Benduro 9 - Doctor's Edition

pegula

Active member
Iako je forum zamro, a sva komunikacija preselila se u Viber grupe, stavit ćemo mali izvještaj sa upravo održanog Bendura 9.
Kako je lani najavio jedan bivši ugostitelj, sada turoperator za moto putovanja, Benduro 2020 je održan u krajnje misterioznim okolnostima. Na ruku nam je išla blaga zima (zapravo, izostanak iste), pa smo požurili s datumom, računajući na faktor iznenađenja. A pomalo i zbog straha od moguće kulminacije sranja sa ovim virusom.  Tu dolazimo do, za mene, najmisterioznije stvari u ovom misterioznom izdanju Bendura, a to je enigma - kako je toliki broj ljudi saznao za vrijeme i mjesto održavanja jednog ovako konspirativno koncipiranog tajnog okupljanja?!? Netko nas sabotira! A nisu masoni, jer, kao što sad svi znaju, u Hrvatskoj su i oni u trokurcu.  :mrgreen:
Uglavnom… pokazalo se da tajni event i nije baš bio tajni. Vjerojatno je i Kubik znao, ali je imao ispit. Ipak, bilo je lijepo opet sresti sve te poznate face, tako da smo uživali k'o prasci u blatu. I kamenu. I još blata. I puno makadama. Osim organizacije, ostalo je bilo standardno na vrhunskom nivou. Vožnja, zajebancija, jupol, cedevita, kraćenje treka, bila boja, krpanje guma… Top max i posve!  (y)
Toliko od mene. Nešto fotki imam iz mobitela, možda stavim sutra. Sad će stručnjaci za trekove, statistike, fotke… video uradci će, tradicionalno, za koji mjesec.
 
Moj skromni doprinos,hvala organizatoru još jedanput
 

Attachments

  • VideoCapture_20191110-223442.jpg
    VideoCapture_20191110-223442.jpg
    223.8 KB · Views: 225
  • VideoCapture_20191110-224327.jpg
    VideoCapture_20191110-224327.jpg
    356.1 KB · Views: 286
  • VideoCapture_20191110-225029.jpg
    VideoCapture_20191110-225029.jpg
    202.8 KB · Views: 198
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2753523488017953&id=100000809859008 i jedan video
 
davor_77 said:
BTW, za sve dušebrižnike, nijedan kvar na austrijskim motociklima.  :belj:
S obzirom  da su bili u velikoj većini,njihov uspjeh je nemjerljivo još veći.
 
Jeste mogli spavat od hrkaca?
Kakve su majice ove godine i jel se mogu jos kupit?
 
boyze said:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2753523488017953&id=100000809859008 i jedan video


Nije fer! Ukrali su video...
 
Ovo iznad je bila navlakuša. Nije vas puno popušilo foru, ali je bilo zivkanja i plakanja. Očekivao sam veći odaziv. :mrgreen: Ili sam provaljen k'o kiosk (jer smo lajavi, pa smo rastrubili privatnim kanalima), ili nema nekog većeg interesa za ovo besmisleno okupljanje.  :neznam:

Uglavnom, sad za ozbiljno!

Benduro 9 - Doctor's Orders

Održat će se 16.5.2020.g. u Gorskom Kotaru.

Organizatora nema!

Dogovoren je smještaj u jednom planinarskom domu. Ime, lokaciju i kapacitet objavit ćemo za koji dan, kada definiramo detalje sa upravom.

U ponudi je jedna opcija: dva polupansiona za 450,00 kn po osobi. Dakle, u petak - večera i spavanje, u subotu - doručak, večera i spavanje, u nedjelju - doručak. Svatko će platiti svoj račun.

Rezervacija će se naplaćivati 150,00 kn po osobi. Broj računa - uskoro.

Na popis se upisujte po redu. Tko preskače prazna mjesta - bit će obrisan. Tko nakon upisa ne uplati rezervaciju - bit će obrisan. Kod odustajanja, crta se pomiče prema dolje. Nema samovoljnog upisivanja umjesto odustalih.

Trek, u digitalnom obliku, ćemo objaviti par dana prije druženja.
Uz trek, objavit ćemo i informacije o benzinskim pumpama, dućanima, birtijama, diskovima, restoranima...

Potrudit ćemo se oko majica i naljepnica, koje ćete moći dobiti po nabavnoj cijeni.

Ne pitajte me za kampiranje, jedno noćenje, preskakanje doručka/večere, ručak u subotu, janjce/odojke, težinu terena, vrstu guma, cijenu aranžmana, gramažu majica, viruse, prodaju čarapa...

Za neupućene - najbolji izvor informacija su teme Benduro 1 - 8, uključujući C1. Ukratko, Benduro je druženje enduraša koji su jedan vikend u godini odvojili da vide prijatelje, provozaju se po prirodi, druže se i zabave.

Tko ostane bez benzina - ostao je bez benzina. Treba mu se rugati.

 
1. Picoda T7  :LOL:
2. Ivan
3. Pere
4. Boda
5. AnteK T7  :LOL:
6. Flendrix, KTM 942  8)
7. Davor, KTM 625  8)
8. delbi, KTM 942  8)
9. LB, KTM 942 n/a RR Happy Zoo Racing  8)