Benduro 8, Pakrac - 2019

isvedic

Member
Cujte ovo: Benduro cirkus u Slavoniji!

Zasto?
Slavonski ogranak benduro ekipe i onih koji se tako osjecaju su odlucili da se nakon dugog vijećanja i neprospavanih noci ipak organizira benduro u Slavoniji.

Kada?
Taj maestralni dogadjaj ce se zbiti 25.5.2019

Gdje?
Smjestaj ce biti na Planinarskom domu Omanovac koji ima smjestajni kapacitet od 60 kreveta i neograniceno mjesta za kampiranje

Kako?
Prvih 60 prijavljenih ispod na listu dobije krevet sa madracem, jastukom, plahtom i dekom, ostali spavaju izvan objekta. Upisite odmah i velicinu majice koju hocete

Kuda?
Voznja ce biti po Psunju, duzina treka oko 130km, benziske, ducana ili servisa nece biti usput zato pripremite motore. Za ove sto krate biti ce poseban trek, a Luka i Mislav dobiju duzi trek od 200+km

Uprava zadrzava pravo na izmjenu svih gore iznesenih podataka sto ce se vjerovatno i desiti  :021:
 
.
.
.
.
.
.
60. delbi XT600 - moze me se i u sator staviti..no problema XL majica(hvala  :0648: )
 
Okupili se zbog kolinja pa dogovorili Benduro  (y)

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. KK, (XXL majica)
11. Tamara (S-majica)
.
.
.
.
.
60. delbi XT600 - moze me se i u sator staviti..no problema XL majica(hvala)
 
1.
2.Ja, Deda, XL
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. KK, (XXL majica)
11. Tamara (S-majica)
.
.
.
.
.
60. delbi XT600 - moze me se i u sator staviti..no problema XL majica(hvala)



S tim da sam i dalje protiF i da cu tradicionalno nastaviti rad na ukidanju i sabotiranju ovog glupog eventa. Osim ako se Brankec ne pojavi tam s motorom.

 
Jos jedno odlucno protiF!!!

 
1.
2.Ja, Deda, XL
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. KK, (XXL majica)
11. Tamara (S-majica)
.
.
.
.
59.PG DR XL  :hello:
60. delbi XT600 - moze me se i u sator staviti..no problema XL majica
[/quote]
 
A kad se vraćate... :misli:
 
Fala Bogu. Već sam mislio da je tradicija propala.
Brojevi su vam totalno zbrčkani.
 
EnduroLab said:
S tim da sam i dalje protiF i da cu tradicionalno nastaviti rad na ukidanju i sabotiranju ovog glupog eventa.
ako na putu ne naletim na zamku za jazavce  i dobro se spickam...biti cu zalosta ;)  :0648:
 
2wheels4life said:
Koliko je kotizacija za ove sta spavaju u satoru i jedu samo jedan obrok  :mrgreen: ?

I kolika je kotizacija za one s nesanicom?
 
isvedic said:
Kuda?
Voznja ce biti po Psunju, duzina treka oko 130km, benziske, ducana ili servisa nece biti usput zato pripremite motore. Za ove sto krate biti ce poseban trek, a Luka i Mislav dobiju duzi trek od 200+km

Njima složit track sa onim što je ostalo od DH staza, sa skokovima i to  :mrgreen: (y)
 
kubik said:
Njima složit track sa onim što je ostalo od DH staza, sa skokovima i to  :mrgreen: (y)

Pusti sad ta dva glumca. Reci ti nama, dolaziš li i zašto ne? Ispit? Predavanja?  :mrgreen:
 
1.
2.Ja, Deda, XL
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. KK, (XXL majica)
11. Tamara (S-majica)
.
.
17. Miromax
18. Vjerko
19. Nives
20. Clox XXL majica
.
.
59.PG DR XL  :hello:
60. delbi XT600 - moze me se i u sator staviti..no problema XL majica

Lako se poslije odjavim ako uleti kakva svadba  :mrgreen: