Baza podataka za fiksne kamere

Znam da sam dosadan, tako je to kod beta verzija, nadam se da je ovo gotovo.
Ubacio sam oznake statusa kamera da ne bi bilo zabune i koje su vidljive na mapi i u popisima.
Isto tako smanjio sam osjetljivost senzora pa ne bi trebalo ''trokirati''
Verificirano znači da su to provjerene lokacije.

Sve što pošaljete pod testnim forumskim računom će biti izbrisano, a taj račun će se ugasiti kada krene prikupljanje podataka.
Kada se račun ugasi moći ćete se ponovo logirati sa svojom lozinkom (neki su dobili) te kreče akcija :)

Za 10 tak dana, kada vidim kako će se ponašati baza bio bi početak.

PS, kada se račun ugasi, sve će ostati funkcionalno osim slanja podataka.

Puno hvala svima koji su se do sada uključili.
(y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)

Ako ima primjedba ili prijedloga pišite, probati ću ispraviti ali ipak ovo je samo alat za prikupljanje podataka pa ne treba nešto previše kemijati.

nova app:  https://drive.google.com/open?id=1ojOwIXinhIL_wl3wB09dkLwXpAos6ncS
 
!!!
Molim onoga tko se pod forumskim nickom 25.07. vozikao danas oko varaždina da mi se javi, vidim da obilaziš lokacije, dali su ti podaci OK ?

 
Dobar ti ovaj (skraćeni) naziv aplikacije [emoji848]🤣🤣

fcdecef7f62eba31cce0d953eec5cb8f.jpg
 
Evo popis koprivnica đakovo
1 glogovac, prema kc, gatso
2 novigrad, prema kc, gatso
3 budancevica, prema os, gatso
4 pitomaca, prema os, gatso
5 stari gradac, prema kc, gatso
6 virovitica, prema kc, gatso
7 suhopolje, prema os, gatso
8 bukovecki antunovac, prema kc, gatso
9 cacinci, prema os, gatso
10 fericanci, prema kc, kocka
11 satnica, prema dj, gatso

Os - osijek
Kc - koprivnica
Dj - đakovo
Pozicije i ogranicenja pretpostavljam ima snecer
 
hval balash na podacima, mogu na osnovu odrediti azimut,

Baza je za sada stabilna ali nema baš interesenata...  :misli: :misli:

Kako sam zamislio ovo kao nekakvu bazu koja bi pokrivala ex Yu zemlje jer vidim da ima nešto pitanja u vezi kamera iz susjednih nam zemalja, molim ako ima koga iz BiH, SLO, SRB, CG, Makedonije da probaju APP.. Za HR mi uredno radi no u BiH i Slo ne. To sam ispravio pa bi trebalo probati.
Napomena...
baza je testna, samo ono što ima oznaku verificirano je točno.
Imam za verificirati par kamera oko VŽ što je odradio kuscha.  (y) (y)

na linku je aplikacija za dnld i QR code za dirktno instaliranje na mob ( android )

https://drive.google.com/drive/folders/1PuCNuRMc0pkgJ_jbX3jY6qojGpRO_qq8


 

Attachments

  • frame (1).png
    frame (1).png
    2.3 KB · Views: 111
FYI

Trenutno je verificirano 25 aktivnih kamera i 15 u postupku verifikacije.
U tijeku je izmjena aplikacije i nadogradnja baze podataka pa tko prati moguća je pomutnja.
Ugašen je testni account ''motori''  i kada bude dostupna nova verzija app; lozinke, tko ima, ostaju iste.
Zahvaljujem Kichi, Fili i Kuscha-i na odrađenim lokacijama po VŽ i Slavoniji, dakako i Snečeru na testiranju po SLO..

Na gore spomenutom linku / QR kodu biti će dostupna V3 (nadam se i finalna verzija)


 
 
Pitanje...
Ima par lokacija gdje je predviđeno postavljanje kamere odnosno gdje stoji kutija u kojoj može i ne mora biti kamera.
Dali da se takva lokacija stavi u opticaj kao aktivna kamera sa svojim generalijama ili da se zanemari dok ne dođe obavijest da je ista aktivna ??
 
Evo picker je skoro pa završen, sređena je interaktivna karta sa filterima.

Stavljene su na kartu sve poznate lokacije u HR i SLO zasnivane na bazi od Snecera.

Kamere koje su verificirane su zelenih ikona sa ograničenjem.
Kamere koje su neaktivne su žutih ikona sa uskličnikom
Kamere kojima je znana lokacija ali nisu poznate karakteristike, odnosno one koje treba obići su naranđastih ikona sa upitnikom

Korisnici koji su testirali aplikaciju vide se kao plava ikona sa T - te lokacije se načelno brišu.

Ljubičasta ikona sa oznakom N je novoprijavljena kamera koju mogu prijavljivati samo regani korisnici i koja će postati zelena kada se verificiraju podaci.

Moja lokacija je kao što ime govori postavljanje karte na trenutnu lokaciju - crno-crvani krug.

Pritiskom na ikonicu pojavljuju se poznati podaci za kameru.

Link za dnld je isti kao u gornjem postu.

molim ako tko ima malo vremena, volje i mogućnosti da se priključi sakupljanju podataka o kamerama.

 

Attachments

  • 70847277_155325012325179_7792041878718775296_n.jpg
    70847277_155325012325179_7792041878718775296_n.jpg
    77.3 KB · Views: 175
Pošto očigledno nema interesa, projekt se gasi.
Hvala svima koji su ućestvovali, imate pokoje pićence ako se sretnemo koji put.

Admin može zaključati ovu stranicu.
 
potvđena je lokacija nove kamere.

LATITUDELONGITUDEAZIMUTMAKSIMALNA DOZVOLJENA BRZINA NA PROMETNICI po ZNAKOVIMANAČIN SLIKANJA KAMERE: 1 = U DOLASKU 2 = U ODLASKU 3 = U DOLASKU I ODLASKUSTATUS LOKACIJE (GLDA)ID LOKACIJEULICAN/N(PP)MJESTOZEMLJA
45.2924718.5593516503VERIFICIRANO20210919_181137Osječka ul. 44a5032284 - Stari MikanovciCroatia
 
još jedna, navodno u Rijeci, ali treba provjera

45.3236514.46583NEODRAĐENE20211021_200911Mihanovićeva ul. 35MOGUĆA/NAJAVLJENA LOKACIJA51000 - Rijeka