Barba Borina priča .

Zaboravija san opomenit priku :: Kawah :: da ne zaboravi otič na WC. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: (y)
 
  • Like
Reactions: Kawah
Sinoć sam ranije legao nego inače,a nisam očekivao Barbino pisanje prije ponoćnih ura.Ali za početak mog radnog tjedna bit će dovoljno reći da postaje sve zanimljivije.⏰😎☕
 
Evo Bore krenija sa bivšim poslodavcem i prijateljem u Rijeku na Grobnik.On na novoj novcatoj Hondi 900 RR.Inače trkač u prvenstvo CH.Došli mi na Grobnik a ja, koliko god da sa bija sritan ,bija san i malo priplašen.Di me vrag nosi ,pomislija san.Al aj dobro ,več san tu pa ču i provat.Sili na motor i na pistu .Kad su nas dečki pustili nakon 200 m se ulazi na pistu.Čovik lipo usporija i gleda ove šta dolaze da im nebi smetali. Ja istovremeno po prvi put vidin pistu iznutra,ebate koliko je široka ,pista mislim :ROFLMAO: ,U grlu krafna ,nervoza ,al tu san di jesan.Ide on ja za njim par krugova i kad je čovik shvatija da san se nekako snaša ode on ,ode po svom a ti Bore snalazi se sam.:oops:.Nakon nekoliko điri uspija san povezat stvari tako da san na kraju i onaj Zagrebački uspija napravi kao jedan ,deruči nogarima po asfaltu.E tu su nastupili gušti jer je sve išlo na bolje.Blizu kraja dana san iz ::rupe: uspijeva minjat pravac sa prednjim kolom za momenat u zraku. Reka san sam sebi ,u kacigi, da sličin na one prave trkače. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:.Sve je bilo u redu osim onog ,nazovimo ga lakta,doli u rupi. E tu nisan ni jedan put uspija ponovit prethodni ulazak u zavoj.Svaki put drugačije.Tek nakon nekolliko posjeta san popravija taj dio.
U tih nekoliko puta šta san bija dvojica pravih vozača su me dobro pripali.Mladič iz Brisaga koji je vozija CH prvenstvo ma proša u dvojci ,iznutra, tako da san se smrza.Ja sav napet ,čini mi se da iden ko metak kad on ispd mene prolazi ko da me nema. Posli ,u boksu, me uvatija zafrkavat jer je vidija da san se pripa. Drugi koji me pripa je g.Erdec, (prvi put spominjen ime nekog drugog u ovoj temi al on je zaslužija, čovik i vozač ). na izlazu iz Riječkog zavoja .Proša mi je sa vanjske strane ko da stojim a ja ,jadan , sav zaokupljen ,kako ču ubrat slijedeći zavoj iliti es prije ulaza u rupu.Reka san sam sebi ,da se moran poboljšat i tako san sve više i više gušta i učija.Tako san prova i neke druge motore ,između ostalog i Dukati 916 .Prvo pa pogrešno.Krenija pistom i odma problem (ne ,Mate ,nije sta :mrgreen:) ,nisan ja navika na njega nego na moju Hondu koja se stalno vrtila do 12 iljada.On odma prikinija na 10.Sričon odma san se snaša. ostale san šalta malo prije 10 i više nije bilo problema .Osta san iznenađen kako gura u malim okretajima ,več od 5-6 iljada.
 
Moje prometalo nije po ciljnoj ravnini moglo potegnit više od 215 nebi ni potrošija šestu ,češče bi tira petu do 12 iljada i tako san ima jednu manje za vračat pri ulasku u dvojku. Drugim motorima sam uspijeva postič 255 na ciljnoj.Mislim na CBR 1000.Kako mi se omililo shvatija san da je bolje vratit čoviku motor i ne tražit nikakve osobne rekorde. Prošle godine nisan bija a iman želju otič ove godine..
 
Sad dolazi Monza.Opet sa prikom ,mojim bivšim poslodavcem.Čovik je več vozija svugdi po Evropi.Kaže on meni:: .Boris ,sad češ vidit kako su Italijani posebni a i čudni ::Imamo plačen ulazak na pistu od 11 do 11.30. Ukoliko zakasniš gotovo je, nema ulaza a biljet na važi za neki drugi termin..Ali dobro,odemo mi do ulaznih vrata kad ono več puno motora a fali još 15 minuta da završe oni koji su več na pisti. Ja gledam okolo mene a ono skoro sve sami Dukati i neki ne gase motor več samo turiraju na mistu i gledaju motor livo i desno dali če nešto ispast ili procurit.Gledam mog prijatelja a on ugašenog motora ,drži ruke na rezervaru i smije se.To su ti italijani..Ja malo uplašen. Šta če bit tek kad uđemo ,sve neki ,kao luđaci.Ka že mi prika :: ne brini ,polovica je tvoja ; . Ja ga gledam i ne virujen.Izašli ovi od prije i ulazimo mi ,ja za prikom jedan krug,dva kruga i kad su se gume ugrijale ode on . Opet , ko na Grobniku..al ja više nisan onaj sramežljivi Hondista.počnem po gasu i mjenjaču al motor nema veliku brzinu .Po ciljnoj ravnini postiže točno 240 i 12 ooo okretaja a onda blokada radi svoj posao. Po pravcu sporiji al na kočenju svaki put uhvatim par njih koji su me prošli po pravcu. Među njima i jedna Honda kao moja. Kao moja a brža, kako ,karamba.Posli mi prika kaže da ta druga ima CDI za Njemačko tržiste i da se vrti do 12.500. Kad je prodava odma me obavijestija da če mi dati CDI i instalaciju neka je primistim ,moju na njegovu a njegovu na moju. Pravi potez ,još je imam. Da se vratim na pistu.Posli ciljne ravine ima jedan es i zahtijeva jako kočenje i i točnu procjenu putanje.Tu sam ih uvijek prelazio nekoliko.Još 4-5 sto metara dolazi prvi zavoj u desno.Brzina oko 200 na sat a poznavaoci znaju za jednu neravninu i rade svoju putanju a ja ,novi ,pravo u nju. Kako me zavaljalo več san se vidija zalipljen na zidu koji je dvadestak metara od piste. 200 na sat ako pogrišiš prođeš za tren i eto ne na zidu ,ka taksena marca. Jednom naučija posli nisan ponavlja al ostavilo na mene utisak. Opet o Italijanima. Toliko buke i cirkusa a ja na standardnom motoru san ih uspija držat po zavojima veči broj.E na to je mislija moj prika kad je reka da če polovina bit moja. Onu drugu polovinu nebi stiga nikako jer ipak imaju prave strojeve. Bija san zadovoljan sam sa sobom jer više nisan bija bojažljiv i moga san pokazat zube (onda san još ima sve moje ,a ne ka sad ,samo tri ,ostali su kupljeni ).:ROFLMAO::ROFLMAO:
 
E moran još nešto.Nakon nekoliko dana od prvog puta na pisti me pita prika da jesu li mi naresli nokti.Ja gledan njega a on se smije.pogledan u nokte a ono stvarno duži.Ispostavilo se da svaki put kad adrenalin djeluje nokti brže rastu.Istina je al ja ne osječam više adrenalin pri ulasku na pistu ,več sam se navikao i hladnije razmišljam i procjenjujem.iskustvo i godine rade svoje. Iskustva sa piste i slijedeći put.:mrgreen:(y)
 
Ma svaka čast Barba.Rekao bih sam sebi da sam poblesavio kad sam se digao u ovo doba noći za tablet čitati Barbine zgode,ali ne smijem ovako javno ,svi će me za...avati.😎=_=:-\📺
 
Bravo, lijepe životne pripovjetke. Barba, šteta što nikad nisi probao KTM-a. Meni kod svakog opaljenja nokti izrastu po centimetar-dva. Evo prošli put uništilo mi rukavice. Nove.
 
Super priča, štivo! Nego to adrenalin i nokti...A jel kosa šta nareste? Lako ću za nokte, sa koson san tanak...kažu kad si na motoru, nešto kao vjetar u kosi...a nigdi kose...
 
  • Like
  • Haha
Reactions: barba and Feis123
barba.... neznan jesi se ti popravija ili me zaokupila priča.... ali ovo mi je sad skroz čitko....
prst u guzicu i samo naprid....
 
  • Haha
Reactions: Nero
Super priča, štivo! Nego to adrenalin i nokti...A jel kosa šta nareste? Lako ću za nokte, sa koson san tanak...kažu kad si na motoru, nešto kao vjetar u kosi...a nigdi kose...
Ako je sudit po barbi, onda kosa raste 10 puta brže i gušće od noktiju.
 
  • Like
Reactions: Nike11
Ne nego je gotovo nevjerojatno da netko u njegovim godinama tako izgleda, uključujući i kosu. :mrgreen:
He he, baš me zanima koliko će ove ekipe šta ovdje piskara u njegovim godinama uopće voziti motor, a o kosi da ne pričamo :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: cadjo
Isao sam frendu u Sibenik (tocnije nasli smo se tamo) i imao sam cast posjetiti Barbinu garazu i otisli smo popit pice. Cak sam pratio Barbu sa njegovom Hondom 😄


Ps. Ovaj ljepotan nisam ja 😁
 

Attachments

  • 20190325_125944.jpg
    20190325_125944.jpg
    2.2 MB · Views: 0
Super priča, štivo! Nego to adrenalin i nokti...A jel kosa šta nareste? Lako ću za nokte, sa koson san tanak...kažu kad si na motoru, nešto kao vjetar u kosi...a nigdi kose...
Najbrže rastu na šanku,dokazano 🤣
 
Isao sam frendu u Sibenik (tocnije nasli smo se tamo) i imao sam cast posjetiti Barbinu garazu i otisli smo popit pice. Cak sam pratio Barbu sa njegovom Hondom 😄


Ps. Ovaj ljepotan nisam ja 😁
Pa šta si morao staviti ovu sliku,sad ću imati noćne more
😀
 
  • Haha
Reactions: SpoRRi