baterija iliti akumulator!

danijel

New member
nazalost riknula baterija nakon 10 godina, trazim dobru zamjenu
hornet 600 98g : marka, cjena, adresa
unaprjed hvala
 
Oni prodaju Unibat akumulatore za motocikle.

http://www.beren.hr/
 
Neka od ovih:

http://www.louis.de/_20cdd542acd2809fcb448aa9f83688f9ab/index.php?topic=rubrik&article_context=list&grwgr=215&wgr=541&list_total=7&new_step=36

??
 
10 god.  :shock: svaka čast. Obzirom da samo Yuasa može toliko trajati, kupi ponovo Yuasu  :wink:
 
Mišljenja sam,da ako dokažeš da ti je baterija na motoru trajala 10 godina,dobit češ od tvornice 5 novih :mrgreen:. Ma daj molim te ,da je nije tko prije tebe prominija? Ja sam u životu prominija bar 6-7 Yuasa baterija i nije nijedna trajala više od 3 godine.Najduže mi je trajala neka čudnovata Awa baterija na Vespi 50-5 godina.A,opet :misli:čuda se dešavaju...
 
Ne trkeljaj. Na Dukcu sam dobio originalni akumulator Yuasa, i nakon tri potpuna pražnjenja izdržao je skoro 7 godina. Tad sam prodao motor, još uvijek je gore i pali ko zmaj.
 
dali ima koji diler Yuasa akumulatora u HR ako neko zna nek prozbori ili zauvjek zasuti :mrgreen:




ps.a kaj se tice 10 godina brojke na akumulatoru stoje sad il ja serem il ovi neznaju  :misli:
 
Ma ta prokleta yuasa vise je primjera da drzi 10 godina nego da rikne :shock:
 
Ja sam ga naručio preko Moto Bean iz Šibenika. Nazovi i pitaj.
http://www.motori.hr/Du_an__MOTO_BEAN___u_Brodaricama_86.html
 
Ruting. Originalna Honda baterija je Yuasa. Platit ćeš više jer je prodaje Honda, ali za druge moguće dealere Yuase u ZG neznam.
 
danijel said:
nazalost riknula baterija nakon 10 godina, trazim dobru zamjenu
hornet 600 98g : marka, cjena, adresa
unaprjed hvala

Imaš u Auto Kreši suhih po povoljnoj cijeni, neka marka Biker.
 
Bob Rock said:
Mišljenja sam,da ako dokažeš da ti je baterija na motoru trajala 10 godina,dobit češ od tvornice 5 novih :mrgreen:. Ma daj molim te ,da je nije tko prije tebe prominija?

Meni je Yuasa suha trajala na Tenerki do prošle godine, dakle ukupno 11 godina i
debelo preko 100.000 km.
 
AnteK said:
Imaš u Auto Kreši suhih po povoljnoj cijeni, neka marka Biker.
Nije biker nego RIDER  :wink:
Ali i nije baš nešta proslavljen. Prijatelju otišla 2 kom u pola godine, a jedan koji je kupljen u 9. mj. po ovoj hladnoći više ne može pokrenut motor :palacdolje:

Mislim da Yuasu drže i u Motormaniji. Ima je i u Top motu al je nekih 50kn skuplja
 
boRRis929 said:
Nije biker nego RIDER   :wink:

U pravu si  (y)

boRRis929 said:
Ali i nije baš nešta proslavljen. Prijatelju otišla 2 kom u pola godine, a jedan koji je kupljen u 9. mj. po ovoj hladnoći više ne može pokrenut motor :palacdolje:

Iskreno, za te pare i još suhi, ne čudim se  :mrgreen: (y)
 
boRRis929 said:
Nije biker nego RIDER  :wink:
Ali i nije baš nešta proslavljen. Prijatelju otišla 2 kom u pola godine, a jedan koji je kupljen u 9. mj. po ovoj hladnoći više ne može pokrenut motor :palacdolje:

Mislim da Yuasu drže i u Motormaniji. Ima je i u Top motu al je nekih 50kn skuplja

To bas nije pravi pokazatelj, prijatelju su otisla dva razlicita akumulatora. Neki Ju i rider. Takodjer na drugoj Hondi otiso Rider jer obadvije imaju problem sa reglerom i niko jos nije otero na servis da mu neko kaze dobro je.

Inace mozdas su ih trebali promuckati. U Falcu dise jedan Rider pa vas iz prve ruke obavjestim kako ce se ponasati.
 
Dućan Akumulator na Ribnjaku, na križanju Degenove, Grškovićeve i Ribnjaka.
01/4668-641
 
Bob Rock said:
Hebate, u vas su to neke svemirske baterije,ja ih prominem tri dok vi jednu.A,bit če da je do mene...

Ne do tebe nego instalacija tvog motora  :mrgreen: