BaRRba i happy end

Reka bi neko da od godina se ne mogu sitit  :LOL: :LOL: :LOL: al nije to to.Ni sam sebi ne virujen da me ne obuzme  neki čudan osječaj prolazeći tuda,a triba bi.   

Dobro je ovvako jer mogu nastavit i dalje uživat ka malo dite iako san  posta dida. :0648:Baš danas san se obrija ,posli nekoliko dana , i sam sebi izgledan mlado. :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: Kako je reka Mate ,još da pituran kosu bija bi mlađi od njega. 

Pozdravljan sve motociklista ovog foruma ,a i one koji tu nisu.Motori . žene . lipe ceste i stalno dovoljno novca za benzin  i jedan pravi đir.Ovo za lipe žene bi mi moglo loša izjava a to čete znat sutra ako buden ima žvorku na glavi ,od kuhinjske tave.
Pozdrav svima.
 
  • Like
Reactions: diesel power
thule_5689 said:
Sada kada znamo da je sve dobro završilo, možeš Barba i na masažu s happy endom  :mrgreen:

:LOL:
 
barba said:
Reka bi neko da od godina se ne mogu sitit  :LOL: :LOL: :LOL:
...
Moram priznat da sam se upravo malo zabrinuo  :shock:
Dva dana mi je trebalo da skužim kako je ovo moja tema  :LOL: :LOL: :LOL:

Edit: mijenjao se naslov kad se pročulo da će sve bit OK pa valjda zato  :mrgreen: :mrgreen:
 
Moran ti zahvalit na tome .Hvala Miko.!!!!!!!!     

Nadam se da ču te slijedeći put nač na Pagu. (y)
 
Stvarno mi nemaš na čemu zahvaljivat ali iskreno se nadam da ćemo se u neko skorije vrijeme naći na kakvoj kavi.
 
Stvarno mi nemaš na čemu zahvaljivat ali iskreno se nadam da ćemo se u neko skorije vrijeme naći na kakvoj kavi.
Ako vrime bude lipo vidimo se u nedilju u Kgb,oko podne. Obečajen da ču ovaj put parkirat malo dalje od vrata . :mrgreen:
Koristim priliku i tija bi na ovaj način zahvalit još jednom svima koji su pomogli i sudjelovali u svemu da se ono loše pretvori u dobro.Hvala svima !!!!!Hvala Daddo .
 
Ako vrime bude lipo vidimo se u nedilju u Kgb,oko podne. Obečajen da ču ovaj put parkirat malo dalje od vrata . :mrgreen:
Koristim priliku i tija bi na ovaj način zahvalit još jednom svima koji su pomogli i sudjelovali u svemu da se ono loše pretvori u dobro.Hvala svima !!!!!Hvala Daddo .
Kisa ce bit
 
Stipe, i bila je ,cilin putem. Ipak smo se vratili zadovoljni svih pet.2 Honde i 3 Bmw.Živimo u nadi da če bit još koji vikend sa suncem.Nada umire zadnja. :)
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
Danas nismo išli al bar su gotove masline.U buduče če bit još lipog vrimena.A i ovi semafori prema jugu če jednom nestat pa čemo mi na jug a moji prijatelji Spličani do nas na sjever.
 
Ma da, daleko ste jedni od drugih pa je poželjno da se nađete na pola puta. :mrgreen:

nisu kilometri sve sto cini udaljenost..... neki puta je i volja u pitanju :) :)
 
Zvali me danas prijatelji za đir do Kgb , za sutra jel,al meni se ne ide jer ,kako kažu ,neče bit kiše. 😂 😂 😂 Mislim ,ono ,šta ču ić ako nema nešto interesantno.:mrgreen: Uz to riskiran doč kući ka pinguin jer javljaju temperature oko 2 -5 C. Uostalom ,sutra je i Moto GP.Uživancija ,čisto onako iz fotelje i volumen na max.:mrgreen:
 
  • Like
  • Haha
Reactions: floyd and Feis123