Barba Borina priča .

Brz i pun oporavak i da uskoro opet pijemo kavuSlag na Rivi ...
 
Lijep pozdrav Barbi.Ne znam bih li ga oslovio sa šjor ili gosparu Barba.Nekako mi se čini prikladnijim sa šjor Barba .,ipak su gospari dolje južnije u dubrovačkom kraju.Ako ne može čitati i pisati tu na forumu,nek' ga netko od bližnjih koji ovo čita lijepi pozdravi od običnog čovjeka ovdje sa foruma i zaželi mu sretan oporavak .🏁🍷😎
 
Evo najnovije vijesti od Barba Bore iz bolnice,

doktor ga je pregleda i vrtija mu nogu, a posli je i sam pomica i vrtija nogu i ne boli ga i sve funkcionira, može je podići i okretati.
Sritan je šta je tako jer je bila bojazan da bi mogao stopalo izgubiti. Sad ga slijedi za koji dan operacija i ugradnjapar vida od titana sa maticama
i bit će ka Terminator ali full pokretan :mrgreen:

Sve koji se interesiraju za njega pozdravlja i ubrzo se vraća sa nastavcima priče(y)
 
Bravo,super ... (y)
 
Ajde (y) Je li se zna koji je navoj, okretni moment i servisni intervali?
 
  • Haha
Reactions: kronik
To se radi po osjećaju, stežeš dok kost ne počne krckat i onda otpustiš za četvrt kruga. ;)
 
  • Like
Reactions: dominic1
Molio bi Floyda da nam kaze stanje barba Bore, vjerujem da i druge interesira, usput saljem pozdrave i zelje za brzi oporavak
 
  • Like
Reactions: floyd
Barba je dobro (koliko može biti).Čeka operaciju da mu ugrade malo željeza pa može kući 😉
 
Evo san se taman čua s njim, sve je ok, miče stopalo, danas ga je spušta do poda (valjda da doktor vidi oće tribat šta nadožuntavat 😂😂😂).
Još samo triba odradit tu operaciju u ponediljak, pa će ga za par dana pustit doma.
Sve će sam ispričat šta je bilo čim se dočepa kompjutera, jer mu je nezgodno trenutno badat po mobitelu.
 
Molio bi Floyda da nam kaze stanje barba Bore, vjerujem da i druge interesira, usput saljem pozdrave i zelje za brzi oporavak
Evo potvrdjujem sve navedeno, samo da obavi tu operaciju, nešto su termini operacije bili pobrkani, ali sada je izgleda to fiksirano i trebalo bi biti u ponedjeljak. Inače je dobro
 
Evo potvrdjujem sve navedeno, samo da obavi tu operaciju, nešto su termini operacije bili pobrkani, ali sada je izgleda to fiksirano i trebalo bi biti u ponedjeljak. Inače je dobro
Šalji pozdrave.
 
  • Like
Reactions: alpine