Benelli Tornado 400

Ja nemam nista protiv vodenog hladjenja, a nisam ni neki veliki fan ciscenja i stelovanja karburatora, tako da meni moze i neka XT660R. Vama cu prepustiti te relikte proslosti :)
 
Ovaj mali CL500 mi je bonbon. Drugi auspuh, tail tidy i taman za prdekanje naokolo.

Isa sam je pogledati i u zivo vidis da je na razini bravarije za odrinu

Slozena u THAI HONDA i svakako ce trajati duze nego suncev sistem ali bas je budget bike po svim komponentama.

Sigurno za po gradu i na krace izvrsna ali bas nije da budi emocije


Zadnja vilica je bas Djuro Djakovic.
 
  • Like
Reactions: gvo
Ma vi ste svi prezahtjevni, kao klinac sam vozikao tomos ctx, pa nakeljiš L klipove, karike, rezu, on ide 8kmh brze a ti glavni u kvartu😂
Naravno prije paljenja sljedeći dan moraš opet dva sata šarafati
 
  • Haha
Reactions: hondimir
Isa sam je pogledati i u zivo vidis da je na razini bravarije za odrinu

Slozena u THAI HONDA i svakako ce trajati duze nego suncev sistem ali bas je budget bike po svim komponentama.

Sigurno za po gradu i na krace izvrsna ali bas nije da budi emocije


Zadnja vilica je bas Djuro Djakovic.

Meni je u užem izboru. Nisam je vidio uživo.
Oću nešto malo, lagano i s okruglim farom, 50-70ks.
Ovjes se lako zamijeni ako bude potrebe, bitno da je baza dobra i pouzdana.
Na tu cijenu motora je suvišno očekivati neke svemirske komponente, a za drugi motor realno i nije potreba.
 
A ako cemo realno za 50 70 konja ni netrebas bolji ovjes...jedino je ljepse za vidjeti
 
  • Like
Reactions: gvo
Meni je u užem izboru. Nisam je vidio uživo.
Oću nešto malo, lagano i s okruglim farom, 50-70ks.
Ovjes se lako zamijeni ako bude potrebe, bitno da je baza dobra i pouzdana.
Na tu cijenu motora je suvišno očekivati neke svemirske komponente, a za drugi motor realno i nije potreba.
Sve stoji ali stvarno recimo kocnica mi nije po gustu

Ipak ona ima 190+ kg
 
Volio bih i ja da su 2 diska naprijed, ali vjerujem da koči ok. Ducati Scrambler 800 je kudikamo skuplji pa ima 1 disk naprijed. Nije ni meni jasno zašto štede na takvim stvarima. Zadnja vilica je baš kao što kažeš, netko skinio s odrine i zavario, ali to mi je na scrambleru čak šarmantno.

Ako model bude popularan, a obzirom na cijenu, trebao bi, bit će dosta aftermarket modova. Za npr Z900RS na webike.jp ima izbora boli glava, japanci vole pimpat svoje motore...
 
A ako cemo realno za 50 70 konja ni netrebas bolji ovjes...jedino je ljepse za vidjeti

Pretpostavljam da je oem mekan ko spužva i da to poskače i savija se po magistrali čak i sa tom skromnom konjažom. A kod ovakvih motora izgled i jest dobar dio užitka vlasništva, par zlatnih šveckih federa iza i to izgleda pici-pici.
 
Volio bih i ja da su 2 diska naprijed, ali vjerujem da koči ok. Ducati Scrambler 800 je kudikamo skuplji pa ima 1 disk naprijed. Nije ni meni jasno zašto štede na takvim stvarima. Zadnja vilica je baš kao što kažeš, netko skinio s odrine i zavario, ali to mi je na scrambleru čak šarmantno.

Ako model bude popularan, a obzirom na cijenu, trebao bi, bit će dosta aftermarket modova. Za npr Z900RS na webike.jp ima izbora boli glava, japanci vole pimpat svoje motore...
Ja ima scrambler sa 1 diskom doma ali je radijalna i pumpa i celjust i 320 mm naprid i motor ima 174 kg i 660 agregat
I zato jer su nakitili sve i svasta ukljucujuci zadnju vilicu koja moze komodno na bilo koji r1000 a ni prednja nije slabija motor je na kraju kosta za popizdit i super uspjesno su propali sa tim pokusajem .

Mislim da u ciloj HR ima 3 ili 4 komada a ni vani se nisu proslavili znaci kad se ide u neku eskluzivu mozes ocekivati promasaj ako nemas ime

Problem je to sta danas komponente kocnica kostaju kudikamo manje nego prije 20 ili 30 godina pa ta Hondina stednja mi ide na nerve
 
  • Like
Reactions: gvo
Zar nije taj Scrambler jedan od Ducatijievih prodavanijih motora zadnji 5-6g ili ne pričamo o istom motoru?
 
Zar nije taj Scrambler jedan od Ducatijievih prodavanijih motora zadnji 5-6g ili ne pričamo o istom motoru?
2006 derbi mulachen 660

Odlican motor u krivo vrime

Jedino sta im je nestalo novaca i inspiracije za auspuh pa su ispilali komad gurle

Ja sam jednog u solidnom stanju kupio prije par godina i stvarno sam zadovoljan za grdsko potrckalo i krace izlete izvrstan

Ali nedaj boze da sta rikne jer komad za naci je skoro nemoguce zato i gledam neku opciju ali sve sta se nudi je losije od njega
 
  • Like
Reactions: gvo