Barba Borina priča .

Barba ne prolivaj to more, možeš posli držat masline u njemu...:mrgreen:

Preporučam plivanje u moru, dok se još može.
 
  • Haha
Reactions: kronik
Barba ne prolivaj to more, možeš posli držat masline u njemu...:mrgreen:

Preporučam plivanje u moru, dok se još može.
Težak san za u more.Triba mi po ure za uč a jedan put u moru mogu stat uru vrimena.
 
I sta bi na kraju..sta je sud odlucio ko je kriv
U roku 8 dana smo uložili žalbu , dok se ne oporavin, da mogu hodat.Mislim da če krenit sad u devetom misecu.
 
Reka mi je Mate da i njemu otiče noga več 30 godina i da ne brinen ako i meni bude tako,. :mrgreen:
prebrzo saltate brzine...onda samo automatic za vas dva ... :coffee:
 
Bit će nešto šoldi od odštete, hoće li upasti novi motorčić? :cool:
To čemo još vidit,za šolde
Šta se tiče motoriča nemam namjeru uzimat jer i ovako imam sve stare ,moje,motore.Odlično se snalazim sa ovim što imam a i ovi novi su mi nekako premali.
 
Opet u sedlu . :mad::mrgreen::mrgreen:Do sad san napravija oko 800 km,nakon saobračajne.Čin san vidija da nožni zglob može podnit šaltanje odma je pala prova.Ko sritniji od mene .Tako je lipo malo je razvuč i nakrivit se .Opet san doša do ruba gume iako to ne gledan skoro nikad al eto,ovaj put san baš bija radoznal.Ma sve ide ko i prije osim šta moran pri stajanju prije spustit desnu nogu od live ,da zadržin težinu.Jednom pokrenut problemi nestaju.Još mi natiče noga i to dosta al ne boli a i doktor je reka da ako po noći oteklina splasne da je sve u redu. Valjda če i to proč jer momentalno ne mogu obuč čizmu,samo gumeni postol.Ne žuri mi se nigdi osim šta bi tija još jedanput ove godine skoknit do Karlobaga.Javit ču prije nego krenem.Uživajte. :mrgreen: