baotian - izdržljivost

frendu danas na baotianu počelo roštat ispod dekla di je remen... reko, da vidimo  :shock: ...nez jel problem u kitu 80ccm jel skuter ima oko 3000 km ...ili je kineska kvaliteta u pitanju  :misli: 
 
mozda je zvono kvacila rejsersko pa je popapalo malo mesa :mrgreen:

ili mu je pukla sajla kilometara prije nekih 50.000 da nije skonto :LOL: :LOL:
 
drugi put nemoj slikat s fiksnim :mrgreen:
 
Ako se udostojiš svratit na kavu dobiješ i kvačilo.
 
barba said:
Ako se udostojiš svratit na kavu dobiješ i kvačilo.
(y) ...svakako ću svratit...za jedno 3 tjedna sam doli...kava na trokutu  :mrgreen:
...a kvačilo sam upravo namontiro novo...skuter je već na putu za Slunj  8)
 
poco loco said:
(y) ...svakako ću svratit...za jedno 3 tjedna sam doli...kava na trokutu  :mrgreen:
...a kvačilo sam upravo namontiro novo...skuter je već na putu za Slunj  8)
   

Znaš di san pa se javi. (y)
 
Pozdrav ekipa! Nije me dugo bilo tu. Evo moj skuter napunio 7 god, i prevalili smo oko 17000 km. Ide kao tane  :mrgreen:  :021:
 
šta je bando, opet ja dižem temu iz mrtvih :jesus:

ja na 12.000km i kusur u 2,5 sezone voznje od tog izvuko živu glavu sa puknućem remena u vožnji i to čak 2x :mrgreen: orginalni je prasnuo na 5.100km koji je bio star oko 3-4 godine dok je drugi prasnuo na 11.400km...taman sam ga mislio mjenjat :LOL:

nego da se pofalim šta sam uzeo za nabuđivanje pRRavog RRejseRRskog stRRoja :LOL:

71OeJXKaeqL._SY355_.jpg


samo što na ovom mom paše konektor na batinu jer instalaciju nisam htio kemijat i rezuckat žice, ali naravno za pogodit je da to ne radi jer su žice izmješane pa sam ih povadio iz konektora i posložio kako treba, iz drugog pokušaja prema logici 8) fino blinka ledica dok skuter radi, a iznenadilo me što ode fino u okretaje i stabilnije mi radi u leru...inače prije na nizbrdici u okretajima je bio na 6.500 max, a brzina po kazaljci na 80 (realno 60-65), na ravnici drži uredno 60-65 po satu, a uz malo jače brdo je išao prosječnom brzinom 2-3km/h :mrgreen: nisam ga još uspio testirat pošto je kiša ali imam dokaz a ne obećanje :LOL: :LOL:

https://www.youtube.com/watch?v=W8pD19vnBSY

edit: 12.317,9km :mrgreen:

link na AliExpressu: http://www.aliexpress.com/item/High-performance-racing-no-rev-limit-5-pin-AC-fired-CDI-for-DIO-50-SPREE-TGB/1527824368.html

dolje slika kak treba bit spojeno, kad se provozam javim dal ide kaj bolje (y)
 
Ja svog uspijem navuć na nekakvih približno 72 po satu ako se malo sagnem (po ravnom) i to je realno 64-65 po gps-u (mjerio jer mi je bilo dosadno a i svi vrište da sat laže ko Sanader pa je po tome motor trebao ić 40-45) ali eto moj ne laže puno, naletio sam na neku poštenjačinu i realno to je super i više nije za očekivat. Ali ... tu brzinu nisam mogao postić na ravnome dok nisam olakšao rolice tj malo se igrao sa bušilicom, valjda se nije mogao razvrtit.
 
lakše rolice - manja krajnja :misli:
 
Ne nužno, ako je rolica prelagana variomat neće doći u krajnji položaj pa će brzina biti manja, ako je preteška doći će u krajnji položaj prerano prije nego se motor razvrti pa je opet krajnja manja, barem je takvo moje iskustvo. Čak sam negdje pročitao da namjerno stavljaju preteške rolice kao neku vrstu blokade ???
 
ja se trudim da ide što brze, a ti što sporije :mrgreen:
 
Phobocaster said:
ja se trudim da ide što brze, a ti što sporije :mrgreen:
pa za tehnički  :wink: lajbek  :rolleyes:  :mrgreen:  ....evo danas bio baš i prije tehničkog ispustio gumu i max 41.5  8) ....kad sam ju napumpal sigurno  ide prek 5 banki
 
u 7.mj su uveli novi zakon 5% od 45km/h odnosno onog sto pise u knjizici kao max speed...dakle ako ti je deklarirano 45 i ide vise od 47,25 padaš :wink:
 
Phobocaster said:
u 7.mj su uveli novi zakon 5% od 45km/h odnosno onog sto pise u knjizici kao max speed...dakle ako ti je deklarirano 45 i ide vise od 47,25 padaš :wink:
ja sam ti objasnio kak ne padaš  :tongue: ...bez mehaničkih preinaka  :wink:
 
znam ja za to odavno, odrastao sam na skuterima, a nisam ni pao nego samo kazem...za druge jelte :mrgreen: