions: tetrijeb