Benduro je ukinut - dobrodošli na C1

Smatram da

  • Ne treba raditi C1.SE rutu jer se stane nece ni prijaviti

    Votes: 1 4.8%
  • Ne treba raditi C1.SE rutu jer ce se stane prijaviti, a onda dva dana pred start odjaviti

    Votes: 13 61.9%
  • Treba raditi C1.SE rutu

    Votes: 7 33.3%

  • Total voters
    21
:lolcry:
14718796_1861368187432961_2779004656253599847_n.jpg
 
3,4 i 5 tocka su mi bile problematicne
dok nisam procita 6 tocku  (y)
24 sata su i vise nego dovoljna da rastavim i sastavim motor  :mrgreen:

Struja hvala ti  :zaljubljeni:
 
Bez postova danas?? wtf??? idemo ljudi...upisi na listu...puj..puj...zapecaceno ;)
1.
2.
3.
4.
.
.
46. delbi - disgrazia....
 
lb said:
Sukladno krivotvorenom ovlaštenju vlasnika franšize, informiramo Vas o sljedećem:

2) Sljedeća netradicionalna godišnja grupna enduro vožnja se zove C1 (logično je, a pitanja "zašto?" će se ignorirati)

Sa osobitim štovanjem,
LB
Potrčko uprave



Ok jebes track i momfort... Sta ce bit sa bevandom??? :neznam:
 
picoda said:
Dobro je sve...skoro...ima jedna kardinalna griiijeska! Dalmacija se pise velikim slovom!

P.S.
I triba dodat stavku u kojoj se naredjuje Aleri montaža dodatnog tanka od pet litara...Plete je stavija gljivu filter i mala oce malo vise potrosit!!!
:mrgreen:
Ne se sekirat rodjak. Dodao sam tri litre tanka. Ove dvije cu u camelbag ulit.
 
Treba nam toga, time cemo tretirati japanske motocikle u parc fermeu
 

Nikako se odlučiti...

Oćemo li ovako:

IlikPrevlakaOffroad+097.jpg


Ovako:

IlikPrevlakaOffroad+074.jpg


Možda ovako:

IlikPrevlakaOffroad+138.jpg


Ili da ubacimo malo umjetnih prepreka?

IlikPrevlakaOffroad+134.jpg


Ustvari, pojedinačno mi se svaki dio čini previše soft, nije težak teren, pa ćemo staviti sve. I povećati na 500 km.

 
lb said:

Nikako se odlučiti...

Oćemo li ovako:

https://lh5.googleusercontent.com/-vDaVBhBs6-Q/UdCVzOrpOCI/AAAAAA/
Ovako:

[img]https://lh4.googleusercontent.com/-i1tq4U5rAiE/UdCVgTGQcBI/AAAAAAWwnJw801-h604-no/IlikPrevlakaOffroad+074.jpg

Možda ovako:

IlikPrevlakaOffroad+138.jpg


Ili da ubacimo malo umjetnih prepreka?

IlikPrevlakaOffroad+134.jpg


Ustvari, pojedinačno mi se svaki dio čini previše soft, nije težak teren, pa ćemo staviti sve. I povećati na 500 km.


Sve može (y), ništ novo.

Veliš 500km, ćeš labavog s jebuckavim vuči za sobom :LOL:?
 

Podravina nam nije baš s ruke, pa smo odlučili da ćemo premjestiti taj pijesak. Raznolikost terena nam je bitna.

BTW, danas je održan konzilij. Preglasali su me. Na dnevnom redu je bila samo jedna točka: treba li C1 biti takav da ga bude praktički nemoguće završiti u vremenu od 04:30h do 23:30h? 

Neslužbeni rezultati su bili:

Da - 2 glasa
Ne - 7 glasova
Ne razumijem pitanje - 1 glas

Srećom, vještim manevrom sam uspio presresti i krivotvoriti rezultate, tako da konačni službeni rezultati glase:

Da - 341 glasova
Ne - 0 glasova
Ne razumijem pitanje - 1 glas (Želimirov, ako se netko pita)

EDIT: nakon što je Uprava vidjela Stanetov post, održana je i dodatna hitna telefonska sjednica. Analizirajući Stanetov avatar i napise po forumu, odlučili smo kako slijedi: dodaćemo još 200 km teškog terena, samo za Staneta, ne želimo da čovjek prvi puta dođe na ovakav događaj i da ode razočaran, pričajući okolo da je bilo soft. Mi ostali ćemo voziti kraću/lakšu rutu.

 
lb said:

Podravina nam nije baš s ruke, pa smo odlučili da ćemo premjestiti taj pijesak. Raznolikost terena nam je bitna.

BTW, danas je održan konzilij. Preglasali su me. Na dnevnom redu je bila samo jedna točka: treba li C1 biti takav da ga bude praktički nemoguće završiti u vremenu od 04:30h do 23:30h? 

Neslužbeni rezultati su bili:

Da - 2 glasa
Ne - 7 glasova
Ne razumijem pitanje - 1 glas

Srećom, vještim manevrom sam uspio presresti i krivotvoriti rezultate, tako da konačni službeni rezultati glase:

Da - 341 glasova
Ne - 0 glasova
Ne razumijem pitanje - 1 glas (Želimirov, ako se netko pita)

EDIT: nakon što je Uprava vidjela Stanetov post, održana je i dodatna hitna telefonska sjednica. Analizirajući Stanetov avatar i napise po forumu, odlučili smo kako slijedi: dodaćemo još 200 km teškog terena, samo za Staneta, ne želimo da čovjek prvi puta dođe na ovakav događaj i da ode razočaran, pričajući okolo da je bilo soft. Mi ostali ćemo voziti kraću/lakšu rutu.


Potrčko na čemu si ti :misli:?
 
:0648: uvijek za i uvijek za sve, uz podsjetnik da ...odhodati mogu, uz puno truda...500-tinjak metara ;)
Cekam Vas u Du na stradunu....sa standom, prodavati cu ....neznam...nesto, pa Vas sve vodim na masni burek i pivo....crno...mlako
 
posronja said:
:0648: uvijek za i uvijek za sve, uz podsjetnik da ...odhodati mogu, uz puno truda...500-tinjak metara ;)
Cekam Vas u Du na stradunu....sa standom, prodavati cu ....neznam...nesto, pa Vas sve vodim na masni burek i pivo....crno...mlako

Delbi, tebi to još možda nije sjelo, ali ti ćeš voziti C1.
Na motociklu.