Benelli 752S

tommy71k

Well-known member
Danas sam imao mogućnost isprobati ovog Benellija 752S.Naked,mix(po meni) Ducatija,Aprilije i MV Agusta.Estetski ne izgleda loše,malo izgleda plastično ali ne previše.Motor je od jednog poznanika pa je sve centrirano kako njemu paše ali,kvačilo,hm,po mom mišljenju pretvrdo,gas mu isto nije namješten kak spada,ne odgovori odma kad okreneš ručicu i kao da ima neku "rupu" na 4000 okretaja i onda krene.Sic mi je malo pretvrd,nakon 20 minuta me počela žuljati malo trtica,možda zbog moje visine(ja 1,87 on 1,72) ali mi se koljena dobro zavuku u rezervar tak da pozicija nije loša.Nema Traction control ali ima ABS koji mi izgleda malo preagresivan.TFT Display je dosta siromašan,ne može se povezati sa mobitelom,ne pokazuje temperaturu zraka niti koliko troši.Amortizeri nisu loši s obzirom na cijenu i vrstu motora.Sve u svemu,6,5/10.
Ovo je samo moje mišljenje ovak na brzinu.Nisam imao mogućnost provozati se dugo.
1721391958053.jpg
1721391995379.jpg
1721392037741.jpg
1721392063866.jpg
 
Bas mi je ruzan nekako, nisam fan blatobrana na zadnjim kotacima. Mozda osvaja cijenom al ja bi radje dao malo vise para za neku hondu, suzukija u toj kubikazi. Pretpostvljam da je za trziste ducatista, oni koji bi kupili polovnog, ovog mogu novog