baotian - izdržljivost

luka_2910 said:
zato što možeš zaboravit dignut nogar, dalje zaključi šta se može desit
 
ovisno o dlakavosti i depilacija je uključena u ponudu :mrgreen:
 
Barba koje ulje kočnica preporučaš?
 
...nisi ni ti Barba pa šta :jesus: :mrgreen:
 
pa ništa  :?  :mrgreen: ....šta zbilja misliš da je bitno koje bremz~ulje stavit u kineza  :shock: ...osim da je poželjno da nije ležalo u garaži na polici 16 godina  8)
 
kako pazim na sve ostalo tako pazim i na kineza koliko got to tebi bilo cudno...odem s njim za zg i nazad, u bosnu i nazad...potrosi mi evo jucer ravno 1.92l benzina na 100km pa si ti misli bajo moj :wink:
 
Phobocaster said:
kako pazim na sve ostalo tako pazim i na kineza koliko got to tebi bilo cudno...odem s njim za zg i nazad, u bosnu i nazad...potrosi mi evo jucer ravno 1.92l benzina na 100km pa si ti misli bajo moj :wink:
vozi i moj jednako tako, a uk ulje sam promjenio kad se u puding pretvorilo  :LOL: a troši benge koliko natočim  :mrgreen: ...ne opterećujem se potrošnjom jel ga koristim iz potrebe, ne iz gušta  :wink:
...a ak ti vrsta uk ulja utječe na potrošnju, vjerovatno ti onda štekaju bremze  :tongue:  :mrgreen:
 
vidim ja da ti ne želiš shvatit ono što sam napisao i izokrećeš moje rečenice pa udri slobodno po svom (y)
 
Phobocaster said:
vidim ja da ti ne želiš shvatit ono što sam napisao i izokrećeš moje rečenice pa udri slobodno po svom (y)
iz prve sam shvatio besmisao pitanja "koje ulje u bremze?"  :shock: ...zato te malo zaebavam  :wink:
stavi bilo koje koje nije dugo stajalo, ako neznaš postupak, napiši da ne tipkam bzvz.
btw. pošto radim automehaniku, smatram da sam ti mogao i ja (umjesto Barbe) odgovorit koje ulje u kočnice ...čak štaviše, mislim da bi njegov odgovor u suštini bio isti mojemu  :mrgreen:
 
frende ti neznaš kad treba stat...dosadan si i ne čitaš sa razumjevanjem nego halucigeno razvijaš scenarij koji tebi odgovara kako bi se pohvalio da radiš automehaniku :wink:

što se ulja tiče znam da ide dot4 ali pitam čovjeka koje preporuča i ne želim se više s tobom raspravljat oko banalne stvari i trovat temu jer ti moraš bit poklopac za sve, nije mi hitna izmjena i kad radim nešto želim da to bude napravljano kako spada i ne mislim štedit 10kn razlike na 250ml ulja iz trgovine...šalu znam prihvatit ali dosadan si mi...nothing else & nhf (y)

Barba ih odradi u mjesecu malo više nego svi mi zajedno u podosta godina i zato volim čut njega šta kaže :wink:
 
Ma ja se pitam  di nađete vrimena po danu za pisanje i provokacije.Ja ga imam tek kad završim i to samo navečer.   
Na prvu san tija odgovorit da stavin "novo ulje". :LOL:Inače upotrebljavam Dot 4 a marka mi manje važna dok se radi o vozilima koja postižu male brzine, mislim na 50 -ice tipa Kinezi.

 
    ...evo i ja gledam. Mislim da je poco na službenom poslu i da mu je dosadno. Da je u svojoj garaži i da radi ne bi imao vremena tipkati garant.
 
barba said:
Ma ja se pitam  di nađete vrimena po danu za pisanje i provokacije.Ja ga imam tek kad završim i to samo navečer.   
Na prvu san tija odgovorit da stavin "novo ulje". :LOL:Inače upotrebljavam Dot 4 a marka mi manje važna dok se radi o vozilima koja postižu male brzine, mislim na 50 -ice tipa Kinezi.
fala :mrgreen:

OldBoy said:
    ...evo i ja gledam. Mislim da je poco na službenom poslu i da mu je dosadno. Da je u svojoj garaži i da radi ne bi imao vremena tipkati garant.
slikovito, vjerojatno si u pravu (y)
 
OldBoy said:
    ...evo i ja gledam. Mislim da je poco na službenom poslu i da mu je dosadno. Da je u svojoj garaži i da radi ne bi imao vremena tipkati garant.
sutra sam ponoći na forumu  :mrgreen:
 
poco loco said:
sutra sam ponoći na forumu  :mrgreen:
e čunga lunga...kupio sam ulje :jesus: :mrgreen:

i neću ti reć koje :prsti:
 
Kad već trabunjate o kočnicma i uljima moj savjet bi bi bio da kad stavljate novo ulje da usput rastavite hidraulični sustav doslovno na sastavne dijelove i sve očistite jer se sa vremenom stvori talog u ulju a klipić zahrđa i onda blokira i slabije koči. Nakon tog postupka kočnica opet radi ispravno i punom snagom i mirni ste neko vrijeme a marka ulja je 'novo'