Bannirani članovi?

mate

Administrator
Prilikom prelaska na novi forum iz baze su povučeni originalni nickovi, što korigiram kako dođu upiti, ali me zanima da li ima netko kome je povučen stari bann? U smislu da su možda nekad prije bili bannirani i da je sada bann opet postao aktualan. Ako ne mogu pristupiti privatnim porukama neka mi se jave na [email protected]
Naletio sam na Telca, Joku, GSX-a... a ne sjećam se da su bili friško bannirani. :mrgreen:
 
Prilikom prelaska na novi forum iz baze su povučeni originalni nickovi, što korigiram kako dođu upiti, ali me zanima da li ima netko kome je povučen stari bann? U smislu da su možda nekad prije bili bannirani i da je sada bann opet postao aktualan. Ako ne mogu pristupiti privatnim porukama neka mi se jave na [email protected]
Naletio sam na Telca, Joku, GSX-a... a ne sjećam se da su bili friško bannirani. :mrgreen:
ja sam bio baniram prelaskom na novi forum i nisam mogaop vidjet ovu poruku..al sjetih se tvog maila..poslao poruku i rijesio si stvar u roku odmah :p
 
Pa ako ćemo baš cjepidlačiti, mogao si i kao gost vidjeti ovaj post jer ga inače ne bi ni pisao.:mrgreen:
 
Banirajte Ivanosa! 😂😂😂😂

Je to je taj xD
 
  • Like
Reactions: Ivanos46
ja jos gledam njega nikako na forumu nema.

a zasto je dobio ban?

vratite ga na forum,bez njega i njegovih bisera to nije to,sa njime je forum bio na jednom vecem levelu....😁

daniboy come back.