Benduro 9 - Doctor's Edition

20200712_135831.jpg


Ko leti vrijedi..
 
  • Like
Reactions: enduro
Benduro track odraden s autima, djecom i natovarenom prikolicom. Vinkovce svladali bez problema, na ciovu je ipak trebalo dodati gas.
 

Attachments

  • 9457FD95-5B2D-49E8-B837-5D295056566C.jpeg
    9457FD95-5B2D-49E8-B837-5D295056566C.jpeg
    150.3 KB · Views: 237
Par mjeseci kasnije, da ne zaboravim.
vec sam i na jubituu lajkao jer mislim da si odradio odlican posao.
vjerojatno su ti vec spomenuli, ali moram reci; na vise mjesta (korijen, vinkovci,...) zivot bi ti bio neusporedivo laksi da ides par kmh brze i ne usporavas na prepreci.
 
  • Like
Reactions: enduro and kk
Ebga, voze biciklistickom logikom.
Stanem - panem!

Pristat ce padati kad im dopizdi. :mrgreen:
Nekome prije nekome poslin.
Samo u ta prijasnja doba nije bilo kamera da to snime :ROFLMAO:
 
Ebga, voze biciklistickom logikom.
Stanem - panem!

Pristat ce padati kad im dopizdi. :mrgreen:
Nekome prije nekome poslin.
Samo u ta prijasnja doba nije bilo kamera da to snime :ROFLMAO:

ja npr. uvijek gasim kameru kad odlucim da cu pasti
 
vec sam i na jubituu lajkao jer mislim da si odradio odlican posao.
vjerojatno su ti vec spomenuli, ali moram reci; na vise mjesta (korijen, vinkovci,...) zivot bi ti bio neusporedivo laksi da ides par kmh brze i ne usporavas na prepreci.

S obzirom da mi je Benduro bila treca sumska voznja (nakon nocne na Sljemenu i Zumberka na kojem je motor odletio niz provaliju) proslo je skroz ok. Sad koji mjesec kasnije polako hvatam to o cemu pricas :)
 
  • Like
Reactions: AdvGirl and clox
S obzirom da mi je Benduro bila treca sumska voznja (nakon nocne na Sljemenu i Zumberka na kojem je motor odletio niz provaliju) proslo je skroz ok. Sad koji mjesec kasnije polako hvatam to o cemu pricas :)

A nećeš napomenuti da si bio zadužen za snimanje najboljih padova? 🙄😁 Jedva cekam sljedeci Benduro, svecano obecajem da cu do tada pripremiti par zanimljivih flipova da scene budu jos bolje...
 
A nećeš napomenuti da si bio zadužen za snimanje najboljih padova? 🙄😁 Jedva cekam sljedeci Benduro, svecano obecajem da cu do tada pripremiti par zanimljivih flipova da scene budu jos bolje...

Lastu preko volana jos nismo vidjeli :mrgreen:

Ovako:
Fly me to the moon

... nadam se da i necemo ;)
 
Last edited:
Mislio sam na skok u figuri lasta (ono kad skocis u more rasirenih ruku) ;)

... pa tko prvi :)
Organiziraj Benduro u proljece, stavi par zanimljivih filtera gdje je moguce izvesti lastu i pripremi gopro... trenirati cemo marljivo da let ispadne vrhunski...
 
Organiziraj Benduro u proljece, stavi par zanimljivih filtera gdje je moguce izvesti lastu i pripremi gopro... trenirati cemo marljivo da let ispadne vrhunski...

Neide to tako, to "organiziraj" :LOL:
.... rijec je o totalnoj neorganizaciji i u svakom pogledu sve-samo-ne-upravljanju. ;)
Jel, drukcije ne moze a i nebi valjalo :ROFLMAO:
 
Neide to tako, to "organiziraj" :LOL:
.... rijec je o totalnoj neorganizaciji i u svakom pogledu sve-samo-ne-upravljanju. ;)
Jel, drukcije ne moze a i nebi valjalo :ROFLMAO:
Isprike, molim te neorganiziraj ga, ne scoutiraj, nemoj da bude nezanimljivih nefiltera na kojima necu doci u napast poletjeti kao lasta... i zaboravi ponijeti go pro... 😅😁🙈
Isusek vec sam se sada pogubila u ovom svemu ne ovo ne ono... 😂