Barba Borina priča .

Opaaa,Vratia se Shimeee.,pardon.,BARBA...pozdrav gdje god bio... saad prelistaj katalog, pa ćeš vidjeti ko te trazio... glavno da si ti OK... (y)
 
Cini mi se da fali jedan post malo duži od nedavno.Neznan di je završija.Tija san van reč da san *več* bija do Karlobaga ,, pa do Zadra do Primoštena skoro svaku subotu popodne a i nedilju . Koji put do Rogoznice i tako samo me u zadnje vrime nervira onih 300 metara neasfaltiranog puta di mi pobilu punte od postola radi prašine.Evo danas san proša i nije bilo semafora ,milina.Da milina va didit kako nema kolone al grubo je kad vidiš da od prošle sedmice do sad sve ostalo isto.Makine stoju sa strane ,radnika nema ka da je sve u perfektnom stanju.Nikom se ne žuri vidin a sezona ne da je prid vratima nego je več počela.Jadna nan maništra .
 
  • Like
Reactions: thommy and Feis123
Večeras san bija do Vodica ,party.Vidija neke ljude meni drage i odma uteka .Muzika svira da nemoš pričat ili pričaš a da ni sam sebe ne čuješ. Bija je i neki tip šta mu je motor ima problema sa sajlom od gasa pa je stalno nateza do kraja da vidi jel leptiri u karbu otvaraju do kraja.I odatle san uteka da mi nebi doletija koji komad od auspuha ili koji ventil jer marka nije bila od moje preferite.Odma postoji mogučnost pojave nekih NLO. Na povratku kuči san opet nešto prova šta san radija ma mlad :mrgreen::ROFLMAO::ROFLMAO:.Vozit brzo po mraku .Osta mi gušt od prije iako san mora pustit gas jer san u jednom momentu pomislija na vepra koji bi možda moga doletit u mraku a na tom mistu je jedan auto prije par dana usmrtija jednog povečeg, navečer u 11 sati.Biče da dolazin na pravu stranu ,al samo po noči .:mrgreen:.Sutra ču opet vidit dali san onaj stari ,po danu.:ROFLMAO: . Sudeči po gumama izgleda da jesan i čak mi izgleda da bi ove gume morale imat još veče zakrivljenje ili obline ( ne mislin na ženske i ako su one najvažnije :oops::mrgreen:) jer san doša do ruba odavno .Morat ču uzet neku drugu marku tek toliko da vidin kako če se one ponašat.
 
Danas mi se dogodilo da vozeči iza auta umalo nisan uša u auto kroz vrata ,,liva, jer je šoferčina naglo skrenija livo ka da je sam na svitu ,ka Pale.Kad san mu svirnija pogleda me blido ka da je tija reč * ma odakle si ti sletija* a bija san cilo vrime iza njega brzinom oko 50 kmh. E takvih se ja bojin jer pri malin brzinama iman manu i ja ,,volin gledat sa strane ,prvo lipi svit ( alo ,nisan peder,da me ne shvatite krivo :ROFLMAO:) pa lipe aute i motore a na kraju i prirodu i more. Iduči put malo o poslu i mehanici jer se i tu nakupilo interesantnih stvari.;)
 
  • Like
Reactions: Nino777 and Feis123
Taman da ču ugasit komp kad mi padne na pamet noga.Ne osječam bolove ali previše otekne priko dana . Morat ču do doktora ,jer mislin da su mi se pomolale vide u kosti.Stojin na njoj bez problema i bolova ali mi se čini da če bit nešto za vađenje ,koja vida ( od 14 ) ili koja pločica (4). Ponekad ka da malo nešto zagrebe al ne boli ,to mi je čudno. Uživajte.:mrgreen::coffee:
 
  • Like
Reactions: Feis123 and Shepa
Taman da ču ugasit komp kad mi padne na pamet noga.Ne osječam bolove ali previše otekne priko dana . Morat ču do doktora ,jer mislin da su mi se pomolale vide u kosti.Stojin na njoj bez problema i bolova ali mi se čini da če bit nešto za vađenje ,koja vida ( od 14 ) ili koja pločica (4). Ponekad ka da malo nešto zagrebe al ne boli ,to mi je čudno. Uživajte.:mrgreen::coffee:
Eee, sad lipo uzmi onu pumpicu s uljem s kojom mi svaki put ištrapaš motor, i podmaži zglob od noge.
😂😂😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: Feis123 and Spori
Nisam baš siguran da je za tebe vožnja po mraku... Sinoć sjedim u birtiji i vidim kreće neki motor ispred, kažem ekipi ma vidi ovaj isti Bore, a oni kažu je...je.. to je on, sidija je unutra iza tebe. Znači, ili smo se posvađali od zadnje vožnje ili si toliko uzbuđeno jurio na susret pucat iz Honde da me nisi ni vidio premda ne ličim previše na vepra, on je mrvicu tamniji. :mrgreen:
 
Nisam baš siguran da je za tebe vožnja po mraku... Sinoć sjedim u birtiji i vidim kreće neki motor ispred, kažem ekipi ma vidi ovaj isti Bore, a oni kažu je...je.. to je on, sidija je unutra iza tebe. Znači, ili smo se posvađali od zadnje vožnje ili si toliko uzbuđeno jurio na susret pucat iz Honde da me nisi ni vidio premda ne ličim previše na vepra, on je mrvicu tamniji. :mrgreen:
Honda je gospodski motor..sa njom se ne puca po susretima..tj mozes al neces dugo :mrgreen:
 
Nisam baš siguran da je za tebe vožnja po mraku... Sinoć sjedim u birtiji i vidim kreće neki motor ispred, kažem ekipi ma vidi ovaj isti Bore, a oni kažu je...je.. to je on, sidija je unutra iza tebe. Znači, ili smo se posvađali od zadnje vožnje ili si toliko uzbuđeno jurio na susret pucat iz Honde da me nisi ni vidio premda ne ličim previše na vepra, on je mrvicu tamniji. :mrgreen:
Mate ,samo ti zajebaj starog čovika ,sriča da je on dobročudan. :coffee: :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:(y)
 
  • Haha
Reactions: kronik
Čini mi se da ne ide sve onako kako bi tribalo.Evo danas san otiša do Biograda i odma problemi.Čini mi se ka da san pretplačen na nekulturne ljude. Izaša san iz šume :duhova: i krenija turistčki na obalu ,uz more.Na pola obale tip izađe iz parkinga na rikverc i pogodi me na motoru i baci na pod.Sriča da san vozija 15 -20 na uru.Kaže on meni da me nije vidija ,ide u rikverc na cestu a ne vidi ima li koga a tome doprinosi i to što je vozilo dostavno (naime tip donosi piče i ostale stvari okolnim kafičima).Sriča da san iša sporo.Udari me u prvo kolo i baci na livu stranu.Jadni oklopi sa live strane.Lipo mo je jadne žao.Skočili ljudi da vide dali san dobro a ja več na nogama i gledan dali mi liva noga funcionira.Ništa ne boli,sve funcionira .Gledan nogu ,ništa se ne vidi.U međuvremenu ljudi priskaču i počinje galama na vozača dostavnog vozila .On se pravda ,kao nije me vidija a tek na to ljudi se počeli svađat s njim ,da kako može ič u rikverc bez gledat.E tu je posta malo nekulturan i meni kaže da zašto nisan sta .Sinko ,kažen ja , ne mogu ja predvidit tvoje manevre na 2 metra isprid sebe pogotovo jer je cesta bila čista bez drugih prometala.Izlazak na rikverc je uvik radnja koju morate dobro provjerit a to mu je reka odma i policajac,. Mogli smo to rješit i samo Europskim izvješčem al tip je bija nekulturan i bezobrazan a opemenija san ga više puta.Tada san odlučija zvat policiju i tu se završilo sa izvješčem.Jedan gospodin koji je sve vidio ,stranac ,se odmah ponudio kao svjedok.Svoju izjavu je sa svog jezika ( Njemačkog ) odmah preveo na hrvatski i pokazao policajcu a meni je dao i svoju adresu ako mi bude potrebna njegova izjava.Sad ču bit primoran mjenjat sve oštečene djelove i naplatit njegovom osiguranju. Sa nogom do sad nemam problema al ču sačekat do ponediljka jer mi je otečena. Cjelom događaju su prisustvovale i cure koje voze motor Dubrovačkih tablica ,nisan vidija broj i nisan baš o tome razmišlja taj momenat,više san pratija stanje noge. Motor crne boje ,tipa tourer,vozi ga jedna zgodna ženska visoka.Zna dobro pričat jer je i ona sa ostalima upala u diskusiju sa dostavljačem.Molija bi je ili nekog ko je pozna, da mi se javi ukoliko mi bude tribalo i njeno svjedočenje nazvao bi je..Mislim da je to bila jedna manja grupa motociklista iz Du brovnika. Unaprid HVALA svima koji mogu pomoč. Nadan se da san potrošija *negativne* :mrgreen: :bonuse; za slijedečih par godina.
 
Barba pa kud na jug???
Samo prema gore, nikad dole, bolje je. 😄
 
  • Like
Reactions: barba