BaRRba i happy end

poštar said:
Mislim barba ima odijelo koje možda daje krivi dojam ali siguran sam 100% da on nije ttakva osoba
 

E moj Tomo,misliš ti da je meni lako s njima u ovoj našoj zajednici.Ma mašta ih *ebe.        :LOL: :LOL: :LOL:
 
angelo.ma said:
a moj barba, pa šta si se stiska? Mod se namontirala  8) , a ti maka desnu ruku  :?
   
Vuoi sapere  la risposta ? 
Tantissimo rispetto per la persona.       
 
Barba, pošalji ih sve u kujac, skupa s menon.

Sent from my PAP3540DUO using Tapatalk 2

 
kronik said:
barba onda u bolnici ... a danas kao mladic!!!  (y)

motiviras me da zaboravim na moje metale koje su mi ugradili!!
   
Ma silom prilika jer moram radit da se izvučem iz krize al nije mi ni teško jer ćitav život radim sa ove moje dvije  ,lijevom i desnom.   
Što se tiče metala ja ih nemam ,bar koliko znam,jer su mi premalo pričali a i ono što su rekli prvih par sedmica nije me baš uzbuđivalo.Vjerovatno zato jer sam ćitavo vrijeme "plutao" okružen nekim nejasnim zelenilom i unutarnjim mirom.Evo me ko i prije iako neki kažu da sam sad gori a ja kažem da sam samo malo iskusniji.Javi se kad prolaziš. (y)
 
Zog said:
Barba, pošalji ih sve u kujac, skupa s menon.

Sent from my PAP3540DUO using Tapatalk 2
 
Ae ,pa da mi tek onda počnu govorit da san drukčiji od vas.Ne ne ,plivat čemo u istim *ovnima.          :LOL: :LOL:
 
Čisto za tvoju informaciju , rekli doktori da je u tvom slučaju bilo " više sriće nego pameti" tj. očekival su sasvim drugi rezultat.
Tako da si ispa čudo prirode.
 
poco loco said:
ma di'š mi Barbu kraj suze slikat  :eek:hne:  :LOL:
 
Sa Suzom sam bio u Biogradu pa su odmah ovjekovječili da me mogu zajebavat.    (y)
 
jota said:
Čisto za tvoju informaciju , rekli doktori da je u tvom slučaju bilo " više sriće nego pameti" tj. očekival su sasvim drugi rezultat.
Tako da si ispa čudo prirode.
 
Triba in odat priznanje ,dobro su me "uredili".  Iman samo jednu primjedbu a to ču reč  doktoru slijedeći put . Premalo toga su mi rekli direktno,više sam saznao od osoblja nego od glavnog kirurga.Biće mislija da ču se pripast.    :LOL: :LOL: 
Doduše vidija je da mi nije prvi put. :misli:
 
angelo.ma said:
a bar na bedru naslonio, a pristojno bi bilo zagrlit guzu  8)  :mrgreen:

Sta su hrabri ovi rejseRRi  :LOL:
onda slika ne bi smjela u javnost  :wink:
 
barba said:
 
Triba in odat priznanje ,dobro su me "uredili".  Iman samo jednu primjedbu a to ču reč  doktoru slijedeći put . Premalo toga su mi rekli direktno,više sam saznao od osoblja nego od glavnog kirurga.Biće mislija da ču se pripast.    :LOL: :LOL: 
Doduše vidija je da mi nije prvi put. :misli:

Ono tvoje otpusno pismo san citala na rate..migu stvarno puno podnit, ali ono je bilo stvarno horor. Neka te nama, neka te tvojoj obitelji, ipak na kraju se se samo krajnji rezultat broji  (y)
 
No dobro, dosta ljige i cyber cmakanja, kad ćemo zube šporkat?

:klopa:

:mrgreen:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
No dobro, dosta ljige i cyber cmakanja, kad ćemo zube šporkat?

:jelo:

:mrgreen:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 

Misliš,kad čemo zube trenirat.  :LOL:  E,one nove.  :LOL: :LOL:
 
barba said:
 
Sa Suzom sam bio u Biogradu pa su odmah ovjekovječili da me mogu zajebavat.    (y)

Ma di bi ja :rolleyes:, nego mi lipo bila sva trojica na okupu, pa da vas ne okinem!  :LOL: :LOL: :LOL:
Nek si ti nama ziv i zdrav, pa makar i u sumnjivim bojama. (y) :LOL:
 
Gato said:
Ma di bi ja :rolleyes:, nego mi lipo bila sva trojica na okupu, pa da vas ne okinem!  :LOL: :LOL: :LOL:
Nek si ti nama ziv i zdrav, pa makar i u sumnjivim bojama. (y) :LOL:
   
Ma da imam više love  (sjebala me legalizacija radione ) kupija bi novu samo radi njih par da budu zadovoljni. Staru bi upotrebljava ( baš onu koju su mi ti isti poklonili  :shock:) za otić u đir di nema nikog od njih. :LOL: :LOL:    Eto toliko da ih ne izazivan.  Osjetljivi su. :LOL: :LOL: :LOL:
 
Evo da vas podsjetim.Danas je ravno 7 godina od moje saobračajne u kojoj san lipo nastrada,oču reč polomija kosti.Zahvaljujući članovima ovog Foruma uspija san stat na noge i opet bit onaj stari.Doduše sad iman malo više godina , 70 jel, to za one koji ne vjeruju. Opet bi zahvalija svima koji su pomogli a znan da rijeći nisu dovoljne.Nadam se da ču svima uspit bar djelomično vratit na neki naćin tu dobrotu koju su oni meni  dali.   

Bija san na onoj strani svita ,dva puta, al osoblje Zadarske bolnice  me vratilo natrag ,kao ,ono," nije tebi još vrime za otić". 
Zahvalija bi i g.Damjanić na lipin ričima i razumijevanju moje situacije  dok san bija tamo.
Sriča da su taj dan bile pune baterije elektro šoka (dva puta) . Šta bi sad bilo da su bile prazne.??? Nebi se sad šala sa vama a ni sam sa sobom a to radim jer mi je sve ovo vrime poklonjeno.     

Još jedno ,svima na Forumu , Veliko Hvala.    Vaš Barba Bore.