baotian - izdržljivost

drim tim :LOL: :LOL: :LOL:
 
Phobocaster said:
ma mi smo laici za tebe  :? ...jel ti sve to već znaš  8)
...kao što si i znao da batina neće ić niš bolje sa onim plavim govnom sa vrha stranice...al si ga svejedno kupio  :LOL:
 
Jednom su me već rušili na tehničkom zbog par km prevelike brzine, i morao sam čekat sat vremena da ponovim to isto mjerenje. Ove godine mi se nije ponavljala ista priča pa sam na vrijeme smanjio tlak. I da nemam el. blokadu pa da ugradim prekidač pa je ovo najjednostavnija opcija
 
...baš razmišljam  :misli: ...još jedna jednostavna blokada ... prije ulaka u tehnički malo prišpanat štangicu zadnje bremze  :mrgreen:
 
poco loco said:
...baš razmišljam  :misli: ...još jedna jednostavna blokada ... prije ulaka u tehnički malo prišpanat štangicu zadnje bremze  :mrgreen:

Mere li to na rvacki ? :mrgreen:
 
Al onda ti skuri pakne pa imaš troška 20kn i moraš skidat auspuh da bi skinuo kotač a zrak je džabe na benzinskoj
 
dinko1981 said:
Al onda ti skuri pakne pa imaš troška 20kn i moraš skidat auspuh da bi skinuo kotač a zrak je džabe na benzinskoj
pa ne skuri ih za 10 sec valjaka...samo sam razmišljao o načinima za zaebat valjke i mjerenje  :mrgreen:
 
poco loco said:
ma mi smo laici za tebe  :? ...jel ti sve to već znaš  8)
...kao što si i znao da batina neće ić niš bolje sa onim plavim govnom sa vrha stranice...al si ga svejedno kupio  :LOL:
kupio sam ga zato šta me veseli, ko kinder jaje...znaš da je igračka bezveze al je čokolada fina :LOL:
 
poco loco said:
pa ne skuri ih za 10 sec valjaka...samo sam razmišljao o načinima za zaebat valjke i mjerenje  :mrgreen:
pazi da se ne ozljediš :mrgreen:
 
Phobocaster said:
pazi da se ne ozljediš :mrgreen:
ne trolaj, nego napiši recenziju o ugradnji trkaće plave kutijice  :wink: ...ubrzanje, međuubrzanja, potrošnja, oće sad na zadnji?  :misli: ...i to  :mrgreen:
 
poco loco said:
ne trolaj, nego napiši recenziju o ugradnji trkaće plave kutijice  :wink: ...ubrzanje, međuubrzanja, potrošnja, oće sad na zadnji?  :misli: ...i to  :mrgreen:
ubrzanje od 0-20km/h nizbrdo za 5s, međuubrzanje dobilo puno, kad pretičeš šaht sa strane se fino osjeti, neće na zadnji ali ima krajnju 299...mm/s :LOL:

i ono najbitnije sad, potrošnja...pije ko sudoper 8)
 
barba,

molim te da mi odgovoriš na postove 932 i 935, ako ti nije tlaka, ti odgovori me baš zanimaju... u međuvremenu sam napravio 1.000km sa tom raketom i nemam nikakvih drugih problema osim malo težeg hladnog paljenja.. upali on i hladan, ali ne diže mu turažu kako bi trebalo da čok radi svoj posao...

u prilogu je slika mog frgića, ima oznaku DENI PZ19.... da bih riješio to hladno paljenje, moram eliminirati automatski čok, to mi se čini kao 1.korak... e, sad, taj frgić ima za nijansu drugačiji čok od ostalih frgića na baotianima ( frgići sa membranom) koja je jedva vidljiva okom... naizgled su identični, ali duljina iglice nije ista ( razlikuje se par milimetara) i sami dosjed ( gdje je okrugli dihtung u šlicu) je na mom čoku za nijansu uži, tako da se klasičan automatski čok ne može dobro ugurati u rupu ( uvijek bar dihtung "iscuri" van u jednom dijelu)... kako da znam kojii mi točno automatski čok treba, jer sam već kupio automatski čok za baotiana, koji ima frgić sa membranom, i ne paše u spomenutim detaljima?

također me zanima koju snagu može regler isporučiti instalaciji na baotianu? konkretno, koliko wata možemo napajati istosmjernom strujom na baotianu?  pitam jer bih se igrao sa LED lampama i namjera mi je ugraditi 2x 18W ( LED) plus da ostane nešto struje i za punjenje akumulatora, žmigavce i sl.
 
Pozz, trebam hitno nekog vulkanizera u zg, po mogucnosti pescenica, gume pustaju na baotianu(po danu 0.5 bara) a i sad kak je stajao malo su se popigale gume pa bi ih valjalo i zamijeniti.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 
Di u Zagrebu otfurat kineza na servis, da je provjereno ok ? Stoji mi doma cca 8 god pa bi ga trebalo sredit...
 
Pitanje za znalce....zašto anlaser na baotianu vrti u krivu stranu  :shock: ....kad mu dam + na masu i - direkt na dolaz od anlasera, skuter zapali  :misli:  ...multineviđeno  :LOL:
 
Zarotiraj pokretac za 180.  :jesus:  :mrgreen: 

Ali ozbiljno,jesi prije toga rastavljao pokretac,ili radio nesto oko njega,mislim da se izmjenom zica na cetkicama dobiva kontra smjer,uglavnom da nisi nesto zajebao prilikom sastavljanja?  :mrgreen:
 
elektricar86 said:
Zarotiraj pokretac za 180.  :jesus:  :mrgreen: 

Ali ozbiljno,jesi prije toga rastavljao pokretac,ili radio nesto oko njega,mislim da se izmjenom zica na cetkicama dobiva kontra smjer,uglavnom da nisi nesto zajebao prilikom sastavljanja?  :mrgreen:
izmjenjalo se na njemu 16 "majstora" ...pa je nakraju završio kod mene....iskreno nisam još ni skinuo anlaser...da zavirim unutra ...samo sam skužio da kontra vrti  :mrgreen:
...mada su četkice obično jedna na plusu a druga na masi...tak da neznam kak ih možeš krivo spojit/zamjenit  :misli:
...javim sutra kad ga očerupam  :mrgreen:
 
poco loco said:
izmjenjalo se na njemu 16 "majstora" ...pa je nakraju završio kod mene....iskreno nisam još ni skinuo anlaser...da zavirim unutra ...samo sam skužio da kontra vrti  :mrgreen:
...mada su četkice obično jedna na plusu a druga na masi...tak da neznam kak ih možeš krivo spojit/zamjenit  :misli:
...javim sutra kad ga očerupam  :mrgreen:
Neznam ni ja,nisam nikad bas otvarao pokretace :mrgreen: ,samo sam htio ukazati na mogucu promjenu polariteta.  :) 

Onda ovako,obzirom da se kuzis u mehaniku itd... ,ne postavljaj unaprijed pitanja po forumu,kad dobro znas da ne postoji popravak preko foruma :mrgreen: ,nego lipo rastavi to,vidi sta je,popravi,naplati,i bog te veseli!  :mrgreen: