BaRRba i happy end

Neka tebe s ove strane, koga bi imali za zajebavat da te nema...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Uffff sićam se scene ko' da je bilo jučer  :shock:
Gledaš motor - ne vjeruješ a opet znaš da ih takvih baš i nema na cesti, pitaš policajca koji regulira promet - ne zna ali po opisu vozača sve odgovara, onda gledaš zavoj pa ti nije jasno u stilu "Pa ne bi se on tu razbio"  :misli:

Nakon toga vožnja do kuće ko po jajima ... uglavnom Barba sjee** si mi dan  :mrgreen: :mrgreen: :jesus:
 
Od Pirovca do Šibenika se nisu vidile godine prije sezone :mrgreen: 237 i navodno može još ali se nije mogao sagnut radi rebara  :LOL: :LOL:
 
A sta bismo mi bez tebe Bore.

Neka tu !
 
mate said:
Bore, jači si od Manolića. :mrgreen:

  :LOL:

barba said:
Evo da vas podsjetim.Danas je ravno 7 godina od moje saobračajne u kojoj san lipo nastrada,oču reč polomija kosti.Zahvaljujući članovima ovog Foruma uspija san stat na noge i opet bit onaj stari...

Još jedno ,svima na Forumu , Veliko Hvala.    Vaš Barba Bore.

Drž se starino (y) i molim bez reprize. :mrgreen:
 
poštar said:
Od Pirovca do Šibenika se nisu vidile godine prije sezone :mrgreen: 237 i navodno može još ali se nije mogao sagnut radi rebara  [emoji38] [emoji38]
Radi rebara ili radi trbušnjaka?

:mrgreen:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Ža mi je šta san nekom s.eba  taj dan al jednostavno san bija ne mistu di nisan triba bit.Potrefilo je mene a moga je bi neko drugi.Sričon san se vratija isti ka prije sa jednim dodatkom.Sad iman oči ka u spuža i gledan ,nekako,ka iza kantuna da mi ne naleti jedan onakav. 
Šta je interesantno posli svega,proša san tim istim putem puno puta i nikako da pogodin iz prve di je to točno bilo.Mora san se jedanput vratit i objasnit prijatelju di je to bilo.Da ,i sad je tamo ona drača sa koje su me skinili i odnili u bolnicu. 

Šta se tiče rebara imate pravo,ne mogu leč na rezervar ka prije jer ih ne smin pritisnit.Potvrđeno i 16 10 na Grobniku. Uglavnom prezadovoljan, ma skoro san isti,malo stariji i malo berlaviji. :LOL: :LOL: 

Svima vama koji ste mi pomogli od ,Rijeke,Crikve,Zagreba ,Karlovca Požege,Zadra,Šibenika ,Vodica,Splita  Makarske pa do Dubrovnika ,još jednom jedno veliko iskreno HVALA.        (y) (y) (y) (y)
 
tako si ovo lipo napisao da svima vraćaš vjeru u ljude ...  (y)