Benduro 2011 - DUST DO IT!

picoda

Well-known member
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,199275.msg2993202.html#new  :mrgreen:

Dakle, idemo u proizvodnju...sta ces kad niko ne zna napravit normalan moto susret... :mrgreen: :mrgreen:

Upisi, ispisi, prijave, odjave, prijedlozi, zamolbe, oglasi, ispricnice, osmrtnice, savjeti i zajebancija: OVDJE.




Bevanda Enduro 2011 - DUST DO IT!  :rock:


Vrime: 01.04. - 03.04. 2011. (bitno da smo vrime precizirali...ostalo je lako  :mrgreen:)
Misto: Europa - Juzna Hrvatska: Dalmatinsko zaledje, tzv. Zagora, te obala i jedan poznati poluotok...

Mogucnost sudjelovanja ili, vazno receno, natjecanja  :hehehe:, (ne i pobjede posto se pobjednik zna odavno  :hehehe:), imaju svi stariji od 3 godine koji vise ne gutaju predmete koji im dodju pod ruku. Ili otpadnu s motora. Ovo je i jedini psihofizicki uvjet, a jako je bitan jer se ocekuje dolazak veceg broja vozila europske proizvodnje...sta je sigurno, sigurno je.  :mrgreen:

Sta se vozila tice, pregled je obavezan. Mislim da strogi prolaz osigurava neimanje resica na ruckicama. Cak i bisage prolaze. S obzirom na dobro srce, nasa sudacko - kontrolna komisija pustila bi i Kralja.  :mrgreen:

Za otprilike dvanaest bubrega smjestaj je osiguran. Ako bude vise, snac cemo se. Satori i ostale avanturisticke pizdarije strogo su zabranjeni. Svaki "natjecatelj" u cijim se stvarima prilikom obavezne svakodnevne kontrole nadje nesto sto bi moglo ukazivati na eventualni boravak u tim platnenim smrzilistima biti ce diskvalificiran i odvucen nekoliko puta najsporijim motorom od Bitelica Donjeg do Bitelica Gornjeg. Uz odobravanje gomile.

Kotizacija je nama nepoznanica. Nas termin je kokodizacija. Iznos cemo objaviti vjerovatno dan prije dogadjaja jer cemo tek onda imati uvid u brojno stanje natjecatelja. Tada obavljamo vazne razgovore s vlasnikom nekolicine pivaca i vlasnikom peke. I jos nekim vaznim osobama. Tek nakon toga izlazimo u javnost s brojkama. U nas je sve transparentno i ne bojimo se institucija.

Toliko za sad...
 
picoda said:
Dakle, idemo u proizvodnju...sta ces kad niko ne zna napravit normalan moto susret... :mrgreen: :mrgreen:

Nije li Hrvoje prošle godine organiziro "normalan" moto susret na Željavi?  :misli:  :mrgreen:  :mrgreen:
 
picoda said:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,199275.msg2993202.html#new  :mrgreen:

Dakle, idemo u proizvodnju...sta ces kad niko ne zna napravit normalan moto susret... :mrgreen: :mrgreen:

Upisi, ispisi, prijave, odjave, prijedlozi, zamolbe, oglasi, ispricnice, osmrtnice, savjeti i zajebancija: OVDJE.




Bevanda Enduro 2011 - DUST DO IT!  :rock:


Vrime: od 05.01. do sedmice prije Uskrsa... (bitno da smo vrime precizirali...ostalo je lako  :mrgreen:)
Misto: Europa - Juzna Hrvatska: Dalmatinsko zaledje, tzv. Zagora, te obala i jedan poznati poluotok...

Mogucnost sudjelovanja ili, vazno receno, natjecanja  :hehehe:, (ne i pobjede posto se pobjednik zna odavno  :hehehe:), imaju svi stariji od 3 godine koji vise ne gutaju predmete koji im dodju pod ruku. Ili otpadnu s motora. Ovo je i jedini psihofizicki uvjet, a jako je bitan jer se ocekuje dolazak veceg broja vozila europske proizvodnje...sta je sigurno, sigurno je.  :mrgreen:

Sta se vozila tice, pregled je obavezan. Mislim da strogi prolaz osigurava neimanje resica na ruckicama. Cak i bisage prolaze. S obzirom na dobro srce, nasa sudacko - kontrolna komisija pustila bi i Kralja.  :mrgreen:

Za otprilike dvanaest bubrega smjestaj je osiguran. Ako bude vise, snac cemo se. Satori i ostale avanturisticke pizdarije strogo su zabranjeni. Svaki "natjecatelj" u cijim se stvarima prilikom obavezne svakodnevne kontrole nadje nesto sto bi moglo ukazivati na eventualni boravak u tim platnenim smrzilistima biti ce diskvalificiran i odvucen nekoliko puta najsporijim motorom od Bitelica Donjeg do Bitelica Gornjeg. Uz odobravanje gomile.

Kotizacija je nama nepoznanica. Nas termin je kokodizacija. Iznos cemo objaviti vjerovatno dan prije dogadjaja jer cemo tek onda imati uvid u brojno stanje natjecatelja. Tada obavljamo vazne razgovore s vlasnikom nekolicine pivaca i vlasnikom peke. I jos nekim vaznim osobama. Tek nakon toga izlazimo u javnost s brojkama. U nas je sve transparentno i ne bojimo se institucija.

Toliko za sad...


Svaka čast,da vas nema tribalo bi vas izmislit. :mrgreen: :LOL: (y)
 
Samba said:
Nije li Hrvoje prošle godine organiziro "normalan" moto susret na Željavi?  :misli:  :mrgreen:  :mrgreen:

Je, moje isprike, ono je bio jedini donekle normalan susret...al mu je isto falilo bevande i prasine...mi igramo na tu kartu. :mrgreen:
E da, i nije ovo susret, ovo je RALLY... :hehehe:
 
picoda said:
Je, moje isprike, ono je bio jedini donekle normalan susret...al mu je isto falilo bevande i prasine...mi igramo na tu kartu. :mrgreen:
E da, i nije ovo susret, ovo je RALLY... :hehehe:

Tu je Kralj zakon. :mrgreen: :LOL:
 
picoda said:
Je, moje isprike, ono je bio jedini donekle normalan susret...al mu je isto falilo bevande i prasine...mi igramo na tu kartu. :mrgreen:
E da, i nije ovo susret, ovo je RALLY... :hehehe:

Isprika prihvacena   :piva: , trebo si to odmah napisat, mogo ti je chala temu preselit u: Moto Klubovi i susreti  :LOL:
 
Ma ja dolazim 100%.


Zapravo...jel smije doć austrijsko smeće samnom?

 
Ako to ikome vrijedi, moj motocikl europske proizvodnje (nije KTM a ni SHERCO) i ja možemo i želimo biti na startu ovakovog rally-a, osim za vikende 05.02., 11.03. ,  cijeli 4.mj, i prva polovica 5.mj. (znam da sam ga sad usro al to jednostavno nemerem)  (y)

 
makazica said:
Ma ja dolazim 100%.
Zapravo...jel smije doć austrijsko smeće samnom?


Austrija je cista zemlja. Jedino smece za koje znam u Austriji potice iz mog zavicaja, a nalazi se negdje u Salzburgu. Nemoj ga vodit molim te, dodji radje motorom... :mrgreen: :mrgreen:


svele said:
Ako to ikome vrijedi, moj motocikl europske proizvodnje (nije KTM a ni SHERCO) i ja možemo i želimo biti na startu ovakovog rally-a, osim za vikende 05.02., 11.03. ,  cijeli 4.mj, i prva polovica 5.mj. (znam da sam ga sad usro al to jednostavno nemerem)  (y)

Pa ti si onda slobodan samo ovaj vikend. To nam je ipak malo rano... :mrgreen:


A sad pinkicu ozbiljnije, bilo bi dobro to ubacit krajem treceg ili prve vikende cetvrtog mjeseca ako vrime pusti. Ivan je tada vjerovatno tu sto nam je bitno. U suprotnom, budem li ja morao vodit neki bi mogli zakasnit u Albaniju.

A i Jupiter ce tada bit u petoj kuci, a Mars u Veneri sto je kada se sve zbroji, pogleda grah i okrene kava, dobar termin za Dinaru... :mrgreen:  :mrgreen:
 
picoda said:
A i Jupiter ce tada bit u petoj kuci, a Mars u Veneri sto je kada se sve zbroji, pogleda grah i okrene kava, dobar termin za Dinaru... :mrgreen:  :mrgreen:


:rofl: :gace: :roll: :roll: :roll:

ma mogu ja sve druge vikende osim navedenih u 2 i 3. mjesecu
 
svele said:
:rofl: :gace: :roll: :roll: :roll:
ma mogu ja sve druge vikende osim navedenih u 2 i 3. mjesecu

Dobro je, onda si unutra.




Razmisljajte o onom vikendu oko 01.04. Petak, Subota, Nedilja...
Nama odgovara, a dobar je datum ako sve propadne. Uvik mozemo rec da smo se zajebavali... :mrgreen:
Eto, objavljeno 3 miseca prije, da ne bude nismo znali. Normalnom bevandurasu je ovo dovoljno za pripremu puta oko svijeta od 7 godina, a ne bezazleni izletic u Trogir. Tako da...

Bilo bi lipo okupit vecinu prasinara s foruma, a ima i onih koji nisu tu al bi se pridruzili. Znaci...ekipa Zumbrak, Slavonska ekipa, nasi s juga, onda ovi koji nisu po regionalnim temama al vole prasinu, tipa NikolaM, Plava Kuca i ostali. Isto tako mogu nam se pridruzit i hard endurasi. Nije nam problem slozit jednu hard trasu pa se na spizi nadjemo. Ma zvat cemo i ekipu iz Srbije nek ide sve to u internacionalne vode...

Koliko ce to bit velicanstven dogadjaj pokazuje cinjenica da cak i oni bez motora mogu na voznju. Dvojica najbrzih bez vozila koji se jave u eter dobit ce na koristenje CCM 230. Jedini uvjet im je dolazak s kombijem ili slicnim vozilom kojim se mogu prebaciti do pocetne pozicije.

Ali to nije sve...Svi oni koji nemaju motor, a zele ozbiljan motor za voznju s pravim muzevima mogu od Ivana unajmiti motor za ovaj jedinstveni event. Naravno, cijena se formira nakon probne voznje i procjene rizika... 

A?  :mrgreen: :mrgreen:
 
A što ima Ivan u ponudi?
Čisto ako se desi neki hard hard enduro đir koji ne bih mogao odraditi sa svojim. Iako je to na rubu znanosti....

Računaj na moju malenkost. Evo žena rekla "idi" prije nema 15 sekundi.... :mrgreen:
 
makazica said:
A što ima Ivan u ponudi?
Čisto ako se desi neki hard hard enduro đir koji ne bih mogao odraditi sa svojim. Iako je to na rubu znanosti....

Računaj na moju malenkost. Evo žena rekla "idi" prije nema 15 sekundi.... :mrgreen:

Nema nista hard...ustvari sve njegovo je hard kad je on gori...4 x XTR, 3 x KLR, 1 x 650GS, 1 x XTZ660 te jos neki nebitni za ovo. Hard je jos na jugu...

Cim je ONA rekla da, ti si upisan... :mrgreen:
 
picoda said:
Razmisljajte o onom vikendu oko 01.04. Petak, Subota, Nedilja...

ajd zapisi i mene  :cheer: :cheer: :cheer:
 
Neka igre počnu  :mrgreen:

Dolazim.

P.S. samo da se ova tvoja bevanda previše ne razvodni  :LOL:
 
Dakle,

Makazica
Svele
AnteK
Ib
NikolaM
Shadow
Lolo

idemo dalje...

Moji kapaciteti su popunjeni. Imamo kod Ivana mista za 5-6 ljudi. Dalje cemo se snac po potrebi...i tako se uvik prepolovi onaj broj s pocetka...  :mrgreen:

Da se odmah razumimo, nece tu bit neke velike organizacije. U petak se sastanemo i to vjerovatno popodne dok svi dojasu, malo vas prodjiramo okolo ako bude vrimena. Party dobrodoslice negdi po gradu. Oni koji ne mogu, dodju u subotu ujutro pa se nadjemo negdi na kavi i croasanu. Subotu vozimo cili dan. Obic cemo dobar dio Zagore, a ako vrime pusti penjemo se na Dinaru. Negdi cemo nesto brzinski bacit usta po planini, a pridvecer cemo se spustit u jednu konobu na spizu. Moze peka, a posto je potok uz konobu, vegetarijanci i slicni mogu onu bljutavu ribu. Ide Bevanda i vrime za slobodne aktivnosti. Nedilja ujutro Kozjak ili tu okolo bacit djir i onda sibaj doma. Ko ce vas vise trpit...  :mrgreen: :mrgreen: