Benelli 752S

A bice ne postoji sta tebe nije odusevilo.
Klecaju ti kolina non stop.
Zivot pise romane.



Je😂..Moja slabost je ơta sam iskren i strastven..Hebi ga..Upadam u probleme zbog toga..Ja pohvalim konkurenciju bez ustezanja...Ali to je moj put..Glavu gori i naprid👍
 
Je😂..Moja slabost je ơta sam iskren i strastven..Hebi ga..Upadam u probleme zbog toga..Ja pohvalim konkurenciju bez ustezanja...Ali to je moj put..Glavu gori i naprid👍

Da je to tvoja slabost onda bi posjedova neki primjerak a ne vozija japanca :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: stojo
isustejebo dosadan si ko proljev
ok, skuĆŸili smo da je fantic best buy must have svakog ultimativnog bajkera, al daj jebote imaĆĄ tamo svoja sada već tri kutka foruma, plaćaĆĄ reklamu pa tamo moĆŸeĆĄ pisati pizdarije, ali postao si dosadniji od originalnog joketa
a on bar prodaje proizvod, ovo ơto ti prodajeơ su jebeni kineski poluproizvodi sastavljen od komponenti renomiranih proizvođača
sjaĆĄi viĆĄe..
 
Znači ovak : Kawca i Suzukija imam za voĆŸnju ,Dukca i Apriliju kupim ak hoću stalno ĆĄarafiti.A Masha i eventualno Fantic nabavim ako ĆŸelim da mi se kompanjoni i ostali vrli znalci ovog foruma rugaju ili po zagorski,delaju norca z mene.Tak meni djeluje ova rasprava. Degutantno ,a pomalo i podcjenjivački spram nekih koji bi se eventualno odlučili za Fantic ,Benelli ili nedaj BoĆŸe Mash. Kam staviti one koji bi kupili Horexa? 😂 :cool: 🍾
 
  • Like
Reactions: Bob Rock
Nit joke prodaje Yamahu nit bob rok prodaje Suzuki.
To se prodaje samo i moĆŸe ih zamjenit tablet u salonu.
Jadnici se umislili da su neĆĄto prodali.
Najprije mi je joke zgadio Yamahu, sada ovaj Suzuki joơ fali da dođe "prodavač" Kawasakija
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Nit joke prodaje Yamahu nit bob rok prodaje Suzuki.
To se prodaje samo i moĆŸe ih zamjenit tablet u salonu.
Jadnici se umislili da su neĆĄto prodali.
Najprije mi je joke zgadio Yamahu, sada ovaj Suzuki joơ fali da dođe "prodavač" Kawasakija

Koliko sam zapratio obojicu, oni ljude na forumu obavjestavaju o novim motociklima marki koje prodaju, a svi problemi nastaju iz ovakvih komentara kakav si ti postavio.
Vjerujem da im se cak mozes i obratit kada se nadjes u problemu s motociklom od marki koje oni zastupaju.
Ja vjerujem da ce ti izaci u susret i pored ovakvih opaski jer su ljudi profesionalci i svojom djelatnoscu osiguravaju i radna mjesta drugima.
Ja se nadam da se u Hrvatskoj Poduzetnik jos uvijek pise velikim slovom.
 
Pa oni nisu poduzetnici nego samo djelatnici tj. s tuđim kurcem gloginje mlate i nikad im nebi priơao ni blizu
 
Kad malo bolje razmislim najbolji su mi prodavači Rutinga.
Uđeơ u salon ignoriraju te ako oćeơ kupit ti priđeơ njima i to je to
 
Vidim Benelli razvaljuje prodaju u Italiji..Skinuo je i GS-a (y)

 

Attachments

  • 20210105_102404_copy_1548x2064.jpg
    20210105_102404_copy_1548x2064.jpg
    230.7 KB · Views: 66
Francuzi arapskog porijekla isto vole temaks... Na zadnjoj stranici le figaro je gej oglasnik.
 
Hmm, malo smo otiơli u offtopic, ali nemrem se oduprijet osjećaju da sam u jednom gradu vidio straơno puno temaksova... xD

Btw, da, ovaj benelli ima potencijal bit popularan ako niĆĄta drugo u Italiji...