Barba Borina priča .

Mislis da ako barba ima godina da tada ne radi ?
Mob mi počeja ič na živce a oni koji me tribaju znaju di san,Najbolje nepoznatima da napišu dvi riči i ja nazoven kasnije..:mrgreen::LOL:
 
  • Like
Reactions: Feis123
Znači da zovemo u vrime spavanja. Šta je sigurno, sigurno je 😁
Ivane ,malo spavan a od sutra ču još manje.Jebalo ih ovo sa minjanjem ura.:mrgreen::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: Paf
Snaša san se sa urama,čak se budin i uru ranije nego triba.:D.Jučer san uspija napokon odletit do Karlobaga i natrag.Jedan lipi đir i mogu reč da nisan izgubija puno od procjene.Lipo je bilo a i društvo je bilo OK.Vidija san i našu bajkericu . Nije se puno prominila i još uživa u vožnji. (y)
 
  • Like
Reactions: MGS
Snaša san se sa urama,čak se budin i uru ranije nego triba.:D.Jučer san uspija napokon odletit do Karlobaga i natrag.Jedan lipi đir i mogu reč da nisan izgubija puno od procjene.Lipo je bilo a i društvo je bilo OK.Vidija san i našu bajkericu . Nije se puno prominila i još uživa u vožnji. (y)
Ima li iko da se vozi po ovom vrimenu.Posli 40 dana šta temperature šta kašljanja u nedilju san uspija napravit skoro 100 km. Malo hladno i neko čudno sunce al eto nisan odolija pa san skočija malo na motor a ni njemu nije bilo krivo.Lipo san ga rastega nekoliko puta i, jadan, ka da je jedva čeka.:mrgreen: Doći če i taj treči misec sa svojim temperaturama. U međuvremenu polirajte vaša prometala. ;)
 
Ima li iko da se vozi po ovom vrimenu.Posli 40 dana šta temperature šta kašljanja u nedilju san uspija napravit skoro 100 km. Malo hladno i neko čudno sunce al eto nisan odolija pa san skočija malo na motor a ni njemu nije bilo krivo.Lipo san ga rastega nekoliko puta i, jadan, ka da je jedva čeka.:mrgreen: Doći če i taj treči misec sa svojim temperaturama. U međuvremenu polirajte vaša prometala. ;)
Barba bio sam u nedjelju do carlitosa , malo hladnjikavo...
 
Ima li iko da se vozi po ovom vrimenu.Posli 40 dana šta temperature šta kašljanja u nedilju san uspija napravit skoro 100 km. Malo hladno i neko čudno sunce al eto nisan odolija pa san skočija malo na motor a ni njemu nije bilo krivo.Lipo san ga rastega nekoliko puta i, jadan, ka da je jedva čeka.:mrgreen: Doći če i taj treči misec sa svojim temperaturama. U međuvremenu polirajte vaša prometala. ;)
barba bore vozilo se i petak i subotu i nedilju, od 13 do 15 sati 15ak stupnjeva, teško proliće i milina za vožnju :cool: jedino je mitas u jednom zavoju malo pustio i podsjetio me da je ipak 1. misec pa se vozilo malo pametnije nakon toga :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: roberto
Ima li iko da se vozi po ovom vrimenu.Posli 40 dana šta temperature šta kašljanja u nedilju san uspija napravit skoro 100 km. Malo hladno i neko čudno sunce al eto nisan odolija pa san skočija malo na motor a ni njemu nije bilo krivo.Lipo san ga rastega nekoliko puta i, jadan, ka da je jedva čeka.:mrgreen: Doći če i taj treči misec sa svojim temperaturama. U međuvremenu polirajte vaša prometala. ;)
Mi ekipa iz centra Istre se vozimo svaki vikend, obavezno......ima tu i vlage i niskih temperatura, ali triba nabacit na sebe dobru opremu i naoružat se oprezom.
I neka mi niko ne filozofira da takve vožnje nisu gušt........na motoru , sam ili sa dobrom ekipom je uvijek gušt.....i amen 😁
 
Mi ekipa iz centra Istre se vozimo svaki vikend, obavezno......ima tu i vlage i niskih temperatura, ali triba nabacit na sebe dobru opremu i naoružat se oprezom.
I neka mi niko ne filozofira da takve vožnje nisu gušt........na motoru , sam ili sa dobrom ekipom je uvijek gušt.....i amen 😁
Imaš pravo ,ne triba uvik letit.Polaganije se vidi puno više toga nego kad proletiš ko metak a sad je baš vrime za polagano.:mrgreen:
 
Bija u san Biogradu na blagoslovu motora i vidija dosta prijatelja .Baš mi je bilo lipo.:mrgreen: Napravija nekih stotinjak kilometara i bilo mi malo pa san produžija do Primoštena.Lipo sunce i sok uz more. Dobar početak.
Prije nego san krenija pita me žena di iden.Ja kažen da iden do Biograda a ona pita zašto do Biograda.Kažem da je blagoslov motora i da iden tamo a ona če meni .;Ne tribaš ti ič u Biograd na blagoslov jer ti niko ne može pomoč ; Pitan je zašto a ona kaže da za onoliko, kako i koliko beštiman da mi nema pomoči. :mrgreen::D:D:D
 
Pozdrav Barbi, možda se i sjeća. Tada je spašavao stvar sa zadnjom gumom tako da je vjerovali ili ne iskopao novu odnekud iz svojeg skladišta, napominjem da je na slici nadnevak i vrijeme, naj naj interesantnije od svega što je bila subota, 23,7,22 19:22...
Koja legenda, da ne duljim baš mi je drago da sam ga upozna, to su te neke pozitivne situacije koje ostaju duboko u pamćenju (y)

IMG_20220723_192212.jpg